Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 7:46 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
"Wyniesione" z YT... z wykładów p. Jerzego Zięby...


Po wykładzie Pana Zięby wiele zapamiętasz
Możesz słuchać na you tube... w dzień zwykły i w święta

Jedz dobre parówki... salceson... bez chemii
Kurze łapki... są źródłem zdrowia na tej ziemi
100 g dziennie jedz drobno zmielonej świńskiej skórki
Tylko jak przekonać chorych wszystkich... synów... córki?

Pasztetową wciąż wspominam z czasów peerelu
Wtedy jeszcze zdrowych ludzi było u nas wielu
Wtedy też warzywa wszystkie dosyć zdrowe były
A melasą gospodynie zwierzętom słodziły
Źle... że cukier nam królował miast czarnej melasy
Dobrze jednak że nie brakło bez chemii kiełbasy

Potem chemia zaczęła rządzić nam na polach
Rośliny dostawały wszystko co niezdrowe
Minerałów niezbędnych w ziemi ubywało
Więc jak można mieć warzyw zdrowych choć połowę?
Na słabym paliwie organizm szwankuje
Braknie tlenu w komórkach... rosną nowotwory
Białko... trudno przyswaja organizm niejeden
Niestrawione gna dalej... i już jesteś chory...

Nie każdy to lekarz wykryje -mój kotku
A nowotwór najlepiej pokonać w zarodku
Musi kwas być w żołądku ... a nie ph7
A tak leczy zgagę pan doktor niejeden
B12 i suplement żelaza nieraz szkodzi...
Gdy w żołądku jest brak kwasu... głowa też zawodzi
Bardzo ważne dla wszystkich... uzupełniać braki
Lewoskrętnej C... D3... K2 też jod nie byle jaki
Witamina A i inne... selen... minerały...
Aby skutki uzupełnień szybko coś nam dały
Nieraz woda posolona wypita pomoże...
O nadtlenku wodoru posłuchać znów możesz...
I jeszcze do tego przypomnieć tu wolę
Byś zwiększonym nie martwił się cholesterolem
Trudno o wszystkim w skrócie...piszę więc hasłowo
By zachęcić do czytania... by było tu zdrowo
L-askorbinowy kwas doustnie istne cuda zdziała
Lecz dożylnie askorbinian sodu... prawda cała
Ta ostatnia właśnie postać witaminy C
Dużo może... niszczy raki... choć nie każdy wie
Pozwala usunąć z ciała kadm... i rtęć... i inne
Nazbierane poprzez lata.... i chorobom winne
Przedawkujesz... nic nie zaszkodzi... toaleta blisko
Zmniejszysz dawkę... i wystarczy... to na razie wszystko
Tyle wieści przekazuję tym prostym sposobem
By zachęcić do słuchania... Pan Zięba ma głowę!
Warto zwłaszcza też namówić swojego doktora
By poczytał o terapiach ukrytych... z wieczora...
I jeżeli na leczenie ma za mało czasu...
Niech pamięta i przepisze choć jodek potasu!

Jadło może być zwyczajne... ma z niego się wchłaniać
Więc BTD od D'Adamo... warte stosowania!
Spadnie brzuszek... nie zaszkodzi... nie ma tego złego...
Więc zachęcam... by to sprawdził też Pana Jerzego!

TeSa

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 7:03 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Robię to co mogę ( do tego od dawna i bezinteresownie)... przekazuję ważne informacje związane ze zdrowiem... i swe w tym względzie doświadczenia.
Na You Tube pojawiło się dobrej jakości nagranie z warszawskiego wykładu Pana Jerzego Zięby... gorąco polecam :)

https://www.youtube.com/watch?v=22-ANJqzrok

Ciekawe czy i kiedy o tym usłyszymy z ust rządzących...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Cze 24, 2015 8:42 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Właściwie... tyle czekaliśmy... to poczekamy i do jesieni... wystarczy jak się tym zajmą nowi posłowie... i nowy rząd.
Pamiętam, że ktoś rzucił w necie hasło... Jerzy Zięba na ministra zdrowia... może mogło by się tak stać... może Pan Zięba by się poświęcił, aby rozpocząć wielkie dzieło...
W najbliższą sobotę (info na linku spotkania)... w Lublinie będzie spotkanie (wykład i seminarium)z Jerzym Ziębą. Wstęp płatny, ale chyba jest możliwy dla każdego :)

Pozdrawiam z Wołomina

Przypomniało mi się, że gdzieś czytałam, że właśnie w Lublinie jest Laboratorium, w którym można sprawdzić zawartość m.in.pestycydów w wyhodowanych warzywach i owocach...
W Lublinie też od dawna działa pani doktor Ewa(kiedyś nazywała się chyba Trębas-Pietras), która po dwudziestu latach doświadczenia w leczeniu alergii i chorób płuc stwierdziła, że jedzenie zgodne z grupą krwi jest najlepszym zabezpieczeniem przed tego rodzaju kłopotami zdrowotnymi. Poznałam ją kiedyś w Warszawie podczas wykładu organizowanego przez f. calivita... chyba nadal jedynego producenta multiwitamin skorygowanych w/g grup krwi seria Vital 0, A, B, AB...
W Lublinie też można było ponoć od dawna sprawdzić swój status wydzielania (nie wiem czy w wyniku badania wydzielin czy pośrednio poprzez badanie fenotypu Lewisa, wynik Le-a+b świadczy o statusie wydzielacza antygenów grupy krwi do płynów ustrojowych... posiada go ok.85 % ludzi... pozostali to niewydzielacze)... To dla BTD było dość ważne... jest o tym info na naszym forum


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 12:37 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Aby skutecznie wspomagać się jedzeniem... warto obejrzeć niedawno opublikowany wykład Petera D'Adamo o specyfice poszczególnych grup krwi... trochę słaby dźwięk i na razie brak tłumaczenia... ale to co najważniejsze jest na ekranie

https://www.youtube.com/watch?t=327&v=cVBhber23M4

Dobrze byłoby aby tacy badacze wymieniali między sobą poglądy... dla dobra nas wszystkich... mam nadzieję że to wkrótce nastąpi

Jeszcze... gdyby choć pod niektórymi wykładami p. Zięby były napisy po angielsku... chociaż ponoć jest już tłumaczenie książki...

Warto też wręcz śledzić bez logowania co się pojawia na facebooku ukryte terapie... ostatnio przeczytałam m.in. o dowodach (przedstawionych w Kongresie USA) na to, szczepionki odra/świnka/różyczka powodują autyzm... i o tym co dzieje się u nas w sejmie... i w CZD...

Dobrze trzeba się zastanowić jesienią wybierając swoich reprezentantów... wszystkich trzeba pytać o sprawy zdrowia

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 5:00 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Napisałam:

Cytuj:
Aby skutecznie wspomagać się jedzeniem... warto obejrzeć niedawno opublikowany wykład Petera D'Adamo o specyfice poszczególnych grup krwi... trochę słaby dźwięk i na razie brak tłumaczenia... ale to co najważniejsze jest na ekranie

https://www.youtube.com/watch?t=327&v=cVBhber23M4


Prawdopodobnie ze względu na tę słabą jakość w/w film został zablokowany... pozostaje więc obejrzeć 5 minutowy wywiad sprzed 7 lat streszczający sedno :)

Cytuj:
https://www.youtube.com/watch?v=tFv8110Y3H0


Przypominam, że warto czytać na bieżąco facebook ukryte terapie... oglądać na YT nowe wywiady z p. Jerzym Ziębą... i modlić się by Mu nie zabrakło sił...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Gru 09, 2015 10:37 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Niestety już od pewnego czasu nie można bez logowania czytać na stronie facebook ukryte terapie wszystkiego... widać tam tylko dane dot. najbliższego spotkania p. Jerzego Zięby

Jeśli ktoś podpisał petycję a nie sprawdził czy podpis jest zweryfikowany... radzę podpisać uważnie drugi raz...bo numer musi być w nawiasie

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Gru 09, 2015 1:46 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Wpadam tutaj jeszcze raz dzisiaj... zajrzałam po dokonaniu powyższego wpisu ponownie na facebooka ukryte terapie (aby sprawdzić czy dalej jest tak jak napisałam powyżej)... i prostuję...już można wszystko czytać "po staremu"... bardzo mnie to ucieszyło :)

Przy okazji dorzucę ważny link:
>https://www.youtube.com/watch?v=8e3o5G3p8PE
Apel do polskich Parlamentarzystów Jerzy Zięba


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 3:29 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Apel jak najbardziej słuszny :)

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 9:36 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Jeszcze jedna dość ważna informacja, którą warto rozpropagować...

Jak dobrze zapamiętałam minimum od 2004r Kościół nie uznaje homeopatii jako metody sprzecznej z wiarą.
Homeopatia jest metodą nienaukową - tak twierdzą naukowcy, ale najważniejsze jest dobro pacjenta... a tak się składa, że homeopatia pomaga. Medycyna akademicka nie nadąża za nauką...

Jerzy Zięba o homeopatii cz.2 stanowisko Jana Pawła II ok. 20'
Na facebooku ukryte terapie (od 14 grudnia)
>https://www.youtube.com/watch?v=eRdCMe4bUhQ

Pojawiły się też nowe apele... m.in. wart wysłuchania... do lekarzy którzy krytykują p. Ziębę

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 6:14 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam w Nowym Roku

W uzup. poprzedniego wpisu: ponoć Papieże leczyli się przy pomocy homeopatii dużo wcześniej nawet 200 lat wstecz...
Zachęcam do pamiętania o facebooku Jerzego Zięby ukryte terapie... tam wciąż są nowe ciekawe informacje a najważniejsze, że są bezpośrednie linki do różnych edukacyjnych filmów. Ostatnio m.in. oglądałam film dr Wakefielda, który zwraca się do matek małych dzieci... przekazuje im swoje spostrzeżenia z badań (aktualne choć nieznane powszechnie od 18 lat) apeluje on by się edukowały na temat szczepień dla dobra swych dzieci i nas wszystkich...

Pan Jerzy Zięba przesyła też Życzenia na 2016... (też są na YT)

Ma coraz więcej zwolenników... wielu twierdzi, że wyciągnięte spod nie trzepanych od dziesięcioleci dywanów wiadomości (umieszczone w książce "Ukryte terapie") pozwolą szybko poprawić zdrowie poprzez powszechną edukację... myślę,że tym razem się uda

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 6:14 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Pan Jerzy Zięba działa niezmordowanie :) Właśnie podał, że Pan Jarosław Kaczyński poprze ideę pomocy ludziom poprzez zalegalizowanie medycznej marihuany. Może i inni posłowie zrozumieją o co w tym wszystkim chodzi... chociaż jak nie ma się "w pobliżu" w ten sposób chorej osoby... to jest raczej bardzo trudne. Miejmy nadzieję, że wreszcie osoby potrzebujące uzyskają skuteczną pomoc. Głosowania tuż tuż
>https://secure.avaaz.org/pl/medical_marijuana_sam_2/?bBzPOib&v=73481&cl=9601848430

Wcześniej czytałam, że jeszcze będą próbować "odkręcić" te przymusowe szczepienia... oby się udało

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 7:04 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Mój wnuk Bartek ("1" w MUKS Zielonka - dziś o 12 mecz w OKiS z Fenomenem Babimost vice Mistrzem Polski) też zaczął jadać dobre parówki...oprócz BTD... trochę przytył...może za dużo tych parówek... ale broni ostatnio niesamowicie... wczoraj podczas meczu chyba nadepnęli mu na dłoń... ale będzie dobrze!

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 7:09 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Czytałam, że p.Jerzy Zięba 16 kwietnia będzie znów w Warszawie... ciekawe czy tym razem coś mi nie przeszkodzi w dotarciu na wykład.
Na Jego FB Ukryte terapie są nowe ważne linki

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 10:06 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Próbowałam kilkakrotnie dodzwonić się do sekretariatu PAZ... by przed warszawskim spotkaniem zarejestrować się w Polskiej Akademii Zdrowia... Zajrzałam na FB ukryte terapie, a tam jest info, że jacyś"usłużni" próbują nie dopuścić do tego spotkania ( Konferencji) i już wysmażyli list do Rektora WUKSW oczerniający Jerzego Ziębę... tak jak raz w Gdańsku, chyba też w Lublinie. Nic to nie da. Prawda zawsze wychodzi na wierzch...ale czym prędzej tym lepiej

Tu są linki do wszystkich części konferencji wrocławskiej... bo nie pamiętam, czy już tu gdzieś są

Cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=J-yH5SCkeuM

Cz.2 https://www.youtube.com/watch?v=PjsQm1RN9Yw

Cz.3 https://www.youtube.com/watch?v=A-Oy5usQt-Q

Cz.4 https://www.youtube.com/watch?v=zrxiBD4cVy4

Cz.5 https://youtu.be/n82mY5CV50s

Cz.6 https://www.youtube.com/watch?v=LCM5qxVeJts



Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 12:12 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ten list poparła też ponoć grupa ekspertów z IZiD. Weszłam na stronę tej organizacji...a tam na zdjęciu Min. Zdrowia p.Radziwiłł i Premier Szydło... można się załamać. Wspomniany list (i spis tych, co go podpisali)...jest do przeczytania na FB ukryte terapie... też jest już jeden z listów do Rektora WUKSW wspierający p. Jerzego Ziębę.
Na stronie IZiD pan Minister Zdrowia chwali się programem 75+... bezpłatne leki dla najstarszych... ja przypomnę, że na 942 str. dwutomowej Encyklopedii Zdrowia PWN z 1993 r , w dziale stary człowiek jako pacjent jest zdanie:" Niejednokrotnie odstawienie leków może dać lepsze efekty niż ich zalecenie."
Może p. Minister dla lepszego leczenia Polaków powinien wysyłać swych ekspertów na wykłady i seminaria p. Zięby...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności