Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Lis 19, 2019 5:34 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Witaminy i minerały - suplementy.
PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:50 am 
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Gru 07, 2017 11:41 am
Miejscowość: Gdynia
Polecam Algtabletter, który zawiera algi z Morza Północnego. Są one źródłem wszystkich znanych rodzaje minerałów i substancji śladowych, w zbilansowanej dawce, dzięki czemu nasz organizm przyswaja je prawidłowo. W ich skład wchodzi m.in. ponad 20 aminokwasów, większość witamin, jak i duże ilości kwasów Omega-3.

http://sklep.alg-borje.pl/pl/c/A.-Zdrowie/18
Image

zdrowie

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 10:56 pm 
Member
Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 5:12 pm
Ja od jakiegoś czasu piję Biovital tak na poprawkę zdrówka :) Czuję się po nim naprawdę lepiej, pewnie to zasługa tej wysokiej zawartości witamin :) Tak ludzie mówią, że to preparat dla starszych osób, ale okazuje się że to jakaś błędna informacja, młodsze osoby też mogą go spokojnie pić co z resztą jest napisane na ulotce

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 9:25 am 
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 10, 2018 9:17 am
Jeżeli chodzi o dobre i sprawdzone suplementy oraz minerały to polecam zerknąć na Mineral-Guard.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a w razie pytań służymy radą i pomocą na forum :)

PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 12:09 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 15, 2019 11:38 am
Proszę bardzo, podzielę się najlepszymi przepisami jakie do tej pory wypróbowałam https://piwniczanka.pl/zdrowekoktajle/ Same witaminy nie dają takiego efektu jeżeli nie są przyjmowane z minerałami. Jak to zrobić? To proste, wystarczy jeden koktajl dziennie z podanych przepisów i mamy efekt na 100%

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 1:11 pm 
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Byłam kiedyś (nie tylko ja) w Revitum na sprawdzeniu niedoborów komórkowych... ta druga osoba spytała panią wykonującą test skąd wiedzą jaka jest norma poszczególnych składników... niestety nie uzyskała odpowiedzi... bo prawopodobnie oni to założyli i dopiero ustalali te poziomy testując wiele tysięcy ludzi :)

Z cholesterolem też przecież była heca... obniżyli poziom by więcej było chorych... i żeby im na tej podstawie sprzedawać dochodowe ale niestety powodujące ciężkie choroby... statyny

Lekarze nie znają działania dużych dawek wit C... wit D3... o roli wit K2 też wszyscy nie wiedzą... o nawadnianiu wodą lekko posoloną solą kłodawską (z minerałami)... długa droga przed nami :)

Pozdrawiam z Wołomina

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:27 am 
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 13, 2017 11:17 am
Żadnych sztucznych suplementów ani innej chemii w imię zdrowia. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest wdrożenie do diety soków z warzyw i owoców wg. porad https://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Witaminy zawarte w sokach nie tylko leczą z chorób ale też korzystnie wpływają na wygląd i dają energię. Trzeba tylko zaopatrzyć się w wyciskarkę wolnoobrotową aby samemu wyciskać soki, bo soki ze sklepu nie warto kupować. Zdrowie mamy na wyciągnięcie ręki , nie trzeba się faszerować chemią. Dla dzieci soczki można rozcieńczyć wodą.

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 9:58 pm 
Member
Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
przy kazdym suplemencie jet info że nie zastąpi on zdrowej diety, a ma za zadanie uzupełnienie niedoborów które trudno byłoby dietą wyrównać. Mojej mamie kupuję suplement geriamoc, żeby dodać jej energii ale też trochę przed chorowaniem jesienno-zimowym zabezpieczyć bo co roku z tym problem

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina