Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:11 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPI
PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 12:55 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Trwa nagonka... choć sklep Visanto ma za ok. miesiąc wznowić sprzedaż... Jerzy Zięba poświęcił parę spotkań na prywatne wiadomości... na odpowiedzi na temat swojej osoby. Powiedział też, że wściekł się jak traktuje się u nas przedsiębiorców i ponownie zamieszka na stałe poza Polską, w Stanach, gdzie atmosfera dla przedsiębiorczości jest o wiele lepsza. Ponoć chcą, by firmowane przez niego suplementy... miały tak małe dawki... aby nic nie dawały... a na to nie może się zgodzić. Organizm leczy się sam... ale trzeba mu zapewnić różne składniki w wystarczających ilościach... wtedy się wyleczy... jeśli oczywiście nie będzie równocześnie czymś zatruwany.Ostatnio zwrócił się ponownie do JK (na YT filmem z przed paru miesięcy)... ciekawe czy to wystąpienie chociaż zostanie wysłuchane. Nie sprawdzałam dziś, ale ostatnio spotkania z JZ są o 21 w czwartki i niedziele. Polecam... wieści ze źródła.
W Harmonii (lipiec-sierpień) jest historia JZ i chyba najważniejsze opublikowany wcześniej apel dr M. Rath'a do Angeli Merkel i polityków wszystkich szczebli na całym świecie w sprawie bezwzględnej konieczności zmian w polityce ochrony zdrowia... podał w punktach co trzeba zaniechać a co wprowadzić (22 września Dr M.Rath będzie w Polsce, w Gliwicach)... jest też m. in. artykuł o tym słynnym na cały świat badaczu.


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPI
PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 1:49 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Muszę przyznać, że Dr Peter D'Adamo (obejrzałam na filmach sprzed roku ) gorzej wygląda niż Jerzy Zięba :), a niewiele różnią się wiekiem... Pomyślałam , że to przez to amerykańskie jedzenie :)


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPI
PostWysłany: Śro Sie 14, 2019 9:03 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Ponoć nie ma w Polsce producenta wody stołowej :) Posłuchajcie p. Zdzisława Oszczędy... tylko dlaczego jest taki gruby...
https://www.youtube.com/watch?v=68T0_vM8Oqo

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPI
PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 10:13 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Całe wczorajsze (25.08) dwugodzinne spotkanie poprzez stream z Jerzym Ziębą było poświęcone leczeniu nowotworów. Będzie na YT i jest wśród filmów na jego profilu FB. Najskuteczniejsza i najtańsza jest jednak profilaktyka np. wg książki Dr Petera D'Adamo z serii zwalcz chorobę dietą zgodną z grupą krwi NOWOTWÓR... ale sposobów by być zdrowym jest ponoć wiele, trzeba tylko znaleźć najlepszy dla siebie...


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPI
PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 9:27 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Warto posłuchać Emila Piaseckiego... trochę czasem jest denerwujący (przynajmniej mnie)... filmy, które obejrzę opatruję swoim komentarzem. Żona P. Emila była niewydzielaczem 0Rh-, jak ja... tylko ja od prawie 15 lat jadam nieświadomie a później świadomie zgodnie z grupą krwi (dla niewydzielacza)... a ona nie. Słyszałam jak p. Emil naśmiewał się, że Dr Peter D'Adamo (badacz dr naturopata w drugim pokoleniu) razem ze swoją dietetyczką wszystko wymyślił (pewnie czytał, jak inni krytykanci jedną książkę )... Nie wiedział, albo udawał że nie wie, że autorem odkrycia jest ojciec Petera, James... który wiedząc o działaniu lektyn, w swej klinice zauważył i obserwował zjawisko, a w 1980 roku ogłosił (po angielsku... więc u nas rzadko kto to czytał) rewolucyjną pracę "jeden człowiek - jedno jedzenie... co dla jednego jest lekarstwem dla drugiego może okazać się trucizną". Muszę odszukać tego p. Grzeszczuka... bo lubię sięgać do źródeł... już go znalazłam... ale jest więcej materiałów https://www.youtube.com/watch?v=vStLZSxdr70 (już na początku zauważyłam... ze nie wie...żeby nie śmierdzieć trzeba jadać zgodnie z grupą GenoTypem, lub dietą indywidualną :) )

https://www.youtube.com/watch?v=k84IW8lSykE


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 10:05 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 05, 2019 9:30 am
Postów: 12
Dajcie spokój, ten człowiek ma postawione zarzuty za to, że negatywnie wpłynął na stan zdrowia ludzi. Nie bez powodu z resztą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 7:28 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Wyrażaj się jasno... o kim piszesz... bo pomyślę że jesteś trollem... a dawno ich tu nie było :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 7:43 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Dieta wg grupy krwi też jest chyba ukrytą terapią :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2019 12:44 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Koleżanka powiedziała mi, że jest jakiś ponoć nowy polski środek na obniżenie homocysteiny... jak zobaczę napiszę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 4:06 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

To HOMOCYNA... może w Gliwicach dr Hubert Czerniak coś o tym powie :)

Na czele resortu zdrowia musi stanąć człowiek pokroju Jerzego Zięby...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Wrz 25, 2019 12:11 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Wysłuchajcie i przekażcie info lekarzom, pielęgniarkom... wszystkim... zwłaszcza politykom wszystkich opcji... co chcą dobrze dla ludzi... dla Polaków

https://www.youtube.com/watch?v=lV8BUqoimgM


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 10:07 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Dla zainteresowanych... w najbliższym czasie (info od Jerzego Zięby)... będzie otwarty sklep Visanto... z nowo wyprodukowanymi suplementami... to będzie pewnie sklep wzorcowy :)

Dwa dni temu byłam w Revitum na teście komputerowym... chodziło mi o zawartość metali... test wyszedł nieźle ale teraz skupię się na usuwaniu ich resztek metodą klawiterapii zdradzoną przez Ferdynanda Barbasiewicza i sprawdzę jeszcze raz...

Kątem oka oglądam wspomnienia o Kornelu Morawieckim... to był bardzo odważny polski patriota... pamiętam jak Go wciąż o coś ścigali... szkoda, że tak wcześnie zmarł... wybór sposobu leczenia u nas należy do szpitala...
Ciekawe czy interesował się choć trochę naturalną medycyną... i jej możliwościami... nie myślał o sobie... ale mógł pomyśleć trochę o innych.

Świeć Panie nad jego duszą...

Pozdrawiam z Wołomin


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Paź 16, 2019 10:40 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Ponoć otwarcie sklepu z produktami Visanto coraz bliżej... ale ciekawe co z tymi zaaresztowanymi...
Będą je testować na swoich chorych :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 7:34 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dowiedziałam się, w naszym Szpitalu Powiatowym 500 osób mogło wykonać sobie bez opłaty metabolit 25(OH)... Podczas wtorkowego spotkania S-PUO spytałam czy ktoś o tym wiedział... ale nie wiedział o tym nikt. Ja też nie widziałam ogłoszenia... może to było w ramach tzw Białych sobót... ciekawe czy zadawali jakieś pytania, np czy ktoś się suplementuje wit D3 i jak, czy nie... czy jest chory, czy zdrowy... czy przesłali wyniki do przychodni do konsultacji do lekarzy... może ktoś z forumowiczów coś wie o tym... może w innych szpitalach też były te badania krwi... a może tylko u nas... prosiłam Pana Starostę by pomyśleli o prawdziwej profilaktyce... ale też w tym wszystkim jest ważne... jaki wynik metabolitu uznali za właściwy... to było prawie miesiąc temu.

Ostatnio mało wchodziłam na FB... info chyba sprzed 2 dni (od Jerzego Zięby) było o tym, że trwają testy oprogramowania nowego sklepu z produktami Visanto... muszę tam zajrzeć...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 4:08 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Mammografia jest szkodliwa... dlaczego się dziwią, że coraz więcej kobiet ją omija...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności