Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 9:19 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko co lubie jest zakazane... Co wtedy????
PostWysłany: Śro Maj 27, 2009 7:00 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 14, 2009 5:39 pm
Postów: 75
TeSa, przeczytalam jeszcze raz Twoj post z duza iloscia czerwonych wpisow (przeszkadzaja mi troche w odbiorze tekstu i, niestety, czasem to czerwone podswiadomie opuszczam).Odnosze sie wiec teraz do tamtego postu.

Jesli chodzi o mnie, to zywilam sie niemal wylacznie tym co przez D'Adamo dla mojej grupy A jest zakazane. Jestem calkowicie zdrowa, mam idealne wyniki krwi, zadnych alergii, itp. Jedyny klopot to 3-4 kg nadwagi. Rzecz w tym, ze chcialabym byc jeszcze szczuplejsza a nie w gornych granicach BMI i tak trafilam na te diete.

A zatem zgadzam sie z Twoja wypowiedzia, ze nie przystaje do zalecen D'Adamo. Tylko pytanie: DLACZEGO???

Propozycja przechodzenia na kolejny pomysl D'Adamo, czyli "diete genotypowa" o ktorej wspominasz,
calkowicie odpada z przyczyn jakie obszernie wyjasnilam w watku o Rh+ i Rh-.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Wszystko co lubie jest zakazane... Co wtedy????
PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 7:41 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Bywasz tu jeszcze... ja już nie piszę tak kolorowo i tak często :)

Ciekawa jestem czy zmieniłaś zdanie i ustaliłaś ponad wszelką wątpliwość swój GenoTyp... Może masz jakieś nowe doświadczenia?

Wiesz, że na forum dadamo było niedawno info, że w Grecji jest już restauracja, w której można jadać zgodnie z grupą krwi?
Ja niedawno zaczęłam namawiać kierowniczkę Livii by spróbowała też być przychylna BTD. Livia to wołomiński hotel z restauracją (z dobrym połączeniem z Warszawą)... zazwyczaj wpadamy tam po czwartkowych wykładach WUTW.

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności