Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:10 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wydzielacze i niewydzielacze...
PostWysłany: Sob Kwi 13, 2013 5:04 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Podbijam dla nowych osób... m.in. dla nordyka


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: wydzielacze i niewydzielacze...
PostWysłany: Śro Kwi 17, 2013 6:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 17, 2013 7:33 am
Postów: 2
:P Witam Ciebie, droga TeSo, oraz wszystkich uczestników tego, jakże pożytecznego forum. Tak jak Ty, posiadam grupę O (Rh plus). W latach dziewięćdziesiątych kupiłam pierwszą książkę d'Adamo, a w ubiegłym, 5 kolejnych, w tym "Encyklopedię zdrowia" i "Dietę genotypową". Pewnie nie kupiłabym ich gdybym nie natrafiła na Ciebie, a właściwie na Twoje bardzo pomocne wypowiedzi, które mnie zmobilizowały do rzetelniejszego zajęcia się zdrowiem mojej rodziny. Już w zeszłym roku zainspirowana tym co tu przeczytałam zaczęłam szukać laboratorium, które oznaczyłoby mój fenotyp...W tzw. międzyczasie, wiele wydarzeń w moim życiu sprawiło, że zawiesiłam sprawę na kołku :wink: nie pytałam tylko w Stacji Krwiodawstwa. A teraz się doczytałam, że to może być jedyne miejsce gdzie mogą wykonać mi owo badanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wydzielacze i niewydzielacze...
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 8:48 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam... i bardzo się cieszę :) Napisz proszę jak coś konkretnego się dowiesz...
Teraz mam bardzo mało czasu... nawet na chór nie poszłam już parę razy... "ćwiczyłam" tylko z Anną Griczishkiną Piosenkę lalki (The tales of Hoffmann)... idzie mi coraz lepiej... tylko ten jeden najwyższy dźwięk pod koniec arii... jest jednak poza moim zasięgiem... ale to mi wcale nie przeszkadza... pewnie napiszę do niej wkrótce jakieś swoje słowa :)
Piję znów Noni dla poprawienia kondycji płuc (tak w/g Dr D działa na zerówkę)

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wydzielacze i niewydzielacze...
PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 1:21 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
"MariMagdAla59" dawno temu napisała:
Cytuj:
Witam Ciebie, droga TeSo, oraz wszystkich uczestników tego, jakże pożytecznego forum. Tak jak Ty, posiadam grupę O (Rh plus). W latach dziewięćdziesiątych kupiłam pierwszą książkę d'Adamo, a w ubiegłym, 5 kolejnych, w tym "Encyklopedię zdrowia" i "Dietę genotypową". Pewnie nie kupiłabym ich gdybym nie natrafiła na Ciebie, a właściwie na Twoje bardzo pomocne wypowiedzi, które mnie zmobilizowały do rzetelniejszego zajęcia się zdrowiem mojej rodziny. Już w zeszłym roku zainspirowana tym co tu przeczytałam zaczęłam szukać laboratorium, które oznaczyłoby mój fenotyp...W tzw. międzyczasie, wiele wydarzeń w moim życiu sprawiło, że zawiesiłam sprawę na kołku :wink: nie pytałam tylko w Stacji Krwiodawstwa. A teraz się doczytałam, że to może być jedyne miejsce gdzie mogą wykonać mi owo badanie.


Przeczytaj jeszcze... jak tu bywasz... moją książeczkę "Zdrowiej Polsko! Wierszem o zdrowiu... i obejrzyj wywiad z p.Emilem Piaseckim https://www.youtube.com/watch?v=U5Md5O7gjYc&t=10059s

tylko pamiętaj, że wysoka temperatura nie zawsze niszczy lektyny... np. w przypadku pomidorów... ja mam 0Rh- i raczej jestem niewydzielaczem :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności