Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:53 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Eksperyment - dieta dla 0 Rh+
PostWysłany: Śro Sty 23, 2013 10:44 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
A więc tak.
Pisałem już, że nie uwierzę, póki nie zobaczę. Po wielu dniach rozmyślań i przekonywań samego siebie postanowiłem wykonać doświadczenie, które ostatecznie przekona mnie lub nie, do diety zgodnej z grupą krwi.

Tutaj mam prośbę do TeSy - niestety aby eksperyment się powiódł, będę potrzebować od Ciebie sporej pomocy. Mianowicie, nie mam dostępu do książek o tej tematyce, biblioteki mi nie pomagają, a pieniędzy na książki nie posiadam aż tak wiele. Tak więc, jeśli chciałabyś spróbować mi pomóc, chętnie będę odpowiadać na pytania, które pomogą w ustaleniu diety zgodnej z grupą krwi.
Wyniki, odczucia itp będę umieszczać tu na forum. Myślę, że to dobry pomysł, aby wyrobić sobie zdanie na temat tak często tu na forum poruszany. Sprawdzimy, co da taka dieta :)

Mam skończone 23 lata, grupę krwi 0 Rh+. Jestem (a przynajmniej staram się być) regularnym krwiodawcą, więc o wyniki morfologii nie będzie trudno.

Więc co Ty na to, TeSa? :)
Obiecuję maksymalny obiektywizm, mnie też zależy na tym, żeby to nieco wyklarować. Znajomi nawet ostatnio pytali się mnie czy o czymś takim słyszałem... I nie wiedziałem, czy im polecać, czy nie. Więc chętnie sprawdzę :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Eksperyment - dieta dla 0 Rh+
PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 9:13 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Poproś by w stacji krwiodawstwa dali Ci wyniki na fenotyp Lewisa...
Napisz czy w Twojej rodzinie były kłopoty zdrowotne... i jak jest z Tobą pod tym względem...
Warto też (dla lepszego dopasowania diety) wiedzieć jaki ma się GenoTyp...
Na razie trochę poczytaj co pisali inni... podrzuciłam Ci kilka wątków sprzed lat :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności