Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:50 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Śro Lip 09, 2008 1:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 12:48 pm
Postów: 5
czesc wszystkim.

mam wielki problem,dotyczacy mojej choroby.
mam nowotwór żołądka czyli chloniaka.

lecze sie chemioterapią i mam wielką prosbe do was abyscie mi pomogli w diecie dla mnie co najlepiej jesc,aby było zdrowo i dzialalo antynowotworowo,i pomagało przybrac na wadze gdyz waga mi masakrycznie spadla od lutego jakies 20 kg,obecnie waze 72 kg na 192 cm.

prosze o pomoc w poszukiwaniu produktow waznych w terapi nowotworowej.

z góry serdecznie dziekuje,jesli ktos chcialby ze mna pogadac to podaje nr gg: 1840746 i tlen dlugi33.75@tlen.pl


pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Śro Lip 09, 2008 2:58 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam i współczuję

Ja mogę Ci poradzić byś zaczął jeść zgodnie ze swoją grupą krwi. Jest książka dr D'Adamo z serii Zwalcz chorobę dietą zgodną z grupą krwi Nowotwór wyd.MADA 2004. Są tam podane produkty, zawierające lektyny zwalczające chorobę nowotworową działające na wszystkie grupy-to bób, pieczarka i chlebowiec oraz jedynie na A i AB to orzech ziemny , soja, szarłat spożywczy (amarant) i ślimak. Na pewno na wszystkich też działa zielona herbata i koenzym Q10. Ponieważ książka jest z 2004r obecnie lepiej byłoby wejść na stronę dadamo.com i spytać lub poszukać w starych komentarzach. Można też skorzystać z encyklopedii zdrowia tego samego autora . Są tam m.in. protokoły jakie stosuje on w swojej klinice zależności od grupy krwi. Książki D'Adamo zachęcają do wspomagania leczenia konwencjonalnego dietą zgodną ze swoją grupą krwi.

Życzę powodzenia i wytrwałości.

TeSa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 9:04 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam!!!

Badz dobrej mysli,mysl pozytywnie i codziennie przed snem wizualizuj,ale w stanie calkowitego spokoju,nie kiedy jestes zdenerwowany,modl sie w spokoju.
Jezeli jestes pozytywnie nastawiony do siebie i swiata,to czytajac to udczujesz cos pozytywnego w Twoim ciele.
W pozniejszym czasie podam Ci dokladnie diete i sposoby leczenia wedlug Edgara Cayce´ego.

Serdecznie pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 5:09 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
RAK ZOLADKA I JELIT

Przyczyny:
1.Zle funkcjonowanie ukladow wydalania i przyswajania oraz nagromadzenie toksyn w organizmie.
2.Uszkodzenia w obszarze kregoslupa.
3.Dzialanie sil infekcyjnych.

TERAPIE:

Stan choroby u tych,dla ktorych wykonywano readingi byl na ogol bardzo zaawansowany,ze leczenie mialo na celu jedynie pewne przedluzenie zycia i przyniesienie ulgi w cierpieniach.Najczesciej polecano ponizsze zabiegi:
1.Dieta lekko strawna,oparta na zasadach stantartowej (zdrowej diety)lecz z reguly polplynna lub planna (sok z wolowiny,buliony,wyciagi z watroby,duza ilosc wody,a takze twarozek).Niekiedy zalecano rowniez wlaczenie do diety "krwistego budyniu" sporzadzonego z cielecej watroby (1/4 kg zmielonej krwistej watrobki doprawic sola do smaku,dodac lyzke stopionego masla i wlozyc na mala plytka brytwanke,wstawic do garacego piecyka na okolo 10 minut)." Budyn " nalezalo spozywac trzy razy w tygodniu.Nalezalo unikac jedzenia potraw smazonych,warzyw bulwiastych,slodyczy,czerwonego miesa,jesc duzo takich warzyw,jak marchewka,seler,salata.
2.Zazywanie na ogol trzy razy w tygodniu (popiolu aktywowanego) (dwa razy dziennie w ilosci od 1/8 do 1/4 " grana " popijanego szklanka wody),a po uplywie kilku minut naswietlanie obszaru kregoslupa (promieniami ultrafioletowymi) (2-3 minuty z odleglosci okolo 1,2 m od ciala) przepuszczanymi przez zielone szklo lub naswietlanie tego samego obszaru (promieniami fioletowymi).Mialo to pobudzic wprowadzenie do organizmu tlenu,pozwalajac strumieniowi krwi w pewnym stopniu odradzac organizm.
3.Garace oklady z " oleju rycynowego " na obszar brzucha i watroby przez conajmniej trzy kolejne dni w tygodniu oraz popijanie niewielkich ilosci oliey z oliwek (np. 1 lyzeczke 2 razy dziennie).
4. Wykonywanie przez dwa kolejne dni w tygodniu " glebokiego plukania jelita grubego " ( na ogol nazajutrz po okladach z oleju rycynowego).
5.Wykonywanie " masazy i zabiegow osteopatycznych " w obsarze kregoslupa (na ogol 2 razy w tygodniu).
6.W celu ulatwienia trawienia zalecano zazywanie naparow z ziol(np.napar z szafranu) " i wode wiazowa ",a takze lekarstwa zawierajace krede i bizmut.
7.Celem zapobiegania nudnosciom i wymiotom sugerowano stosowanie mieszanki " wody cynamonowej i wapiennej " z bromkiem potasu i jodkiem potasu (jedna lyzeczka co godzine 4-5 razy dziennie).
8.Zalecano wizualizacje i metytacje oraz leczenie przykladaniem rak(zabiegi magnetyczne)./ Patrz takze: " migdaly "./
Wyniki leczenia:
Trudno ocenic,poniewaz chorzy proszacy o readingi byli najczesciej w bardzo zaawansowanym stanie(jeden z nich umieral w trakcie trwania readingu),a wielu w ogole kuracji nie stosowalo.Jeden z chorych doniosl o dobrych wynikach.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 7:09 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Witam!!!

Myślę Henryku, że twoje informacje są bardzo cenne.

Pozdrawiam Artur33.
"Jezeli jestes pozytywnie nastawiony do siebie i swiata,to czytajac to udczujesz cos pozytywnego w Twoim ciele".
Podpisuję się pod tymi słowami.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Śro Lip 16, 2008 8:51 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Zgadzam się. Wszystkie sposoby prowadzące do celu są dobre, a informacje są bardzo cenne.

Artur33 - czy znalazłeś lekarza, który zaleca (stosuje w praktyce) wspomaganie leczenia jedzeniem zgodnym z grupą krwi ?

A poza tym nie wolno Ci nawet myśleć " mam.... ", musisz nauczyć się "przekręcać w głowie" takie myśli na formę " zwalczam lub walczę z.." i wyobrażaj sobie przy tym , jak byś był dowódcą swojej armii NK i realizowałbyś zadanie zniszczenia komórek rakowych

Pozdrawiam

TeSa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Śro Lip 16, 2008 11:50 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam

Zgadzam sie TeSa,ale wyglada na to,ze artur33 zrezygnowal (brak zainteeresowania),a powinien zadawac pytania.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 12:34 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 28, 2008 12:19 pm
Postów: 4
Widzialem kilka osob z rakiem żołądka na portalu społecznościowym osób z doelegliwościami i chorobami www.naszechoroby.pl CHoroby chyba wszystkie jakie są. Tam warto podpytać osoby o ten problem
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 10:55 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam!
Szkoda,ze ludzie stosujacy oklady z oleju rycynowego,nie dziela sie na tym forum swoimi doswiadczeniami.Wiem od wielu ludzi,jak bardzo sa zadowoleni z takich okladow.Szczegolnie pozytywny oddzwiek na jelito grube.Regularne wyproznianie,do dwoch razy dziennie,przez to poprawa samopoczucia i inne pozytywne doswiadczenia.Przeciez jelito grube jest,jednym z najwazniejszych organow,jakie posiadamy.Ulga w naszym organizmie,to rowniez ulga psychiczna,latwiej nam pozytywnie myslec.
ROZUM POTRZEBUJE DUCHA,KTORY WSZYSTKO OZYWIA,ALE DUCH POTRZEBUJE ROZUMU,ZEBY OZYWIC,TO,CO ROZUM STWORZY.
Dokladnie,to o czym maslimy zostaje ozywione.
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 12:29 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lis 06, 2014 12:23 pm
Postów: 5
witam... zdiagnozowano u mojego taty chłoniaka, został w szpitalu a ja musiałem wrócić do pracy na nocną zmianę, teraz wiem, że czego go też wiele zmian i czas żeby zaczał żyć zdrowo a wcześniej nie oszczędzał się.. póki co wiem tyle o tej chorobie ile przeczytałem na tej stronie: http://www.biomedical.pl/zdrowie/chloniak-hodgkina-przyczyny-objawy-leczenie-2208.html w ogóle wcześniej nie wiedziałem że coś takiego istnieje, ironia, prawda? Teraz moje pytanie wygląda tak: Co po leczeniu, czego nie będzie mógł jesć a co będzie dla niego wskazane? czy wtedy lampka wina każdego wieczoru będzie wskazana? ryba raz w tygodniu? akurat o takich rzeczach troche słszałem ale wolę się upewnic co jest naprawdę dobre a co nie, więc mam nadzieję że ktoś mi tutaj coś podpowie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 7:13 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
pomaga GNM, czyli Germanska nowa Medycyna ale jak sie zaczeło chemia/ radio terapię to wtedy nie stosujemy tej metody.
przy GNM należy zweryfikowac swoje nastawienie do medycyny klasycznej (szkolnej) leczącej objawy a nie przyczyny.
powodzenia w rehabilitacji i leczeniu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rak żołądka-chłoniak
PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 7:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Cze 06, 2015 7:23 am
Postów: 1
Witam serdecznie.
W mojej rodzinie mam do czynienia z chłoniakiem żołądka :(
Czy ktoś by mógł na swoim przykładzie opowiedzieć coś o tej chorobie??
W Internecie jest napisane że przeżywalność ok 5 lat :(
Bardzo proszę aby ktoś wypowiedział się na temat tej choroby.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności