Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 4:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 6:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 27, 2012 6:06 pm
Postów: 12
Z tym wsparciem nie przesadzajmy dobrze jak się z kimś przyjdzie, ale na rękach nosić nie trzeba hahah Bardziej ważne jest wsparcie psychiczne, żeby ktoś Cię podtrzymywał na duchu. Nie martw się lekarki są miłe i sympatyczne na pewno pomogą:)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 11:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 10, 2012 12:15 pm
Postów: 26
Cisza!!!
Mąż do tej pory jest pewny, że noszenie na rękach było zalecone przez lekarkę. Kto je zresztą rozczyta...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 10:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 27, 2012 6:06 pm
Postów: 12
Tonia to jeszcze powiedz mu żeby Ci zafundował ten zabieg:) A gdzie się wybierasz i kiedy? Jak tam teraz, są kolejki, bo chce znajomą namówić ale się cyka:D hah


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 10:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 10, 2012 12:15 pm
Postów: 26
Rety, mąż się dołożył - przecież ja już dawno po zabiegu w CMO Laser. Kolejek nie było.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 10:22 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 10:15 am
Postów: 5
Witajcie! Od kilku lat przymierzam się do laserowej korekcji, ale teraz chyba już ostatni dzwonek dla mnie, bo widzę coraz gorzej. Wada od jakichś 9 lat jest stała, ale astygmatyzm powoduje, że mam słabą ostrość widzenia. Moja okulistka stanowczo odradza mi zabieg, że niby mogą mi ściąć za dużo rogówki i co wtedy? ale mówi od razu, że nie jest specjalistą i jak chcę, to mam się zgłosił do odpowiedniej kliniki. I właśnie chciałam Was poprosić o opinię co do ryzyka takiego zabiegu i polecanej kliniki, najlepiej w granicach lub bliskim sąsiedztwie woj. śląskiego, bo tu mieszkam. Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 11:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 10, 2012 12:15 pm
Postów: 26
Najlepiej w ogóle zorientować się, czy się na zabieg nadajesz. Na okolaser.com.pl masz taki formularz rejestracyjny, można też zadzwonić i umówić się na wizytę kwalifikacyjną. Można i na Śląsku, ale tamtejsze kliniki to nie mają dobrej prasy ostatnio.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Śro Sty 23, 2013 6:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 10:15 am
Postów: 5
Dzięki za info! O Okolaserze to wszędzie czytam, ale wolałabym jednak gdzieś blisko mnie. A co masz na myśli, że kliniki na Śląsku nie mają dobrej prasy? Mnóstwo informacji o Okolaser, ale o tych śląskich niewiele. Chyba każda klinika ma sprzęt podobny, czy się mylę? Póki co natrafiłam na opinie o Ceglanej w Katowicach i Weiss Klinik w Chorzowie, a słyszałam jeszcze o Klinice 2000, ale opinii brak.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Śro Sty 23, 2013 11:53 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 10, 2012 12:15 pm
Postów: 26
Klinika ma taki sprzęt, jaki sobie kupi - dlaczego każda miałaby mieć taki sam?
W Laserze chwalą się najnowocześniejszym sprzętem, bo skoro mają najlepszą kadrę, to lekarze na byle czym pracować nie będą. A tak to wszyscy zadowoleni: lekarze, pacjenci i właściciel ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 9:44 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 10:15 am
Postów: 5
Użyłam myślowego skrótu - miałam na myśli to, że większość klinik przeprowadza zabiegi tym samym sprzętem. Na pewno jednak sprzęt to jedno, a doświadczony specjalista to dopiero sukces! I tu się zgadzamy:) ale dalej szukam tego połączenia na Śląsku:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 10:13 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Z tego co słyszę oraz czytam opinię innych Użytkowników,to każdy chwali laserową korekcję wady wzroku. Co prawda taki zabieg jest dosyć kosztowny,ale podobno bardzo skuteczny i nie występują po nim żadne powikłania.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 8:48 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 10:15 am
Postów: 5
Wszyscy chwalą, a jak przyjdzie już co do czego, to mętlik w głowie:( Ja bardzo jestem na TAK i od kilku lat można powiedzieć, że jestem zafascynowana laserową korekcją. W zeszłym tygodniu w końcu poszłam na badania kwalifikacyjne w klinice w Chorzowie. Kwalifikuję się do zabiegu! Wstępny termin to środa, ale ja się mocno waham:( Rano po przebudzeniu bardzo chcę, a wieczorem już mam pełno obaw...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 10:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 10:15 am
Postów: 5
Jestem już 2 dobę po zabiegu! ale jestem szczęśliwa wkońcu mogę funcjonowac bez okularów ależżż uczucie !tyle stresu i nieprzespanych nocy a nie było aż tak źle! dziękuję pani dr Alicja Drekler-Tkacz za fachowe a zarazem ludzkie podejście:)
jak na razie oczka troszkę szczypią i swędzą ale to chyba normalne, muszę teraz dac im wypoczywac, w przyszłą środę mam kontrolę więc zobaczymy na ile wada została zniewelowana.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 8:40 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 17, 2013 10:47 am
Postów: 12
Wow. Pozazdrościć. Ja wciąż biję się z myślami. Na razie jeszcze nie uzbierałam całej sumy, ale ma nadzieję, że po nowym roku już będę mieć potrzebną kwotę na zabieg. :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Śro Sie 28, 2013 5:15 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 27, 2012 6:06 pm
Postów: 12
Nie ma się co zastanawiać, teraz jeszcze zrobili metody że szybko się goi, ciekawe co będzie za kilka lat... Ja juz mam za sobą ale to jedna z lepszych decyzji w życiu..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laserowa korekcja wady wzroku - co sądzicie?
PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 11:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 12, 2013 11:28 am
Postów: 4
poddałam się temu zabiegowi rok temu w Lexum (Szczecin) i nie żałuję!!! wszystkim niezdecydowanym polecam - ogromna ulga :) wiadomo że stres był przed zabiegiem, ale teraz naprawdę jest mi lżej, tym bardziej że pracuję dużo przed komputerem... warto walczyć o zdrowe oczy!!! :):))


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności