Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:26 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1469 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 98  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 10:48 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Pomyślności i spokoju w Nowym 2017 Roku oraz dobrej zabawy życzę



Pozdrawiam sylwestrowo z Wołomina... już szkoda mi psów i kotów


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 11:27 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Wciąż mało czasu... ale

Ważne info... w dniach 1-2 kwietnia w katowickim spodku odbędzie się niezwykły festiwal "Wiosna Zdrowia". Za sprawą p.Jerzego Zięby zostały tam zaproszone autorytety badawcze światowego formatu jak np Andrew Wakefield... radzę zajrzeć na www.wiosnazdrowia.pl

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 2:17 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Nigdy... do dziś... nie napisałam wierszyka na Międzynarodowy Dzień Kobiet :)

8 marca

Dla Pani cudny dzień dziś świta
Dla Pani dziś pierwiosnek zakwita
Dla Pani kwiaty niosą Panowie
Wszyscy życzą by miała wciąż zdrowie...
I ta Pani... codziennie w przedszkolu
I ta Pani... co tyra na polu
Ta... w markecie... w szpitalu... w fabryce
Co zarządza... choć zawsze jest vice
Także... w szkole... i w biurze... w bufecie
Każda Pani... dziewczyna... na świecie
Wszystkie marzą... lecz nie o święcie
One chcą mieć ulubione zajęcie...
Chcą na co dzień być doceniane...
Te zadbane... i te nie zadbane...
Co dla siebie czasu nie mają...
Co rodzinom się wciąż poświęcają...
Lecz co roku przychodzi ta chwila
Że się zachce Im... do cywila :)

Dla Pani cudny dzień dziś świta
Dla Pani dziś pierwiosnek zakwita
Dla Pani niosą kwiaty Panowie
Zaśpiewajmy Im sto lat! Na zdrowie!

TeSa

Na fb jest trochę krótszy :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 9:30 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Święto Mężczyzn... w kalendarzu od 1990r

Sto lat w zdrowiu więc Panowie!
Niech Was coś dobrego spotka
Pamiętajcie grunt to zdrowie!
I... wygrana w toto lotka!

W telewizji ogłosili...
Więc tu piszę drogie Panie
Niech Panowie zaczynają
Niecodzienne Świętowanie!
Będą mili... i weseli...
I dowcipni... i uczynni...
Niech "coś" dadzą zauważyć
Niech przyznają się... gdy winni
Słowo dobre niech powiedzą
Na spacerek wezmą kota
Niech wyczyszczą potem buty
I nie wnoszą z sobą błota...
Święto Mężczyzn... jest codziennie
To... nie każdy zauważa
A dziewczyna... żona... nie wie
Bez... pewnego kalendarza

TeSa
10.03.2017

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 11:45 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam i zapraszam na mecz!

25 marca w Zielonce!
W hali OKiSu jest spotkanie
O dziewiętnastej... pamiętaj o tym!
I przyjdź z rodzinką całą na nie!
MUKS będzie walczył tam z Szarotką
O finał Salming Ekstraligi
Za dwa tygodnie gra o złoto
Jedna z tych drużyn... więc wyścigi!
Do tego... Miejska Telewizja
Zrealizuje nam transmisję*
A fani unihokejowi
To... propagować mają misję
Szarotka nieraz była mistrzem
Ma świetnych strzelców i bramkarza
MUKS raz mistrzostwa posmakował
Teraz okazja znów się zdarza!
Pokażcie piękną grę Panowie
Dobrą obronę... i ataki
Szarotka niech zagra bez fauli
Aby nie było żadnej draki!
Niechaj drużyna lepsza wygra
Sędziowie niech się spiszą pięknie
Stolik dokładnie wszystko zliczy
A MUKS przed końcem nie wymięknie!

Bo... będzie musiał grać w niedzielę...
A to już nie są jego cele!

TeSa

https://www.youtube.com/watch?v=VDYRiibfb_U

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Kwi 05, 2017 10:34 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Niedawno napisałam...

Cytuj:
Wciąż mało czasu... ale

Ważne info... w dniach 1-2 kwietnia w katowickim spodku odbędzie się niezwykły festiwal "Wiosna Zdrowia". Za sprawą p.Jerzego Zięby zostały tam zaproszone autorytety badawcze światowego formatu jak np Andrew Wakefield... radzę zajrzeć na www.wiosnazdrowia.pl


Byłam w Katowicach... koleżanka wypatrzyła jeszcze inne miejsce warte odwiedzenia w piątek...
Byłam z koleżankami w Katowicach 31 marca i 1 kwietnia. Byłyśmy tam na dodatek pierwszy raz. Podróż Pendolino... szybko, miło, wygodnie i tanio.Do hostelu postanowiłyśmy iść na piechotę, zwłaszcza, że w połowie drogi chciałyśmy obejrzeć z bliska słynny spodek, do którego miałyśmy bilety wstępu na sobotę. Postanowiłam przez cały czas pościć (po raz pierwszy przez dwa dni). Hostel bez zarzutu. Opalanie na dużym tarasie... Koleżanki chętnie przyłączyły się do eksperymentu z niejedzeniem. Trochę bałam się bólu głowy o czym uprzedzał p. Zięba... ale u nas się nie pojawił... co świadczy o w miarę czystych organizmach. Z perspektywy... to naprawdę fajny sposób na krótkie wycieczki (jeśli ma się trochę do zrzucenia) :). Na pierwsze wykłady (w Centrum Kultury) pojechałyśmy taksówką z Lidera. Trochę się spóźniłyśmy. Pani tłumaczyła zasady żywieniowe prowadzące do oczyszczenia organizmu. Ja oczywiście miałam zastrzeżenia bo nawet nie wspomniała, że zapewnia to samo o wiele szybciej i skuteczniej - jedzenie zgodne z grupą krwi... stwierdziła, że nie to jest tematem wykładu. Następnym prelegentem był pan prezentujący swój, wypracowany przez lata sposób na bóle stawów, też kręgosłupa, terapię powięziową. Uzmysłowił, że błona która otacza mięśnie (i nie tylko...) musi być potraktowana specjalnie. Twierdził, że swoim sposobem (efekty pokazywał na zdjęciach) potrafi "wyprostować" dziecku nawet 20 stopniowe odchylenia podczas 4-5 seansów. Mówił, że w wielu przypadkach, zastosowanie terapii powięziowej pozwala szybko wyleczyć kontuzje, uniknąć operacji lub pozwala osobom lepiej funkcjonować...Trzeci wykład był na temat niezwykłej przyswajalności płynnego magnezu (Karma RUB), którego źródło pojawiło się w Australii (22% do 38% zrozumiałam, że zawartość przyswajalna... w innych 4%). Podczas wykładu jedna ze słuchaczek potwierdziła niezwykłe własności tego magnezu. Powiedziała, że spadła z konia i uszkodziła sobie solidnie kolano... miała mieć operację, ale dowiedziała się od kogoś o tym płynnym magnezie... Po wytrwałym smarowaniu-kilka kropel na raz- bardzo szybko doszło do regeneracji kolana i nie potrzebna była operacja. To chyba nie była ustawka. Postanowiłam kupić na próbę. Potem ruszyłyśmy do zwiedzania stoisk... a było co zwiedzać... i kupować. Wróciłyśmy na piechotę... przed nami sobota...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Kwi 05, 2017 11:22 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
UWAGA... nie zdążyłam poprawić tekstu... ani usunąć...

Pisałam z pamięci... sprawdziłam w notatkach i ten poniższy fragment pochodzi z wykładu o KLAWITERAPII (w sobotę), to polska metoda dr Janusza Kołodziejczyka (albo przez niego prezentowana bo był członkiem zespołu...) może wykłady będą na YT-rewelacja- leczenia skolioz w kilka dni!)

Cytuj:
Twierdził, że swoim sposobem (efekty pokazywał na zdjęciach) potrafi "wyprostować" dziecku nawet 20 stopniowe odchylenia podczas 4-5 seansów.

natomiast fragment 22%-35%... -to jest nasycenie minerałami tej niezwykłej wody magnezowej!

cdn.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 3:37 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Trzeba poczekać, bo na prywatnej stronie p.Jerzego Zięby będą wszystkie wykłady z Wiosny Zdrowia i będzie można je sobie pobierać... ma już na to zgodę wykładowców. To ważne zwłaszcza, że już zauważyłam, że trzy są zablokowane...dr Andrew Wakefielda (tego od szczpionek) o jego walce o swoje dobre imię... dr Flechas'a o leczeniu jodem, dr Bożeny Kilarski o leczeniu nowotworów różnymi metodami niekonwencjonalnymi, które są dostępne w Niemczech...Jeszcze widziałam wczoraj dr Ratzek o leczeniu lekami homeopatycznymi i dr Levy o leczeniu wit C... też polskiego lekarza dr Czerniaka... i jeszcze parę podsumowań, odpowiedzi na pytania... itd. Polecam

A teraz już uciekam wpuszczając w specjalnym wątku Świąteczne Życzenia

Zdrowych i miłych Świąt Wielkanocnych :)

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Maj 31, 2017 8:02 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Bez przerwy mam bardzo wypełniony czas. Ostatnio dużo koncertowaliśmy. Otwieraliśmy 20 maja Noc Muzeów w Pałacu Staszica (PAN), a 28 maja śpiewaliśmy podczas naszego koncertu jubileuszowego w MDK Wołomin... ponieważ właśnie nam... tzn. Chórowi Miejskiemu Cantus Cordis z Wołomina stuknęło 25 lat, a jeszcze 27 pomagaliśmy śpiewać pieśni Moniuszki w Izbie Muzealnej Wodiczków...
Rodzinka nie widziała koncertu, ponieważ w tym samym czasie kończył się w Zielonce Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Młodziczek. Błysnęła w nim Gabi i Bartek w roli komentatora transmisji SportowejTv (na YT)
https://www.youtube.com/watch?v=VZYWy4b6GwE.

Do tego żeńska część chóru aktualnie uczestniczy w zdjęciach do nowej komedii... ale to tajemnica.

Dziś natomiast żegnaliśmy naszego zmarłego nagle przyjaciela z chóru... śpiewającego pięknym basem Zygmunta (pierwszy z lewej na plakacie 25 lecia). Będzie Go nam bardzo brakować... od dawna marzę by nagrać pieśni patriotyczne... Mamy nadzieję, że będzie się "z góry" opiekował naszym chórem... i wreszcie znajdziemy sponsora tego przedsięwzięcia. Był bardzo dobrym człowiekiem.Jemu dedykowaliśmy nasz jubileuszowy koncert. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 12:31 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Z ciśnieniem mam spokój... ale wciąż mierzę... po chwili siedzenia bywa 115-130 na 70-84 (na razie 3 miesiące). Nie szkodzą mi już mecze, ani głośne koncerty... i niech tak zostanie. Nie pogarsza stanu niezwykle intensywny tryb życia... wczoraj skończyły się zdjęcia :)
Muszę też na tym wątku napisać, że dla lekarzy legitymujących się wykształceniem medycznym i stomatologicznym, zwolenników medycyny integracyjnej jest organizowane przez Polską Akademię Zdrowia spotkanie w Warszawie w dniach 15-16 lipca (zapisy do 23 czerwca, na YT zaprasza dr Janusz Kołodziejczyk 605361313 info na wątku Prawdziwa Profilaktyka). Piszę tu, aby ta informacja dotarła do jak największej liczby lekarzy... to w naszym wspólnym interesie.

Zapomniałam podać link do naszego jubileuszowego koncertu :)
https://www.youtube.com/watch?v=15yzzgqB16s



Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 1:43 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Lekarze, którzy nie będą korzystali z noclegu mogą się nadal zapisywać na zjazd, o którym pisałam.

A poniżej link do wykładu p. Jerzego Zięby o nawadnianiu i nie tylko, który warto wysłuchać... i zastosować zanim pójdzie się do lekarza... bo wiele chorób cofa się pod wpływem nawadniania :)

>https://www.youtube.com/watch?v=3NqPB8uFV7s&spfreload=10

Chorobotwórcze znaczenie odwodnienia zauważyłam dawno temu. Pisałam o tym. Ja często pijam wodę z solą... radził to też Nieumywakin w swej książce "Woda utleniona na straży zdrowia" ... a ciśnienie mam od 3 miesięcy prawidłowe bez proszków (tylko teraz bardziej pilnuję jedzenia i nie pijam kawy).

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 3:15 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Oglądałam przemówienie Donalda Trumpa... i naprawdę się wzruszyłam. Cały świat usłyszał tyle dobrego o Polsce... tyle faktów z historii... tyle prawdy. Pamiętam z katowickiego spodka, jak Jerzy Zięba mówił, że Donald Trump będąc jeszcze kandydatem na prezydenta, obiecał dr Wakefield'owi pomoc... ciekawe czy tego też nie zapomni. Pięknie się zaprezentowała Pierwsza Dama.I nasza Para Prezydencka pięknie wypadła. Serce rośnie.


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Sob Lip 08, 2017 12:50 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

I zaraz coś niemiłego... nie tak dawno kupowałam kwas l askorbinowy czda z lubelskiej firmy STANLAB po niecałe 30 zł za kg... (pośredniczyła firma z Jasienicy) a tu naraz wzrost ceny o ok.50%. Ciekawe czy to producent, czy może tak wzrosły koszty produkcji, czy wreszcie ktoś sobie taki biznes robi zgodnie z prawami popytu i podaży... zauważyłam, że zmieniła się osoba firmująca sprzedaż na naszym terenie z pani na pana...(o tym samym nazwisku). Coraz więcej ludzi kupuje ten rodzaj wit c (głównie ze względu na cenę)...i jednak pozytywne działanie. Teraz zaczną się zastanawiać może warto kupować lepszą naturalną witaminę z aceroli lub róży.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 5:28 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Lekarze już się zrzeszyli... powstało Towarzystwo Lekarzy Medycyny Zintegrowanej. Są wśród nich i młodzi i starzy lekarze i stomatolodzy. Stało się to co P. Jerzy proponował na jesieni ubiegłego roku. Teraz pisze 3 część Ukrytych terapii... mam nadzieję, że będzie w niej wreszcie o jedzeniu...

Ostatnie info p.Jerzego Zięby
>https://www.youtube.com/watch?v=q8A72uuf2g8&t=76s

W czwartek w Polsat sport o g 20 będzie transmisja pierwszego unihokejowego meczu polskiej drużyny na The World Games 2017 we Wrocławiu.Zagra ona na pierwszy ogień z Finlandią obecnym Mistrzem Świata.
>http://www.polsatsport.pl/program-telewizyjny/

Bartka nie wzięli jeszcze do składu pomimo, że jest na 1 miejscu statystyk skuteczności Polskiego Związku Unihokeja... będą bronić bramki stare wygi... oby dobrze. Bartek i Gabi jadą do Wrocławia kibicować, ja będę oglądać mecze w tv. W piątek 28.07 transmisja w Polsat sport o 17.30 meczu z Czechami.Na razie wiadomo tyle. Ciekawe czy będzie ktoś komentował, chętnych tam chyba nie brak, chociaż podczas 6 Polish Open 2016 komentarza nie było... Ostatnio podczas Finału Mistrzostw Polski Młodziczek 2017 (27-28 maja w Zielonce) w roli komentatora zadebiutował... Bartek...i został pochwalony przez p. Sokołowskiego (tv sportowa). Gabi dalej gra świetnie. Zdobyła m.in. MVP tego turnieju choć Gęsi przegrały finał z Gdańskiem Osowa... w meczu chyba z Żytowieckiem, pierwszego dnia Mistrzostw, strzeliła aż 6 na 9 bramek dla swojej drużyny (Dzikie Gęsi Zielonka)... z niedzielnego Finału została aż ponad 4 godzinna pamiątka na YT... bo tv sportowa zostawia tam bezpośrednie transmisje... Ten film ma walory edukacyjne... widać też na nim, że dziewczyny z Gdańska były prawie wszystkie z 6 klasy... a Gęsi nie.

https://www.youtube.com/watch?v=VZYWy4b6GwE

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 9:41 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Ostatnio mam mało czasu...

Niestety wszystkie mecze Polskiej unihokejowej kadry we Wrocławiu przegrane... system rozgrywek na następny sezon lepiej nie mówić... nie słychać też aby Mistrz Polski MUKS Zielonka był zgłoszony do Pucharu Europy... dokąd będzie trwała ta zła passa...

Pan Zięba wpuścił filmik ze swoimi przemyśleniami, o sposobie na lepszą Polskę... warto obejrzeć... ale czy Polacy do tego dorośli... wydaje mi się, że partie są im jeszcze na tym etapie potrzebne... bo realizują coś co pewnej grupie odpowiada... a jednocześnie wyręcza w codziennym śledzeniu rzeczywistości i myśleniu na zapas. Moglibyśmy jednak zacząć od zdrowia... w ten temat naprawdę warto się zaangażować... o tym też mówi...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1469 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 98  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności