Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: podpisz petycję dot. tradycyjnych ziołowych produktów leczni
PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 9:05 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 23, 2011 9:35 pm
Postów: 26
witam wszystkich! jestem tu pierwszy raz, chciałabym zaapelować do wszystkich którzy używają różnego rodzaju suplementów i produktów zielarsko leczniczych aby podpisali petycję na stronie stopcodex w zakładce petycje- dotyczy ona tradycyjnych produktów leczniczych, dyrektywa będzie dużym ograniczeniem i tak na prawdę nikt nie potrafi jeszcze określić jakie leki miałyby zniknąć z półek, ale osobiście mnie to przeraża, jestem zwolenniczką homeopatii i nie wyobrażam sobie aby niektórych leków nie było w aptece ;( dyrektywa ma obowiązywać w unii europejskiej od 30 kwietnia 2011...jak wszystkim wiadomo lobby farmaceutyczne już od dawna prowadzi nagonkę na środki tego typu, jestem bardzo zasmucona tym faktem gdyż każdy powinien mieć możliwość wyboru sposobu leczenia...jeśli temat nie jest wam obcy proszę podpisujcie ;) na stronie jest jeszcze kilka petycji: jedna dot. żywności modyfikowanej genetycznie (gmo- podobno warzywa posiadają niestabilny gen co stanowi poważne zagrożenie zdrowia- ludzie zaprotestujmy razem, ja mam nadzieję że da się coś zrobić) i kolejna petycja dotyczy ochrony pszczół które masowo giną w wyniku działania pestycydow neonikotynoidowych (einstein podobno powiedział, że jak nie będzie pszczół nie będzie i ludzi)...mam nadzieję, że kogoś tutaj poruszy ten temat, bo ogólnie panuje "znieczulica społeczna", można trąbić i dzwonić a i tak wszyscy zapatrzeni w naszą klasę, facebooka i co tam jeszcze...;]pozdrawiam wszystkich....zniesmaczona ;]


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: podpisz petycję dot. tradycyjnych ziołowych produktów leczni
PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 10:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 23, 2011 9:35 pm
Postów: 26
http://www.stopcodex.pl/2009/02/najnowsze-proby-zdyskredytowania-terapii-witaminowych-zbrodnia/ ciekawy artykuł jak codex alimentarius chce ograniczyć nam dostęp do witamin i alternatywnych produktów leczniczych to chemii...ludzie podpisujcie, wszystko zależy od chęci, uważam że nie można pozostać na takie sprawy obojętnym, pomimo natłoku spraw dnia codziennego, to dotyczy każdego z nas


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności