Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 5:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Witajcie.Czy jest ktos z grupa krwi AB?
PostWysłany: Śro Kwi 20, 2011 9:51 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 19, 2011 6:46 pm
Postów: 2
Witam wszystkich.Bardzo sie ciesze ze znalazlam to forum,jest to chyba jedyne forum po polsku.Ksiazke mam juz od dluzszego czasu,ale po przeczytaniu,odlozylam na polke.Moja kolezanka stosuje sie do jej zasad,a moze bardziej unika zakazanych potraw,(grupa A)schudla nieznacznie,ale twierdzi ze ma lepsze samopoczucie.Podchodzilam do tego sceptycznie,bylam juz chyba na wszystkich dietach jakie moga byc,ostatnio od 5 lat w moim menu kroluje mieso a w szczegolnosci kurczak i wolowina(zakazane)nabial odstawiony bo nie za bardzo przepadam,ale kiedys bardzo czesto lubilam kefir.Odkad jestem na bialkach chudne cos tam ale wracam ,moje jojo to + - 12kg,i tak z 62 kg na dzien dzisiejszy jest 75kg przy wzroscie 158cm.Jestem bardzo aktywna duzo cwicze i to glownie silowo(nie powinnam wdelug diety)a co dziwne kiedys cwiczylam glownie joge i aerobic i bylam szczupla.Poczytalam kilka publikacji glownie po angielsku i troche mnie to odtracilo,poniewac przeczytalam ,ze nie ma zadnych klinicznych badan,na to ze ta dieta dziala.Jestem juz taka zmeczona tymi dietami i wiecznym odchudzaniem,bez efektu,ze postanowilam sprobowac.Mam takze bardzo madra ksiazke.moze slyszeliscie Paul Pitchford"Odzywianie dla zdrowia"i tez czytam.Dodam tylko ze mam problemy z watroba zgage,czasem refluks i boli mnie czasem trzustka,wiec chyba sie zgadza.Boje sie troche menu,bo jakos w ksiazce slabo o tym jest napisane.Narazie zjadlam owsianke na wodzie z odrobina mleka i maliny z jagodami.Czy powinnam stosowac sie do zasad ilosciowych podanych w ksiazce?Kurcze to sie rozpisalam.acha dodam jeszcze ze mama mojej kolezanki zaczela sie stosowac i takze schudla wiec cos w tym jest.Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Witajcie.Czy jest ktos z grupa krwi AB?
PostWysłany: Śro Kwi 20, 2011 11:18 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- ale o jakiej ksiązce mówisz.
- dieta genotypowa, czy dieta wg. grupy krwii.
- na tym forum są jedni i drudzy zwolennicy tych dwóch pozycji i kilku zagorzałych przeciwników. ().
- ja stosuję dietę genotypową i mam dość dobre rezultaty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Witajcie.Czy jest ktos z grupa krwi AB?
PostWysłany: Śro Kwi 20, 2011 1:19 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 19, 2011 6:46 pm
Postów: 2
hej,mowie o diecie wedlug grup krwi,dzis zakupilam rozne skladniki i mam zamiar sosowac.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności