Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 25, 2024 3:34 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 5:38 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam!
Mumina,Ty mnie zaskakujesz,skad koniak i olej no,ale,jak pomaga,to chyba ok!
Prubowalas juz te miesszanke?
To chyba rakieta odplywowa!
Napisz cos blizszego na ten temat.
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 8:16 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Nie próbowałam, ale dziewczyny z mojego forum na urynoterapii i Huldzie Clark to znają i stosowały. podobno trochę rewolucji było, ale ...przepis jest znany a ja cytowałam z ,,Endoekologii zdrowia" Nieumywakinów, str.316, podobno masz tę książkę. Pisze, że wrażenia bycia pijanym nie ma, brzuch nie boli i nie następuje efekt przeczyszczenia, ale na drugi dzień stolec będzie rzadki. No i należy się podobno przyjrzeć, co tam wyszło, hihi.
wg danych badaczy...u 60% przewlekle chorych wykrywa się zarobaczenie, a praktycznie u 100% chorych na stwardnienie rozsiane stwierdza się przywry, shigelle i dirofilarie........itd. No ciekawa książeczka, czasem mam ciary....Autorzy są lekarzami-naukowcami, nie jakimiś tam...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 8:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 08, 2011 11:45 pm
Postów: 17
Dobry wieczór wszystkim , - ,,mumina" dziś nie moge pić tej - / mikstury / - jutro rano jadę autem 50 km na masaż (po drodze nie ma za dużo lasów, o toaletach zapomnij-a może być niewesoło), ale pod wieczor wyprubuje trucie robaka ,nie bedzie zachwycony mój robak zmianą ,jak przyszlem ze szpitala wieczorem i rano jadłem ząbek czosnku,pewnie sie przyzwyczaił do smrodu a tu bedzie zmiana!!!- i jeszcze jedno pytanko,mam w domu koniak francuski- attasche 40%-,a jak ,,robakowi" zaplikuje 60%go bimbru - pewnie też go skręci,dla pewności pytam,by nie skopać i nie poprawiać, a postepy zwyciestwa nad chorobą są widoczne,już chdze bez szczudła ,ale nadal jestem mocno osłabiony,i szybko silnie sie poce - wszystko na mnie mokre przy lekim wysiłku,15 minut ćwiczemia/podbijanie piłki/.Pozdrawiam Adam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 9:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Ha, ha, ha, aleś mnie rozśmieszył...kurczę, nie wiem z tym bimbrem. Ale tak wybierz trzy dni, aby następowały jeden za drugim.To niby ważne. ...60%? to sporo, ...może pomięszać?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 5:01 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 08, 2011 11:45 pm
Postów: 17
Witam ;wiec doleje czystej wody by zbić procety,ale nie śmierdzi jak ma 60%ale ludzie robią by było dużo i ciągną do 30% ,wtedy śmierdzi.Na pewno zdrowe ,nie sztuczne cukier i drożdze.a nie z tabletek.Olejek rycynowy mam w domu,a sól gorzką dziś kupie .Na pewno jutro napisze co i jak.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 7:58 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Nie mówiłam o dolewaniu wody, tylko mieszaniu trunków. A po co tu sól gorzka? Sól będzie potrzebna przy samym oczyszczaniu wątroby. Wpadnij na forum kafeterii2, na wątek o oczyszczaniu wątroby, tam trwa dyskurs w tej sprawie.Podaję linka, niestety, musisz sam go uaktywnić http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3277187&start=3540


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 10:56 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam!
Medion,radze korzystac z doswiadczen innych ludzi zgodnie z zalecanymi przepisami,chyba Cie jeszcze stac na dobry koniak.
Jak Ci lekarz przepisze tabletki,to chyba nie bierzesz od razu calego opakowania,zeby szybciej sie wyleczyc.Widze,ze chcesz wprowadzac tu rosyjski rachunek!!!1+1=11.
Wszyscy cieszymy sie poprawa Twojego zdrowia,ale nie przasadzaj i stosuj sie do zalecanych dawek.
Przeciez ci ludzie poswiecili na to lata pracy i doswiadczen.
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 6:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 08, 2011 11:45 pm
Postów: 17
Witam wszystkich; Ja nie zmieniam recept,ale już sie szykuje do oczyszczania wątroby wiec wszystkie składniki musze mieć, wiec pisałem o soli gorzkiej,grejfruty czerwone,oliwie z oliwek,lewatywe z uryny zrobiłem dziś po obiedzie, musze szybko dochodzić do zdrowia wiec takie tempo , ale jestem jeszcze bardzo słaby szybko sie poce; Mam w domu dobry francuski koniak wiec nie bede go trzymał,(a rozmowna woda czyli bimber też jest w zasiegu reki) ,i z niego odlałem 80ml+80ml olejku rycynowego,......i to wszystko mam za moment wypić ,jutro napisze jak to smakowało,ponieważ ten zabieg mam jeszcze powtórzyć 2 razy.Przepraszam ale nie robie nic wbrew zalecenią.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 10:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 08, 2011 11:45 pm
Postów: 17
Witaj "mumina" !!! - rewelacja ,lubie eksperymenty ale ten mnie przerastał,-przed stworzeniem tego medykamentu miałem obawe że nie bede miał szans napisać topiku(co najmniej 3dni toaleta zajęta),ale spoko ,po ok2 godzinach w ustach jest inny troszke smak,ale nie gonią mnie,pijany nie jestem,i samopoczucie 1sza klasa.A co do łykania to powiem szczerze 1 połowa poszła bez problemów ,ale druga to zmordowałem-zajeło mi chwile,łyzeczką też nie smakuje,lepiej zrobić jedną porcje i pić do końca nie smakować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 8:51 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Dlatego autorzy piszą, aby to połknąć jednym haustem, bo takie to paskudne w smaku. Ale też można dodać do mieszanki trochę kefiru, aby jej smak polepszyć, no i przyglądać się w toalecie, czy nie widać dzikich lokatorów jelitowych. Po oczyszczeniu wątroby będziesz mógł spróbować kuracji wodą utlenioną, ściągnij Nieumywakina,,Wodę utlenioną na straży zdrowia", poczytaj jako ciekawostkę, nie, żeby od razu stosować...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 9:07 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Dodam jeszcze, że jestem Twoją rówieśnicą. Dwa lata temu byłam obolała, bolały mnie wszystkie stawy, ledwo wchodziłam po schodach, teraz po nich wbiegam. Być może, u Ciebie największe bóle spowodowane są urazami kręgosłupa, nic na ten temat nie wiem. Ale co szkodzi przy okazji posprzątać u siebie w środku? Też szukałam po forach info na temat bólu w lewym kwadrancie brzucha, wysoko, prawie pod żebrem. Śledziona? Trzustka? Jelito? Lekarka pojeździła usg po brzuchu i tyle...A ja już nie mogłam jechać samochodem, tak mnie to coś uwierało. Wiesz, kiedy momentalnie odpuściło? Kiedy wypiłam ok. 100ml świeżego moczu.Fuj? Może i fuj. Ale dwuletni ból momentalnie ustąpił. I nima do tej pory. Ale urynoterapię zastosowałam też dopiero po 3-4 oczyszczeniach wątroby.Po czyszczeniu wątroby może pobolewać cię kark, to wypad toksyn daje takie objawy.Przejdzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 12:33 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 08, 2011 11:45 pm
Postów: 17
mumina - Przeżyłem i nawet dobrze spalem do 9,20 z pobudką na toalete o 5,05godz.Nie miałem nigdy problemu z kregosłupem,a cały czas ćwiczyłem jego sprawność przy pracy w lesie ,u siebie w domu też ganiałem,mieszkam na malej wiosce ok Rawy maz,ale też od 93roku budowałem sąsiedni kraj,by nie dać sie biedzie. To co się stało to błąd rechabilitanta,który nastawiał za duże napiecie177-182 volty,gdy po 3 zabiegu stwierdzilem że nie moge sie ubrać -stwierdził ze to tak ma być,dopiero gdy wybiore wszystkie 10zabiegów bedzie poprawa za dwa tygodnie.(już nie pracuje szpital go zwolnił).gdy w styczniu zczołem odwiedzać wszystkich specjalistów w woj,wiec robiłem też wyniki,prześwietlenie kręgosłupa ,tomografie komputerową kręg.USG ,krew ,mocz nerki.wątroba,i poza zmianami w dolnej ledziowej cześci kregoslupa ,wszystko pozatym mam zdrowe.A 1(slownie jeden)lekarz stwierdził że mu nie pasuje ten szkielet do mojego bólu żeber w lewym boku,bo za ból odpowiada 7 krąg szkieletu!!!.Wiec w rozpaczy trafilm TU ,na tym forum Heninrich dał trafną diagnoze -/TO WYGLĄDA MI NA MIĘSIEŃ GRZBIETOWY , i dzieki niemu unikłem operacji kręgosupa.Bo już mnie szykowali na Łódz w Medikal Magnus Clinik ,i miał operować dr.Radek-syn. Ale Olejek Rycynowy,flanela i poduszka elektryczna stosowana przez tydzień dawały poprawe,wiec lekarz neurolog zabrał mnie na 11 dni na łóżko w szpitalu,i tu biszolin zel rano 9godz , 11godz i 14godz o 18 Biszolin z pichtą ( stosować wieczorem by nie był na słońcu),biszolin zrobił swoje i z dnia na dzeń jest poprawa. Tu i Te Sa dał wskazówki . Pozdrawiam adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 10:56 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam :)

medion1957 ... cieszę się że poprawia Ci się zdrowie i że tu piszesz... ale nie wiem dlaczego zaliczyłeś mnie do męskiego rodzaju...

Cieszę się też, że Henryk tak skutecznie pomaga... Ja każdego potrzebującego pomocy o tym informuję i mam nadzieję, że Henryk nie ma mi tego za złe.

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 2:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 08, 2011 11:45 pm
Postów: 17
To wielkie przeoczenie,że ja nie odróżniłem kobiety a powinnem po zapachu!!!przepraszam.Ale pewnie z radości ze nie musze przyjażnić sie z grabarzewm, nie czytałem dokładnie postów, i zlekcewazyłem wkład kobiet ,a to kobieta mnie masuje stopy- i w nich widzi,szkielet i żebra.Pozdrawiam Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bół w lewym boku -dolna cześć żeber
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 9:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 08, 2011 11:45 pm
Postów: 17
Dobry wieczór ;Olej rycynowy z koniakiem wypilem 3 razy,i nie było żadnych niespodzianek,da sie przeżyć. Ale teraz mam inny problem,lekarz chce mnie wysłać do senatorium,dał zlecenie-wiec zrobilem badanie krwi 08 03 2011r,(pierwszy raz od listopada)i wyszlo żle OB po 1h 110 morfologia 22 porametry Aparat ABX PANTRA DF 120 krwinki białe WBC-6,0 N4,8-10,8 krwinki czerwone RBC-3,49 N4,4-6,3 Hematokryt HCT-36,3 N41,0-51,0 Hemoglobina HGB-13,8 N14,00-17,00 wskażniki czerwonokrwinkowe MCV-104 N80,0-97,0 MCHC-38,0 N31,0-36,0 MCH-39,5 N26,0-33,0 RDW-13,0 N- Płytki krwi PLT-213 N140,0-440,0 PDW-16,3 N- MPV-9,1 6,0-10 Rozmaz(pomiar automatyczny) wart.b. NEUT-3.61 N-1,9-8,0 % NEUT-60,1 N40,0-74,0 wart.b. LYMPH-1,56 N0,9-5,2 % LYMPH-26,0 N19,0-48,0 wart.b. MONO-0,35 N0,16-1,00 % MONO-5,9 N3,4-10,0 wart.b. EO-0,31 N0,00-0,80 % EO-5,2 N0,0-7,0 wart.b. BASO-0,17 N 0,0-0,2 % BASO-2,8 N0,0-1,5 w sobote 5 dni po otruwaniu pasożytow Zrobiłem wynik badania USG Trzustka o prawidłowej echogeniczności,nie powiekszona,wątroba owzmożonej echogeniczności znacznie powiekszona-wystaje poniżej łuku żebrowego ok 6 cm.Pecherzyk żółciowy słabo wypełniony,prawdopodobnie zawiera niewielkie złogi.Nerki prawidłowego kształtu i wielkości,rysunek korowo rdzeniowy zachowany,UKM nieposerzony,pęcherz moczowy słabo wypełniony nie do oceny,gruczoł krokowy o wzmożonej spoistości 4x5cm ,


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 125 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności