Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 7:14 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 7:26 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 24, 2013 7:23 pm
Postów: 2
Jestem zachwycona produktami MonaVie !! Jeszcze nic nie mialo tak pozytywnego wplywu na mój organizm. Myślę, że ci, którzy narzekają na te produkty, nie zadbali o regularne ich przyjmowanie, lub przyjmowali je sporadycznie, bądź np. wypili jedną butelkę soku i to wszystko. Żeby kuracja miała sens i odzwierciedlenie w zdrowiu, trzeba być cierpliwym i na prawde o siebie dbać, tzn.pić sok regularnie !! To tak jak ze sportem - tylko regularnie uprawiany przynosi upragnione efekty. Ja już zawsze będę piła ten sok.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 11:36 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć joannalibia :)

Skoro jesteś pewna, że Ci dobrze służy... może mogłabyś napisać jaką masz grupę krwi?

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 5:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 11, 2012 9:13 pm
Postów: 7
joannalibia napisał(a):
Jestem zachwycona produktami MonaVie !! Jeszcze nic nie mialo tak pozytywnego wplywu na mój organizm. Myślę, że ci, którzy narzekają na te produkty, nie zadbali o regularne ich przyjmowanie, lub przyjmowali je sporadycznie, bądź np. wypili jedną butelkę soku i to wszystko. Żeby kuracja miała sens i odzwierciedlenie w zdrowiu, trzeba być cierpliwym i na prawde o siebie dbać, tzn.pić sok regularnie !! To tak jak ze sportem - tylko regularnie uprawiany przynosi upragnione efekty. Ja już zawsze będę piła ten sok.

też tak sądzę produkty są naprawde świetne od roku jak pije nie byłam u lekarza wcześniej chorowałam co chwilę a to zapalenie gardła a to coś innego a teraz od czasu do czasu jakiś katarek i na tym koniec zniknęło też kilka innych problemów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 5:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 11, 2012 9:13 pm
Postów: 7
TeSa napisał(a):
Cześć joannalibia :)

Skoro jesteś pewna, że Ci dobrze służy... może mogłabyś napisać jaką masz grupę krwi?

Pozdrawiam z Wołomina :)



jeśli by interesowało coś więcej proszę o kontakt email agnieszkapruska2@wp.pl jestem z Zielonki więc nie daleko a może byś chciała wybrać się na takie konkretniejsze spotkanie na którym można porozmawiać z wykwalifikowanym dietetykiem to do niczego nie zobowiązuje organizowane są także w Warszawie warsztaty ogólnie o zdrowym odżywianiu na których mówi się nie tylko o Monavie koszt warsztatów to ok 15- 20 zł


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 11:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 29, 2013 11:53 pm
Postów: 1
Nie chce tutaj reklamowac firmy Mona Vie, ale chce napisac, ze mnie picie soku bardzo pomoglo. Wszystkim znajomym opowiadam o tym, ze sama jestm tak mile zaskoczona dzialaniem tego soku. Z poczatku podchodzilam do tego sceptycznie. Ale teraz moge z czystym sumieniem polecic kazdemu picie soku Mona Vie. Spadl mi poziom zlego cholesterolu, pozbylam sie problemow z zoladkiem i jelitami, co bylo moim najwiekszym problemem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 7:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 31, 2013 7:36 pm
Postów: 1
pijąc soki Mona Vie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. zaspokajają całkowicie głód i zamiast podjadać pomiędzy posiłkami piję właśnie koktajle. ćwiczę tylko raz w tygodniu, a pomimo to już udało mi się schudnąć (3 kg w ciągu 2 tygodni). no i nie mam tez wzdęć i zaparć. super sprawa! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 1:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 24, 2013 7:23 pm
Postów: 2
Produkty Mona Vie to samo zdrowie!!! Dowodem tego jestem ja sama. Jeszcze rok temu czulam sie zupelnie bez energii, jakas oslabiona. Moja cera pozostawiala wiele do zyczenia, w dodatku mialam problemy z regularnym wyproznianiem sie. Teraz - gdy pije soki Mona Vie, jest mi o niebo lepiej. `czuje sie bardzo dobrze w swoim ciele, mam wiecej sily, energii. Pozegnalam sie z problemami z cera, nie mam juz wypryskow na twarzy. Ciesze sie, ze odkrylam Mona Vie, ze moge dobrze wplywac na moje zdrowie, a przez to zyje mi sie lepiej. Dziekuje Mona Vie !!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Śro Lut 05, 2014 8:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 31, 2014 10:59 pm
Postów: 14
Miejscowość: Portlaoise
MonaVie to jedyny suplement który polecę, chcę jedynie zaznaczyć SUPLEMENT, to nie jest lek !!! wielu z Was myli pojęcia!!
Pozdrawiam całe grono forum :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 10:26 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Dużo tej wiedzy o zdrowotnych właściwościach MonaVie. Ale tak naprawdę wiedza ta jest mało szczegółowa i niekompletna. Trzeba by było uzupełnić ją o wiarygodne badania na ludziach. Podkreślam - wiarygodne, gdyż w innym przypadku suplement diety MonaVie może okazać się jeszcze jednym środkiem placebo wypromowanym przez rozwijający się prężnie przemysł farmaceutyczny. Wiara i sugestia czynią cuda, ale zastanówmy się - czy naprawdę o to chodzi?
Przemysł farmaceutyczny to gigant, który musi zarabiać i czasami niestety robi to wykorzystując ludzką niewiedzę i naiwność. Na You Tube można obejrzeć wypowiedzi specjalisty medycyny, który zdecydowanie krytykuje takie postępowanie. Wypowiedzi są zamieszczone pod hasłem - Oszustwa medyczne. Radzę posłuchać tego pana, bo ma on dużo racji.
Wracając do tematu, prosiłbym o uściślenie wiedzy o wypowiedzi ludzi, którym MonaVie pomogło. Na przykład, czy było prowadzone badanie porównawcze dwóch grup - grupy MonaVie i grupy placebo i jeśli tak to jakie uzyskano wyniki. To stara technika badań, ale pozwalająca udowodnić pozytywne działanie medykamentu.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 6:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 31, 2014 10:59 pm
Postów: 14
Miejscowość: Portlaoise
Sok MonaVie Active został przebadany przez Informed-Choice/HFL. Wyniki badań i testów potwierdzają, że MonaVie Active jest wolny od wszelkich substancji zabronionych. W ramach nieustających starań, zmierzających do zapewnienia, że produkty MonaVie mogą być bezpiecznie spożywane zarówno przez sportowców, jak i osoby uprawiające sport amatorsko, firma nawiązała współpracę z Informed-Choice/HFL. Informed-Choice/HFL bada suplementy diety pod kątem substancji zabronionych umieszczonych na liście WADA.
PONIŻEJ ZNAJDUJE SIĘ LISTA SKŁADNIKÓW, NA ZAWARTOŚĆ KTÓRYCH SOK MONAVIE ZOSTAŁ PRZEBADANY:
ORGANIZACJE UZNAJĄCE AUTORYTET INFORMED-CHOICE/HFL TO MIĘDZY INNYMI:
GCMS Meldepflichtige Stufe von 10ng/g Zdolność oznaczania wg. metody GCMS 10ng/g Poziom oznaczania LCMS 100ng/g Zdolność oznaczania wg. metody LCMS 10ng/g Zdolność oznaczania wg. metody LCMS 100ng/g W soku MonaVie Active nie wykryto żadnego z powyższych związków chemicznych. Wszystkie próbki zostały zbadane zgodnie z metodą badań przesiewowych HFL. wiele lig i drużyn (zawodowych, uniwersyteckich i olimpijskich) stosuje suplementy diety przebadane przez informed-choice/hfl.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 9:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 31, 2014 10:59 pm
Postów: 14
Miejscowość: Portlaoise
Drogi Dany tak za pamięci, chciałem dołączyć link co do badań naukowych nad MonaVie
http://mv24.pl/monavie-badania-naukowe/

pozdrawiam całe grono forumowiczów :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 3:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 20, 2014 11:15 am
Postów: 64
Szczerze mówiąc to póki co nie miałem z tym styczności,ale jako suplement,taki dodatek do diety myślę,że będzie wskazany. Zawsze można przynajmniej spróbować.

_________________
www.Marmari.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Monavie - prosze Was nie pijcie tego :(
PostWysłany: Śro Mar 23, 2016 6:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 22, 2016 4:19 pm
Postów: 59
O jagodach goji mogę już pisać elaboraty. Od kilku tygodni nie robię nic, tylko przeszukuje zagraniczne strony z informacjami o goji. Prawda jest taka, że ich działanie jest naprawdę niedoceniane przez europejczyków. Opinie o goji berry 500 są różne (http://medtutor.pl/forum/goji-berry-500), z przewagą pozytywnych. A jagody wspomagają nie tylko odchudzanie, ale również obniżają cholesterol, dbają o nasze serca i witalność.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 38 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności