Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:36 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: przewlekłe zapalenie pochewek sciegnistych w dloniach i nadg
PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 4:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 29, 2010 9:49 pm
Postów: 24
Witam, stosowalam kiedys bsm ale bardzo krotko wiec o efekcie trudno mowic(mialo mi pomoc na oczy) .teraz jednak przy chorych dloniach ciezko bedzie mi przykladac dlonie do glowy na tyle minut:-( kupilam wode utleniona i dzis na wieczor zazyje. teraz troche ciezko bo a to obad zjadlam potem wypilam kawe a wode lepiej zazyc 2-3 h po jedzeniu. kolacje jem o 19 a chodze spac o 23-24 wiec bedzie ok
Pozdrawiam :-)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: przewlekłe zapalenie pochewek sciegnistych w dloniach i nadg
PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 8:52 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 07, 2019 8:27 am
Postów: 1
Nie miałam na celu odświeżąc aż tak starego tematu, ale to co przeczytałam... wprawiło mnie w osłupienie!!! Woda utleniona to nie jest preparat do stosowania wewnętrznego. Zwiększona dawka może zabić!
Przecież w obecnych czasach mamy już o wiele większe możliwości leczenia różnych schorzeń. A nawet możemy im przecież zapobiegać skutecznie. Np. przeciw zapaleniu mięsni nadgarstków i dłoni można dobrać sobie odpowiednią ergonomicznie wyprofilowaną klawiaturę, która je odciąży. Ja ze względu na swój tryb pracy (wiele godzin spędzonych w pozycji siedzącej przed ekranem komputera) musiałam zadbać o ergonomię swojego miejsca pracy. Niestety bez uzupełnionej w harpagon forte max, dicloziaję i heparynę apteczki się nie obyło. Pamiętajcie, najwazniejsze jest zapobieganie, dlatego postanowiłam, ze zostawię Wam odnośnik do artykułu - https://bola-stawy.pl/od-czego-bola-stawy-objawy-przyczyny/ dużo przydatnych informacji. I na pewno nic o żadnej wodzie utlenionej!!!!!!!!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności