Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:38 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Śro Sie 03, 2011 9:55 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 03, 2011 9:52 am
Postów: 3
Hej zamieszkuję w Katowicach od niedawna. Przytrafiła mi się sytuacja, że muszę udać się do dentysty, kompletnie nie wiem do którego, dlatego chętnie się was poradzę. Dzięki za pomoc.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 12:56 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
W Katowicach jak i na całym Śląsku z pewnością nie brakuje dobrych dentystów. Zapytaj na forum miasta,mieszkańcy napewno lepiej będą się orientować w tych sprawach.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 7:36 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 10, 2012 7:34 am
Postów: 4
Bardzo dobry dentysta to dr Aleksandra Drozd na Armii Krajowej 190. W zasadzie moższ tam zrobić wszystko co potrzebujesz od protetyki, przez estetykę do implantów włącznie. Ja robiłam wybielanie i dwa implanty. Sporo dobrego słyszałam również o Dłuciku na Ligocie - ale on robi przede wszystkim chirurgię stomatologiczną. Są też duże korporacje dentystyczne o znanych powszechnie nazwiskach ale zazwyczaj są trochę drożsi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Śro Cze 06, 2012 8:41 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Prawdopodobnie musisz się tylko tam zapisać,umówić na wizytę. Prywatnie oczywiście będzie drożej,no ale masz pewność że wszystko zbada dokładnie i nie zostaniesz zlekceważony. Powyżej masz juz jeden dobry adres.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 11:52 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 10, 2012 7:34 am
Postów: 4
Po kolejnej wizycie - potwierdzam swoje wcześniejsze doświadczenia Dr Drozd to najlepsza stomatolożka u jakiej
byłam. Jedynie terminy do rejestracji się wydłużają i trzeba trochę czasem poczekać bo sporo pacjentów, ale to z
deugiej strony chyba dobrze bo jak lekarz ma pacjentów to znaczy że jest niezły. Duża zaleta - bardzo łatwy dojazd
i duży nie pozajmowany parking.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Śro Maj 22, 2013 10:55 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 22, 2013 10:42 am
Postów: 4
Miejscowość: Warszawa, Wo
Najważniejsze, jeżeli mówimy o implantach zębów, to doświadczenie gabinetu, kliniki bądź stomatologa. Długa praktyka daje większe bezpieczeństwo i wprawę.

_________________
Centrum Stomatologiczne Demed


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 7:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2014 7:27 pm
Postów: 1
Ja po wielu nieudanych wizytach w katowickich gabinetach, zdecydowałem, że do dentysty będę dojeżdżał. wolę stracić parę złotych na autobus niż potem tysiące na naprawę zębów. Ostatecznie jestem pacjentem Grzegorza Łęckiego w Tarnowskich Górach. Mam do niego telefon, jakby ktoś był chętny: 508294500


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 9:53 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 10, 2012 7:34 am
Postów: 4
Byłam ostatnio znowu w gabinecie Pani doktor Drozd na Armii Krajowej z problemem w postaci prawej szóstki - niestety trzeba bedzie przeleczyć kanałowo :(. Ale mam dokładny plan leczenia i wiem że bezie to wykonane fachowo!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 10:10 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
A ja tu przypomnę wszystkim przynajmniej o płukaniu jamy ustnej wodą z dodatkiem nadtlenku wodoru (woda utleniona z apteki)... to na pewno obniży koszty obsługi medycznej w ogóle


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 2:10 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 20, 2014 11:15 am
Postów: 64
A jakie to ma w zasadzie właściwości? Bo nie bardzo rozumiem więc podaj szczegóły,a tak czy inaczej warto moim zdaniem regularnie odwiedzać gabinet dentystyczny tak nawet w ramach samej kontroli i profilaktyki.

_________________
www.Marmari.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 7:50 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 15, 2015 3:15 pm
Postów: 3
Wrócę trochę do tematu, mój dentysta gliwice poszedł na emeryturę, niestety, więc szukam nowego, nie musi być w Gliwicach, może być właśnie ogólnie w okolicy Katowic. Przeszukałam trochę opinie na temat różnych gabinetów, wydaje mi się, że ten ma niezłą renomę http://vita-dent.gliwice.pl, może ktoś korzystał z ich usług? Bo szczerze mówiąc po przygodach z dentystami wolałabym tym razem pójść do kogoś naprawdę sprawdzonego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Śro Lip 05, 2017 8:46 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 9:40 am
Postów: 8
Jeśli nie przeszkadza wam dojazd, z doświadczenia mojego i mojej rodziny mogę polecić Endo-medica. Najlepsi stomatolodzy w Tychach, a może i na śląsku... Od lat są na rynku i polecani są przez wiele osób. Wystarczy poczytać w internecie ;) Podaję stronę: http://endo-medica.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 5:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 26, 2019 5:30 pm
Postów: 3
Dokładnie. Mimo, że moja rodzina od kilkudziesięciu lat mieszka w Jaworznie, to zawsze dojeżdżaliśmy do Tych. Moja rodzina teraz leczy się w Dental Care i cieszę się, że moje dzieci nie powielają błędów ich rodziców. Naprawdę wspaniałe miejsce – jak na klinikę stomatologiczną ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 5:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 28, 2019 5:25 pm
Postów: 1
Ja podobnie do Tych, tyle że z Rudy Śląskiej ;) Niedługo zakładam sobie aparat w Dental Care i myślę nad tym niewidocznym


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dentysta, Katowice.
PostWysłany: Śro Maj 29, 2019 2:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 29, 2019 2:02 pm
Postów: 3
W Tychach zawsze byli najlepsi dentyści i to jest ciekawe dlaczego akurat Tychy. Nie słyszałam wcześniej o tym Dental Care ale mam parę usterek do naprawy w gębie :D Zajrzę, skoro tak zachwalacie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności