Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:27 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 3:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 15, 2015 3:05 pm
Postów: 1
Witam,
pytałem o to na innym forum jednak tam zagląda mało osób.
zamierzam wybrać się na laserową korekcję wzroku do Warszawy chyba do kliniki OkoLaer.
Jednak jak na razie z tego co przeczytałem, to brakuje mi informacji, czy jak Państwo byliście na korekcji to od razu jedno i drugie oko? Czy może jedno a po miesiącu (czy ile tam potrzeba na zagojenie się pierwszego) robiliście drugi?

Z tego co przeczytałem to nawet do tygodnia można mieć problemy z ostrym widzeniem, więc nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez ostrego widzenia. Mam wadę -4,5 i -4,75 już od ponad 2 lat mi się taka wada utrzymuje.
Dlatego wydaj mi się, że lepiej najpierw jedno oko, a po czasie drugi. Czy ktoś z Państwa robił właśnie w ten sposób?

Na różnych stronach podane jest, że po zabiegu należy unikać pracy przy komputerze (moja praca polega na pracy przy komputerze) unikać miejsce zakurzonych (u mnie w pracy kurz jest na porządku dziennym i nie da się go unikać).

Ktoś pisał, że wypoczął po zabiegu na wolnym. Ile czasu lekarz daje zwolnienia lekarskiego. Tydzień/dwa/trzy czy cztery tygodnie?

Kolejna sprawa. Po zabiegu nie wolno wychodzić na ostre słońce i należy unikać mocnego światła. Czyli zabieg najlepiej robić w przed majem. Najpóźniej na początku kwietnia? W wakacje wybieram się nad morze.

Czy ktoś w Państwa wie, może jak długo odrasta nabłonek w metodzie EBK?

I ostatnie pytanie. Jeśli zdecyduje się na jedno oko a drugie za miesiąc to czy ponownie będzie trzeba udać się na to 2 godzinne badanie oczu przed zabiegiem?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Śro Sty 27, 2016 7:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lis 28, 2015 9:31 pm
Postów: 10
Witaj ja mogę Ci polecić wypróbowaną klinikę http://instytutoka.pl/. Świetni specjaliści. Miałam tam zabieg 2 lata temu i do tej pory wszystko jest ok. Fakt, ze co trzy miesiące kontroluje wadę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 9:26 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Wszystkich szczegółów dowiesz się bezpośrednio w klinice w której zdecydujesz się wykonać zabieg,z perspektywy forum ciężko jest doradzić,tym bardziej jeżeli pytasz o badanie moczu,to już musisz udać się do specjalisty.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 12:02 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Zgadzam się,najlepiej zrobisz pytając o szczegóły na miejscu w klinice,ale wiele osób chwali sobie ten zabieg i faktycznie jest on bardzo skuteczny,tego nie można mu odmówić. Daj znać jak poszło oraz czy wada wzroku uległa poprawie,będziemy czekać na Twoją odpowiedź.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 9:35 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 12, 2013 11:28 am
Postów: 4
zgadzam się, najlepiej skontaktować się z kliniką. Wiem, że dobra jest Optegra (sa np. we Wrocku), tam mają korekcję mikrosoczewkową, Lentivu się nazywa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 10:50 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
I jak kwestia laserowej korekcji wady wzroku,znasz już więcej szczegółów,zdecydowałaś się w ogóle na zabieg? Jeżeli zaglądasz jeszcze na forum i wątek jest aktualny,to koniecznie daj znać,czekamy na Twoją odpowiedź.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Śro Kwi 27, 2016 8:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 27, 2016 8:16 pm
Postów: 1
ja wlasnie jestem zakwalifikowana na Lentivu i szczerze mówiąc strasznie się cieszę, że w końcu będę dobrze widzieć i nie będę skazana na okulary!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 6:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 15, 2016 9:20 am
Postów: 7
Mi się marzy już od dłuższego czasu korekta- a jak to u was wygląda cenowo ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 9:27 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
W takim razie daj znać jak będziesz już po zabiegu,czekamy z niecierpliwością na Twoją odpowiedź i ma nadzieję,że wszystko dobrze się skończy,podstawa to tylko wybór odpowiedniej kliniki.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 10:30 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 02, 2015 8:45 am
Postów: 82
Miejscowość: Wadowice
Szczerze mówiąc to obawiałabym sie trochę takiego zabiegu... zawsze może coś przecież pójść nie tak


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Śro Sty 04, 2017 10:59 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 04, 2017 10:28 am
Postów: 6
Wykonałam i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Początkowo jedynie po zabiegu miałam super przesuszone oczy, ale zakraplam starazolinem z kwasem hialuronowym i po problemie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 26 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności