Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Sie 14, 2018 6:28 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1217 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 9:54 pm 
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Witam

1 sierpnia wieczorem byłam oczywiście w Warszawie na śpiewaniu (nie)zakazanych piosenek... ale wcześniej, w południe miałam pierwsze spotkanie autorskie... ze znajomymi w wołomińskiej Livii. Recytowałam swoje wierszowane teksty korespondujące z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego i godziny W. Było bardzo uroczyście. Potem przypomniałam, że to już 10 lat minęło, jak zaczęłam walczyć o zdrowie Wołomina i okolic... dodałam, że teraz będzie reaktywacja ale, że będę się wspomagać swoją książeczką "Zdrowiej Polsko!Wierszem o zdrowiu" (która zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem)... wzięłam też ze sobą starą rosyjską gitarę z metalowymi strunami i to był strzał w dziesiątkę... zwłaszcza, że sala na drugim piętrze była bardzo akustyczna. Wśród znajomych była nasza wołomińska poetka, Irena Rybak, która podarowała mi swój stary, jeszcze nigdy nie zaśpiewany tekst do Jej ulubionego Czardasza Monti'ego...

W TVP INFO widziałam ostatnio transmisję ze spotkania Ministra Rolnictwa z rolnikami... szkoda, że nie ma takiego gościa w Ministerstwie Zdrowia. Prezentował rządowy program... byłam mile zaskoczona. Zapraszał do zgłaszania pomysłów... a mówił jak po korepetycjach u Jerzego Zięby :)

Pozdrawiam z Wołomina

zdrowie

Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 4:44 pm 
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Witam

To o czym pisał i co pokazywał(na zdjęciu) Ivan Nieumyvakin w książeczce(po polsku 2008)"Woda utleniona na straży zdrowia" przekazuje nam p. Jerzy Zięba... zwracając się bezpośrednio do lekarzy.
Wlew z nadtlenku wodoru... a w idącym teraz serialu dr Hause właśnie robią wlew w wit C... lawina ruszyła :)

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/2099985913574189/

Pozdrawiam z Wołomina

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1217 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina