Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pon Lip 13, 2020 7:14 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Doświadczenia lekarki w używaniu Transfer Factor.
PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 5:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Gru 29, 2012 5:15 pm
Postów: 3
Wykład dr Vivienne Matalon,
dyrektorki TLC Healthcare w New Jersey
Praktykuję od 11 lat, specjalizując się w leczeniu cukrzycy; współpracuję z 8 szpitalami; wykładam w szkole medycznej.
Oczywiście staram się podzielić z moimi kolegami rezultatami suplementacji Transfer Factor.
Nigdy nie przypuszczałam, że naturalna proteina okaże się tak fantastyczna.
Kiedy przedstawiłam Transfer Factor bardzo powoli w mojej praktyce i jeszcze ostrożniej jako plan leczenia moim pacjentom, wówczas bardzo szybko okazało się oczywiste, że zaobserwowałam redukcje bólu, wzrost energii.
Widziałam poprawę w tylu różnych badaniach laboratoryjnych, że było to trudne lub wręcz niemożliwe do wytłumaczenia i zupełnie nieoczekiwane.
Pozwólcie mi przedstawić mój punkt widzenia:
Medycyna jest po to, by usuwać symptomy chorób, które już masz… Więc, gdzie jest problem? Problem znajduję się na poziomie odporności. Nigdy wcześniej nie mieliśmy możliwości podania doustnie takiej prostej w strukturze proteiny, która nie zostałaby rozłożona przez trzustkowe enzymy. Jest ona prawie natychmiast absorbowana na poziomie mikrokomórkowym.
Chciałabym opowiedzieć o kilku przypadkach moich pacjentów leczonych z udziałem opatentowanego Transfer Factor. Tym, którzy nie są lekarzami przypominam, że Transfer Factor jest suplementem bardzo bezpieczny, prawdopodobnie bezpieczniejszy, niż sól i pieprz na Twoim stole.
Przypadek 1; Julia; rak piersi
Julia leczona była przez 2 lekarzy onkologów, ma 57 lat i jej diagnoza mówiła o raku metastatycznym. Pierwotny guz znajdował się w piersi, wtórne obejmowały płuca, węzły chłonne, wątrobę, mózg. Przyjmowała morfinę dla uśmierzenia bólu. Marker nowotworowy dla raka piersi nazywa się CA2729. Norma jest oczywiście zero. Jej poziom wynosił 2299, marker CEA 170.Bilirubina, która powinna być mniej, niż 1,4 wynosiła 10. To oznaczało uszkodzenie wątroby. Julia miała ogromne obrzęki nóg, nie mogła się poruszać, nie mogła jeść. Jej lekarze prowadzący powiedzieli: “Powiedz, że nie mamy jej nic do zaoferowania”. Ubłagałam jej męża, żeby przyprowadził ją do mojego gabinetu. Cały czas myślałam, czy będzie w stanie to uczynić. Dzięki Bogu przyszła i rozpoczeliśmy stosowanie Transfer Factor. To był mój pierwszy pacjent nowotworowy, któremu dałam Transfer Factor. W ciągu tygodnia zaczęła powoli się poruszać. Funkcje wątroby znormalizowały się po okresie 1,5 miesiąca. Marker CA2729 spadł z 2299 do 210. Marker CEA spadł ze 170 do 10. Dziesięciokrotne zmniejszenie markerów bez chemioterapii (była w hospicjum). Kiedy zrobiono test CAT okazało się, że zniknęły zmiany w płucach. Znacznie zmniejszyła się wątroba. Radiolog w rozmowie ze mną był przekonany, że pacjentka przeszła przez wielkie dawki chemioterapii od czasu ostatniego badania. To jest pełna weryfikacja badania dr. See, pokazującego pacjentów z 4 stopniem zaawansowania raka, którzy mogą być leczeni naturalnie suplementami z uzyskaniem poprawy.
Przypadek 2; 49-letnia kobieta; choroba wątroby
Odwiedziła wiele placówek uniwersyteckich Wschodniego Wybrzeża szukając pomocy
z powodu choroby, która dotyczy 25mln ludzi w USA. Powiedziano jej, że nigdy nie zobaczy dorastającej córki, a jest samotną matką. Polecono jej dietę ubogą w tłuszcze i ćwiczenia. Zgłosiła się do mnie z chorobą zwaną NASH (niealkoholowe stłuszczenie wątroby). To komplikacje spowodowane stłuszczeniem wątroby, będące niestety następstwem otyłości. Jej parametry wątrobowe były podwyższone 3-4 krotnie. Zrobiliśmy wiele testów ostatnio i po raz pierwszy od 6 lat poziomy parametrów wątroby są w granicach normy. Zajęło nam to 4 miesiące suplementacji.
Przypadek 3; 62-letni mężczyzna; rak prostaty
Mój pacjent ważył 381 funtów z powodu nadwagi i stanu serca nie mógł być operowany. Dlatego spróbowaliśmy Transfer Factor. Jego poziom PSA znormalizował się po zaledwie miesiącu od rozpoczęcia używania Transfer Factor.
Przypadek 4; 40 letni mężczyzna, pacjent z HIV
Zdiagnozowany 8 lat wcześniej. Ma cryptosporidium, ciągłe biegunki i zapalenie płuc PCP, charakterystyczne dla pacjentów HIV. Po miesiącu brania Transfer Factor w dawce 3 dziennie problem biegunek ustał i nie powróciło zapalenie płuc.
Co najważniejsze, sprawdziliśmy poziom wirusa HIV-spadł z 850,000 do 70,000.
Ten przypadek zwrócił uwagę moich kolegów lekarzy, leczących infekcje i zaczęli używać Transfer Factor dla potrzeb własnych rodzin.
Przypadek 5; Pan Mosley, cukrzyk od 40 lat
Kiedy przyszedł do mnie 5 miesięcy temu, właśnie wyszedł ze szpitala, gdzie przebywał z powodu śpiączki. Używał około 250 jednostek insuliny dziennie. Obcięto mu obydwie stopy.
W ciągu tych 5 miesięcy nie tylko schudł 47 funtów, ale zredukował insulinę do zaledwie 4 jednostek dziennie! Kto by pomyślał, że autoimmunologiczne podłoże cukrzycy będzie tu tak silne! Przez wzmocnienie układu obronnego, nawet po 40 latach trwania cukrzycy, taki rezultat był możliwy.
Czuje się zobowiązana do zrobienia wszystkiego, by lekarze w tym kraju zrozumieli, że to nie jest coś, co zaledwie może być używane, ale coś, co powinno być stosowane!
Jest medycznym obowiązkiem lekarza dostarczyć najlepszą opiekę swojemu pacjentowi.
Przypomnienie!
Białe ciałka krwi wymieniane są w ciągu 180 dni w naszym organizmie. Jeżeli osiągniesz rezultat suplementacji w ciągu pierwszych kilku miesięcy, to zaledwie początek; zobaczysz poprawę w trakcie, kiedy stare komórki obumrą i zastąpią je nowe, zdrowsze. Każdy z nas ma układ obronny. Używając witaminy, nie robisz zbyt wiele dla układu obronnego. Teraz mamy Transfer Factor, łatwy w użyciu i bezpieczny.
Kto go powinien używać? Każdy! Nie tylko dorośli, ale i ich dzieci oraz zwierzęta domowe. Nie miałam ani jednego przypadku negatywnych skutków stosowania Transfer Factor 4Life.

Dr Matalon obecnie jest dyrektorem medycznym Centrum Medycznego TLC i członkiem dyrekcji PPA w South Jersey. Jej szpital jest najlepiej wyposażony z czterech w stanie New Jersey.
Aktywnie zaangażowana w działalność wydawniczą firmy, edukację i badania kliniczne. Obecnie przeprowadza badanie kliniczne pacjentów zarażonych HIV, którzy używają Transfer Factor. Zorganizowała szkolenie dla kolegów lekarzy,
zapoznając ich z ideą stosowania Transfer Factor jako czynnika wydajnie wspierającego prace układu immunologicznego.
http://4life.net.pl
http://www.facebook.com/TransferFactorInfoPl


Góra
 Profil  
 

zdrowieWyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności