Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:36 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 9:13 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Czy był ktoś może na diecie pudełkowej ? strasznie zjarałam sie tym artykułem http://obk.pl/dieta-pudelkowa-na-czym-polega-jej-fenomen/ , dla mnie byłaby to bomba informacyjna , że działa taka dieta. Jestem w ciągłym ruchu non stop i na dobrą sprawę nie wiem kiedy mam czas gotować a to byłby właśnie fenomen dla mnie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 8:02 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Co dokładnie oznacza pojecie "dieta pudełkowa" ? Bo szczerze mówiąc to spotykam się z tym pierwszy raz i jestem bardzo ciekawa szczegółów,czy faktycznie jest skuteczna i na czym polega? Najlepiej jeżeli wypowiedzą się osoby które miały z nią styczność w praktyce.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Nie Lip 03, 2016 8:31 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lip 03, 2016 7:48 pm
Postów: 13
Przeczytałam artykuł i naprawdę może to być super sprawa dla zapracowanych ludzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 10:19 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Każda dieta charakteryzuje się tymi samymi punktami,czyli: trzeba być systematycznym jeżeli chodzi o spożywanie posiłków w danych godzinach oraz regularnym treningu bez którego ani rusz.

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 9:31 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Dobre rozwiązanie dla tych co nie mają czasu sobie gotowa, a chcą jednak jeść zdrowo.
Fajna opcja, można naprawdę całkiem sporo schudnąć dzięki temu.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 11:37 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 21, 2016 11:33 am
Postów: 6
Miejscowość: Krzeszowice
Na pewno łatwiejsze niż przygotowywanie wszystkiego samemu. Przynajmniej nie trzeba poświęcać czasu na gotowanie więc już jeden argument przeciw odpada. Miałem okazję być na takiej diecie przez jakiś czas i muszę przyznać, że jest to naprawdę wygodne. Jeżeli trafimy na dobry catering to broni się również smakiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Śro Lip 27, 2016 11:05 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Twoja dieta pudełkowa bardzo mi pomogła. z twojej podanej strony znalazłam również artykuł o dicie dla meża http://obk.pl/najlepsza-dieta-odchudzajaca-dla-mezczyzn/ , widział moje efekty i sam chciał zacząć :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 9:17 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 31, 2016 9:00 pm
Postów: 24
Jeść można tak naprawdę wszystko jeżeli jest zachowany umiar i odpowiednie przerwy między posiłkami, przede wszystkim regularne, można też sobie włączyć suplementacje na odchudzanie, na przykład ten therm line hydrofast, do tego dawka ruchu, naprawdę nie wielka bo wystarczy spacer codziennie. Dieta jest łatwa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Śro Sie 10, 2016 2:23 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 10, 2016 2:11 am
Postów: 1
Dieta pudełkowa naprawdę działa! Choć początkowo byłam do niej sceptycznie nastawiona, to przekonałam się na własnej skórze, że przynosi efekty. Tylko trzeba wybrać odpowiednią dietę i połączyć ją z ćwiczeniami - warunek konieczny! Zamawiam dietę pudełkową 2000 kcal w LILY ON DIET od 3-4 miesięcy i efekty są widoczne gołym okiem. Co do samych posiłków - na początku trudno się przyzwyczaić, ale jedzenie jest smaczne, dobrze przyprawione i wygląda całkiem apetycznie. Posiłki są przywożone do mnie rano każdego dnia, więc mam pewność że wszystko jest świeże. Jestem z natury leniwa i wiem że sama nie dałabym rady przygotować tak urozmaiconych posiłków. A tutaj wszystko gotowe:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 11:00 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Maj 29, 2015 2:42 pm
Postów: 4
Nie rozumiem tego. Dieta pudełkowa i codziennie rano dostajecie jedzenie? I tak nie macie świadomości co tam może być w środku. Ja tam wolę robić wszystko samodzielnie jak już coś. Jestem leniwy, ale jedzenie to jedzenie i nie pozwolę się zawsze karmić jakimś firmom. Raz na jakiś czas to okej, ale nie codziennie. Wolę sobie zrobić coś wieczorem i mieć w pudełkach na dwa dni i zabrać do pracy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 1:53 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Paź 12, 2014 8:44 pm
Postów: 45
Dla mnie taka dieta jest dziwna, najlepiej jak samemu sie wszytsko przyotuje, ostatnio znalałam fajna dietę, diagnosis.pl/jesienna-dieta-na-nadcisnienie mam nadzieje ze da rade pogodzić moje nadciśnienie. !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 11:26 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Mnie też się ta dieta wydaje dziwna.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 11:32 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Paź 12, 2016 9:39 am
Postów: 12
Wydaje mi się, że to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć zdrowy styl życia, a nie mają na to czasu. Sama zaczęłam bardziej pilnować tego co jem, właśnie poprzez robienie sobie posiłków "w pudełka". Codziennie jem w pracy zdrowe śniadanie i obiad, który szykuję sobie rano lub wieczorem dzień wcześniej. Dzięki temu jem w końcu regularnie o stałych porach no i oczywiście zdrowe posiłki, a nie jakieś byle co kupione na szybko w przerwie. Efekty są. Można owszem skorzystać z firm, które zapewniają posiłki dietetyczne w pudełkach, ale czy jest sens? Wystarczy rozejrzeć się trochę za zdrowym jedzeniem i przepisami, no i trochę chęci :)


______________________________
http://bit.ly/2dzg4G1

_________________
Zastanawiasz si


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 3:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 27, 2016 3:32 pm
Postów: 4
haha jasne że łatwa tylko ciekawe czy tania? bo duużo słyszałem że drogo to wychodzi i nie wiem czy nie lepiej na własną rekę coś robić/kuchcić


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 7:36 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Ja się odchudzam już od jakiegoś czasu z portalem adamed.expert znalazłam tam kilka rozsądnych diet odchudzających i powoli małymi kroczkami widać efekty. Zeby się odchudzić potrzebny jest czas i wytrwałość jeżeli tego nie ma to niestety każda dieta jest z góry skazana na niepowodzenie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności