Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:57 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1469 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 98  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 5:09 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Jak byłam w Poznaniu 7 października, widziałam ten wykład... wcześniej widziałam dr Bożenę Kilarski w katowickim spodku podczas zeszłorocznej Wiosny Zdrowia... Polecam... ten wykład pozwala zrozumieć lepiej walkę z różnymi rakami... ale słuchać proszę przez słuchawki (będzie lepszy dźwięk)

https://www.youtube.com/watch?v=yiKs5XQChBA

Ja jestem zwolennikiem prawdziwej profilaktyki... ale warto wiedzieć i przekazywać dalej

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 5:16 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Jak byłam w Poznaniu 7 października, widziałam też ten wykład... płk. w stanie spoczynku Ferdynanda Barbasiewicza... badacza - pracoholika, altruisty, żeglarza, który opowiedział swoją niezwykłą historię... jak sposobem wszedł w posiadanie niezwykłej wiedzy, która umożliwiła mu wynalezienie Klawiterapii i co można przy jej pomocy osiągnąć (słuchać proszę przez słuchawki- bo będzie lepszy dźwięk i przekazywać info dalej). Pomimo, że pomógł wielu znanym osobom... jego metoda jest dość nieznana. Ktoś pomyśli że kumał się z diabłem jak nasz słynny Twardowski... ale to chyba niemożliwe... warto wysłuchać i mieć własne zdanie. Ja myślę, że kto się czuje na siłach, jest dostatecznie cierpliwy... ma w domu beznadziejnie chorego... warto iść na kurs Klawiterapii...a przynajmniej na leczenie... info w necie.

https://www.youtube.com/watch?v=Ea_HPcIo3uM

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 2:03 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Polecam przeczytanie jeszcze raz całej poprzedniej strony (82) i kupienie na gwiazdkę mojej książeczki Zdrowiej Polsko! Wierszem o zdrowiu. W recenzji Agi nie ma ani słowa na temat ważnych info drobnym drukiem :)


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 3:37 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Wczoraj o g.16 mieliśmy w Wołominie Miejską Wigilię. M.in. nasz Miejski Chór Cantus Cordis śpiewał piękne tradycyjne kolędy. To jest potrzebne , bardzo miłe, pięknie zorganizowane wydarzenie. W południe byliśmy natomiast w lekko okrojonym składzie w Warszawie, w gmachu Pasty, na Tradycyjnym Opłatku Przewodnickim WOP PTTK u naszych przyjaciół przewodników...

Przed Wigilią 2018

Dziś mamy przedświąteczny czas
Porządki w duszy... w domu
Z całego świata Polonia już
Życzenia śle tu komuś
My zaś życzymy Bożych Łask
Wszystkim Ludziom na Świecie
Niech tylko Dobro wokół nas
Wszystko jak mgła oplecie
Niech tylko Dobro trwa i trwa
Wnika we wszystkich ludzi
Niech w każdym szuka czegoś co
To Dobro może wzbudzić
I chociaż w świecie siły zła
Czyniąc zasadzki - krążą
Życzenia nasze płynące z serc
Przed nimi wszędzie zdążą!
Boża Dziecina pobłogosławi
Wszystkim Ludziom na świecie
A my kochajmy ten święty czas...
Kochajmy Boże Dziecię!

Zdrowia i Wesołych Świąt!
Życzy Teresa Sadowska


Pozdrawiam z Wołomina :)

(oczywiście pozwalam kopiować)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 7:52 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Pamięci 13 górników

Boże... miej ich swej opiece
Niech im światłość wieczna świeci
Zostawili wielu bliskich
Starsze... i maleńkie dzieci...
Niech Ich dusze mkną do Nieba
Czarne dziury omijając
My pomódlmy się przez chwilę
W domu... w drodze... gdzieś przystając...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 6:18 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Żałoba w całej Polsce


Ważne info ze strony fb ukryte terapie... dziś o 21.00 trzeba obejrzeć stream Jerzego Zięby sprawy do przedyskutowania i przemyślenia...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 8:55 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Rok temu napisałam

Życzenia na 2018 r

Dziś na Rok Nowy piękne życzenia
Niech się co trzeba na lepsze zmienia
Niech każdy marzy... zawsze odważnie
Niech życie bierze... nader poważnie
Humorem niechaj tryska i zdrowiem
Niechaj dokończy... gdy jest w budowie
Niech zgodną z hobby ma pracę zawsze
Niech zwierzchnik oczy miewa łaskawsze
Niech każdy myśli zanim zadziała
Niechaj mu sprzyja ferajna cała
Lecz tylko wtedy gdy dobrze czyni
Niech nosi co chce maxi lub mini
Niechaj omija z dala doktorów
Niechaj unika jak ognia sporów
Chyba że będą prowadzić spory
W wielkiej kulturze ludzie... doktory
A info będzie z niejednej strony
Wszystkim dostępne w sposób sprawdzony
I zapanuje profilaktyka...
Zgodna z teorią będzie praktyka
I zadziałają wreszcie sprzężenia
Szczęścia nam trzeba i powodzenia
I tego jeszcze życzę w tym Roku
I oczywiście... żeby był spokój!

TeSa

Chyba nie wszystko jeszcze do końca się spełniło więc na 2019 wypada powtórzyć :)

10 lat temu napisałam:

ŻYCZENIA NOWOROCZNE DLA WSZYSTKICH

Życzmy władzy niech wypełni swoje obietnice
Sobie życzmy by piękniały szybciej nam ulice
Wojsku życzmy miłych misji samych pokojowych
A lekarzem mniej pacjentów i w dodatku zdrowych
Niech wzrastają wyleczonych przyjaciół szeregi
Oraz worki pełne forsy po samiutkie brzegi
Niech na polach zdrowych warzyw ciągle nam przybywa
Niech Ci z grupą "A" i "O" unikają piwa
Niech po naszych łąkach chodzą coraz większe stada
Tych co teraz są gdzie indziej, zamiast trawę jadać
No i jeszcze życzmy rybom co głosu nie mają
Niech ich więcej kłusownicy już nie odławiają
Policjantom by przestępcy sami się łapali
Kominiarzom by... nam życząc... dużo nazbierali
A pocztowcom aby same paczki się nosiły
A POLONII, by odwiedzać nas znalazła siły
A strażakom by w zarodku gasili pożary
A dzieciakom by ktoś nowe wymyślił im czary
Pedagogom by nam młodzież dobrze wyuczyli
Wychowawcom by skuteczni w swojej pracy byli
Kolejarzom i drogowcom życzmy "mało zimy"
A skłóconym dotąd ludziom spokoju życzymy
Życzmy Wszystkim w Nowym Roku zaprzestania swarów
A sportowcom wielkich zwycięstw i ciężkich pucharów
Dziennikarzom by rzetelnie wszystko nam streszczali
Aby złości i wrogości się przeciwstawiali
Niech nam wzrasta krąg przyjaciół którzy tutaj piszą
Niechaj uśmiech i nadzieja wciąż Im towarzyszą
Jeszcze jedno co na pewno niejednego wzruszy
Trzeba przy tym nie zapomnieć o "pięknieniu" duszy
Wszystkim Życzmy Dużo Zdrowia oraz Pomyślności
Zróbmy miejsce... niech na zawsze u nas już zagości

Najlepsze Życzenia z Wołomina


I te życzenia też są nadal aktualne... umieściłam je w swej książeczce " Zdrowiej Polsko! Wierszem o zdrowiu ŻYCZĘ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU 2019


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 9:46 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam w Nowym Roku!

Wczoraj natknęłam się w necie na ciekawą pozycję informacyjną, której autor, Ferdynand Barbasiewicz (ten od klawiterapii) prosił wszystkich o upowszechnianie (64 strony drobnym drukiem najróżniejszych pomysłów na ulepszenia):

http://www.medycynaludowa.com/multimedia/konf_pub/barbasiewicz.pdf


Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 8:33 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Wyobraźcie sobie, że pojechałam w ostatnią sobotę (są o 9.00 w pierwsze soboty miesiąca) do Centrum Informacyjnego Mazowsza w Otrębusach na spotkanie autorskie... i poznałam osobiście Ferdynanda Barbasiewicza, twórcę klawiterapii. To bardzo miły człowiek o niezwykłej wiedzy popartej praktyką i o niezwykłych umiejętnościach. Byłam tam z koleżanką, która jest członkiem TLMZ i będzie pojutrze w Warszawie na I Sympozjum Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej. Kupiłyśmy komplety książek o klawiterapii i byłyśmy świadkami niektórych zabiegów... Najbardziej spektakularne było przywrócenie normalnego krążenia w serdecznym palcu pewnej dziewczyny z USA (palec wydawał się być martwy, jakby ususzony, biały)... tak szybko, że niewiele osób zdążyło to nagrać... Dziękujemy Ferdynandowi za przekaz co człowiek może zrobić sam dla siebie i innych przy pomocy nawet zwykłych wykałaczek i odrobinie cierpliwości (czasem więcej niż odrobinie :) ). Ludzi czyniących dobro trzeba ujawniać. W książkach są opisy i potwierdzenia kliniczne różnych przypadków wyleczeń, gdzie nie radziła sobie medycyna akademicka. Polecam filmy na YT. Sympozjum organizuje dr Janusz Kołodziejczyk ( Barbasiewicz powiedział, że to jego uczeń)... info o Sympozjum jest w necie. Informujcie o tym swych lekarzy (prosił też Jerzy Zięba na swym FB)... jeszcze zdążą...

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 6:33 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Zapomniałam tu umieścić wiersza Naród Polski bez nienawiści... ale jest on na fb.

Naród Polski bez nienawiści...
Przed wielu... wielu... wielu wiekami
Jezus ofiarą padł nienawiści
Bóg-człowiek... dobry... wszystkim pomagał
Drogę do Nieba nam wskazał... ziścił
Mówił... że wiara sama uzdrawia
Mówił... że trzeba Go naśladować
Odkupił nasze grzechy na krzyżu
Mamy więc Bogu za co dziękować
Co dzisiaj Jezus myśli o Świecie...
Czy się plan Boski naprawdę ziszcza
Czynimy sobie Ziemię poddaną?
Czy już niedługo będą tu zgliszcza...
Nieodgadnione Boskie wyroki
Wszak sprawiedliwość Boska jest inna...
Wierzyć nauce... czy swemu sercu...
Nauka czasem nie jest niewinna
Pokaże jedno... coś tam zatai
Fałsz z wniosków bije... nie wszyscy zgodni
Serca też różne... zależy czyje
Potrzeba światła... lecz nie pochodni
Co pożar każda wzniecić potrafi...
Pożary w sercu są całkiem inne...
Ile dziś jeszcze ofiar potrzeba
By człek zrozumiał... że zło jest winne
Jak zło wyplenić bez nienawiści...
Jak go wyplenić... to jest zadanie!
Najprościej będzie wciąż wspierać dobro
Więc czyńmy dobro Panowie... Panie!

TeSa

Zapomniałam też napisać o naszych koncertach kolęd... o świetnych ostatnio meczach unihokeja :) O pierwszych próbach samoleczenia metodą klawiterapii (o czym będziemy mówić na Naszym Powiatowym Uniwersytecie Otwartym już 12 lutego o 14.00 na ul. Moniuszki 11)... Krótko mówiąc miałam bardzo zajęte dni...


Fajny prezent na dzień Babci (i Dziadka)... nowy link do wiedzy na temat możliwości legalnego skutecznego leczenia :) Poinformuj swojego lekarza. Lekarze przyłączajcie się do TLMZ i bierzcie się do pionierskiej roboty

https://www.youtube.com/watch?v=VF8m9taqpKk


Pierwsze działania TLMZ - pomysły Rady (naprawdę) Naukowej TLMZ :)


Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 8:24 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Widziałam na jednym z filmów na YT opowiadanie p. Roberta Kluski... jak w pewnym momencie "zgnojony"... nie wiedział już co pomimo niewinności może go uratować... i postanowił oddać swoje sprawy w ręce Boga... zaczął dzień i noc powtarzać "Jezu ufam Tobie"... postanowienie to wynikło z przeczytania fragmentów dzienniczków św. Faustyny... i uznania, że zapisane tam słowa ona jedynie przekazuje...

Wiara czyni cuda...

Zapraszam na ostatni w tym sezonie kolędowym koncert Chóru Miejskiego Cantus Cordis...
Oczywiście tradycyjnie w sobotę wieczorem, w Święto Matki Boskiej Gromnicznej, do wołomińskiego Kościoła Św. Józefa Robotnika. Zaśpiewamy też podczas Mszy Św. 2 II o g. 18. Do Wołomina można dojechać z Warszawy autobusem "W" lub na bilet miejski koleją... Jeszcze raz zapraszam miłośników śpiewu chóralnego i kolęd... może ktoś nabierze ochoty by do nas się przyłączyć :)

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 11:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 20, 2016 11:23 am
Postów: 8
Gotowe prezenty na każdą okazję znajdziesz na www.kwiatowaprzesylka.pl - piekne bukiety z dostawa na terenie calej Polski!
Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 5:00 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dzięki za info. Wypada przypomnieć, że jutro (pierwsza sobota miesiąca) o g.9 w Centrum Informacyjnym Mazowsza, może być spotkanie autorskie Ferdynanda Barbasiewicza... chyba, że wyjechał gdzieś dalej... trzeba sprawdzić tel)

Ja powinnam polecić w prezencie swoją książeczkę "Zdrowiej Polsko! Wierszem o zdrowiu :)... wszak jest tam wiele pożytecznych wierszyków... a jeden z życzeniami na Wielkanoc :)

Wczoraj natknęłam się na YT na niezwykły film... ksiądz opowiada o dziewczynce, która na co dzień rozmawia z Jezusem... naprawdę nie pożałujcie na niego czasu :)... ponoć takich dzieci wg tego księdza, który opowiada jak sprawdzał, czy dziewczynka nie zmyśla... jest w Polsce około setki...

Prawdziwa historia o dziewczynce która rozmawia z Jezusem ks Sławomir Kostrzewa https://www.youtube.com/watch?v=A1fZGf9Dhnk

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 9:02 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam!

Ostatni (w tym okresie kolędowym) koncert kolęd naszego Chóru Miejskiego Cantus Cordis wypadł bardzo dobrze, pomimo, że nie wszyscy mogli w nim uczestniczyć... piękny kościół, bardzo akustyczny...432 Hz też swoje robi.
W ostatnim numerze, z 30.01.2019, "Wieści podwarszawskich" ukazał się mój artykuł o ostatnich koncertach... z "lekko" nieaktualnym zdjęciem :) za co przepraszam czytelników i chórzystów. Po prostu zamiast naszego aktualnego zdjęcia z koncertu chórów "Wołomińskie kolędowanie" (tego co jest na moim profilu fb) gazeta wzięła sobie nie aktualizowane ostatnio zdjęcie ze strony mdk (już zresztą zmienione)... ponieważ nie ma tego w necie wrzucam tu:

Raduj się Świecie przyszedł Pan!
Ta piękna kolęda rozbrzmiewała ostatnio wiele razy, ciesząc mieszkańców Wołomina, powiatu wołomińskiego... i nie tylko.
Nasz Chór Miejski Cantus Cordis w tegorocznym okresie kolędowym zaśpiewał już 6 koncertów. Na początku byliśmy w Warszawie, w gmachu Pasty, na kolejnym, Tradycyjnym Opłatku Przewodnickim WOP PTTK. W przedsylwestrową niedzielę gościliśmy w Lipinkach - Zagościńcu, w Kościele Św. Ojca Pio. Potem były dwa wspólne koncerty chórów zatytułowane "Wołomińskie kolędowanie" organizowane przez Towarzystwo Śpiewacze Echo.
W pierwszym z nich, w najstarszej wołomińskiej parafii Matki Bożej Częstochowskiej śpiewało z towarzyszeniem Orkiestry Łukasza Wojakowskiego lub a'capella kolejno aż 5 chórów. Oprócz naszego Miejskiego Chóru Cantus Cordis, wystąpiły chóry z wszystkich wołomińskich Parafii: MBCz, MBKP, Sentito z Parafii Św. Józefa Robotnika i oczywiście organizatora koncertu - Chór Echo. Przed drugim koncertem chórów, tym razem w Parafii Matki Bożej Królowej Polski odwiedziliśmy po raz pierwszy Parafię Św. Stanisława w Postoliskach... a w ostatnią niedzielę wieczorem zaśpiewaliśmy w Kobyłce, w Parafii Św. Kazimierza Królewicza. Wszystkim dziękujemy za miłe przyjęcie i zainteresowanie. Teraz czekamy już na zaproszenia na koncerty w przyszłym roku ... Jeszcze raz można nas posłuchać... już w najbliższą sobotę... i może nabrać ochoty, by z nami w przyszłości zaśpiewać. Tradycyjnie wieczorem, w Święto Matki Boskiej Gromnicznej zapraszamy wszystkich miłośników kolęd i śpiewu chóralnego do Wołomińskiej Parafii Św. Józefa Robotnika.

Już parę dni jak Nowy Rok zawitał nam na ziemię
I postanowień nowych moc powzięło ludzkie plemię
Ty Boże spraw... i siłę daj... na lepsze kraj nasz zmieniaj
Przy ludziach dobrej woli trwaj... niech kwitnie nasza Ziemia!

Teresa Sadowska

Teraz już są ferie i nie mamy cotygodniowej dawki terapii śpiewem. Gdyby ktoś chciał do nas dołączyć... zapraszamy w poniedziałki i środy 19-21 od 11 lutego do MDK w Wołominie... Będziemy w pierwszej kolejności przygotowywać koncert pasyjny (zapowiedziany już w Kobyłce).

W Wołominie zaczyna się już świętowanie 100 lecia założenia miasta przez Konstantego Woyciechowskiego
...

W naszym Wołominie wielki człowiek żył
Założył nam miasto chociaż był tu pył...

Muszę poszukać w swych notatkach tekstu, który kiedyś napisałam na melodię "W moim ogródeczku"

W temacie zdrowia też się ostatnio działo... dr Hubert Czerniak 30 stycznia był "sądzony" przez łódzką Izbę lekarską. Z całej Polski zjechali popierający go ludzie, kto mógł... była wielka pikieta w jego obronie. Ciekawe, że jego działań nikt nie podciąga pod klauzulę sumienia...
Ciekawe też, że dziennikarze państwowej i prywatnej tv mają od dawna w tym temacie zakneblowane usta... można się tylko czegoś dowiedzieć bezpośrednio... lub z telewizji internetowych... nie powinno tak być.
Ale napadanie na dziennikarzy, jak np. na Panią Magdalenę Ogórek, którą bardzo lubię pomimo, że nie wzięła dotąd na warsztat spraw zdrowia Polaków... jednak to dno kompletne... czekamy na zmianę.

Wnuczka na razie nie chce śpiewać, choć "kawałek głosu" ma...
https://www.youtube.com/watch?v=6xmc8FP4EcM

przez cały czas trwania turnieju kwalifikacyjnego do unihokejowych Mistrzostw Świata Kobiet (WFCQ 2019) w Gdańsku była wolontariuszką... ona chce w przyszłości zagrać w takiej imprezie :). Polki zgodnie z oczekiwaniami wywalczyły awans do Mistrzostw Świata i spotkają się z najlepszymi na świecie zespołami już w grudniu 2019.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 9:21 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Koniec ferii... jutro próba chóru... może ktoś nowy do nas dołączy :) Zapraszamy do wołomińskiego MDK o g 19 :)
A we wtorek o g 14 do sali Cechu na Powiatowy Uniwersytet Otwarty :)

Powoli zgłębiamy z koleżanką tajemnice klawiterapii... i oglądamy doniesienia zdrowotno-polityczne... na tv nie można nadal polegać... wszystko trzeba sprawdzać u źródeł...

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1469 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 98  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności