Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sole mineralne: Magnez i grupa krwi A
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 1:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 23, 2014 4:54 pm
Postów: 5
Happy Smile napisał(a):
Otóż... moje pytanie brzmi czy mam niedobory magnezu? Pod okiem momentami skacze mi nerw, nie skacze w sensie hip hop xD tylko tak pika xDD drga... wiecie jaka jest przyczyna?

Może to byc niedobór magnezu, masz jeszcze inne objawy typu dretwienia kończyn, bolesne skurcze? Jeżeli tak to z cała pewoscia brak ci magnezu. chyba nie a takiej osoby, ktora nie piłaby wody, zacznij pic z magnezem. albo jeszcze łatwiejsze rozwiązanie filtr magnezowy, mam pojemniki Dafi, ale wiem ze maja tez filtry magnezowe, to dobra firma a magnez w tej postaci dobrze sie wchłania.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sole mineralne: Magnez i grupa krwi A
PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 5:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 22, 2015 8:58 am
Postów: 20
CzarnyAnioł napisał(a):
Happy Smile napisał(a):
albo jeszcze łatwiejsze rozwiązanie filtr magnezowy, mam pojemniki Dafi, ale wiem ze maja tez filtry magnezowe, to dobra firma a magnez w tej postaci dobrze sie wchłania.


Nie miałam o tym zielonego pojęcia, zaraz ich sobie poszukam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sole mineralne: Magnez i grupa krwi A
PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 10:23 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 23, 2014 4:54 pm
Postów: 5
Nie będę wrzucał Ci tu linka ale wejdź na stronę Dafi.pl. Tam znajdziesz wszelkie informacje i produkty Dafi, dzbanki, filtry i opisane dokładnie przeznaczenie. Magnez w tej postaci dobrze sie wchłania. Kiedys piłem te energetyki z dodatkami witamin i minerałów, ale żołądek się zbuntował, w wodzie jest zdrowy.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności