Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Nie Sie 14, 2022 7:00 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wideokonsultacja
PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 12:12 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 31, 2022 1:47 pm
Szukam platformy internetowej, na której w każdej chwili mogę zapisać się na konsultację z lekarzem. Moje dziecko często choruje i w razie potrzeby chcę sięgnąć konsultacji ze specjalistą, a nie mam czasu czekać w kolejce do lekarza. Czy ktoś może coś takiego polecić?

zdrowie

Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 1:50 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 06, 2022 1:48 pm
Zapisałam się na wizytę online na platformie Mojezdrowie24 i jestem bardzo zadowolona. Lekarz przeprowadził ze mną wywiad i zlecił odpowiednie leczenie. Szkoda, że ​​nie znalazłem tej strony od razu. Polecam.

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 8:47 am 
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 25, 2022 7:33 am
Popieram wypowiedź poprzedniczki, mojezdrowie24 to jeden z najlepszych serwisów do umawiania wizyt u specjalistów. Strona jest bardzo popularna, jeśli chcesz ominąć kolejkę lub nie masz czasu na wizytę stacjonarną.

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 4:28 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 27, 2022 4:23 pm
Ja osobiście polecam aplikację MojeZdrowie24, bez problemu można w niej umówić Wideokonsultację z lekarzem. Ja często korzystam z tej funkcji bo jest bardzo wygodna w sytuacjach gdy nie koniecznie potrzebna jest wizyta stacjonarna, a chcę szybko uzyskać poradę lekarza.

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 3:58 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 30, 2022 3:28 pm
Zdarzało mi się korzystać z teleporady przez telefon ale o Wideokonsultacjach z lekarzem jeszcze nie słyszałam. Brzmi ciekawie, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej?

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 8:56 pm 
New Member
New Member

Natalia0908 napisał(a):
Zdarzało mi się korzystać z teleporady przez telefon ale o Wideokonsultacjach z lekarzem jeszcze nie słyszałam. Brzmi ciekawie, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej?

Generalnie wideokonsultacja jest bardzo podobna do teleporady, bo wszystko odbywa się z zdalnie, potrzebujesz jedynie telefonu, aplikacji i dostępu do Internetu. Korzystałam z tej opcji już kilka razy i dla mnie osobiście taka forma jest lepsza i bardziej efektywna niż zwykła teleporada.

PostWysłany: Pią Lip 08, 2022 7:58 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 30, 2022 3:28 pm
ewelina14010 napisał(a):
Generalnie wideokonsultacja jest bardzo podobna do teleporady, bo wszystko odbywa się z zdalnie, potrzebujesz jedynie telefonu, aplikacji i dostępu do Internetu. Korzystałam z tej opcji już kilka razy i dla mnie osobiście taka forma jest lepsza i bardziej efektywna niż zwykła teleporada.

O, brzmi ciekawie, na pewno wypróbuję, a jak wygląda kwestia terminów i czy jest duży wybór specjalistów w tej apce?

PostWysłany: Śro Lip 13, 2022 4:19 pm 
New Member
New Member

Natalia0908 napisał(a):
O, brzmi ciekawie, na pewno wypróbuję, a jak wygląda kwestia terminów i czy jest duży wybór specjalistów w tej apce?

Według mnie wybór specjalistów jest duży, ja nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego terminu.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina