Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 2:25 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: co sądzicie na temat kliniki dentystycznej Dental-Design Jaw
PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 7:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 03, 2013 9:07 pm
Postów: 1
Ja serdecznie polecam, sama się tam leczę i jestem bardzo zadowolona. Mają tam w zasadzie wszystko. Sale są wyposażone w najnowszy sprzęt. I co ważne pracują tam nie tylko stomatolodzy, ale również jest świetny chirurg. Kadra jest naprawdę najwyższych lotów, w zasadzie każdy może tam poszczycić się światowymi kursami. Ja akurat leczę się u Pani Jaworskiej, prowadzi u mnie całościowe leczenie - wszystko oceniam na wielki plus :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: co sądzicie na temat kliniki dentystycznej Dental-Design Jaw
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 5:20 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 12, 2013 1:26 pm
Postów: 6
ja akurat ze względu na bliskość zamieszkania leczę się klinice Dormed pod Pruszkowem, dokładnie w Nowej Wsi. wiem że to całkiem niedaleko tej, o ktora pytasz. jednak ze względu na profesjonalizm i delikatne podejście dentysty, nie zamienię tej kliniki za żadne skarby świata :D

_________________
[size=85]Jak pi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co sądzicie na temat kliniki dentystycznej Dental-Design Jaw
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 4:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Mar 15, 2014 4:23 pm
Postów: 2
Ja sobie tę klinikę bardzo chwalę. Właśnie zakończyłam leczenie. Jestem bardzo zadowolona z usług dr Jaworskiej. Przeprowadziła u mnie kompleksowe leczenie (od endodoncji do protetyki) i dziś mam naprawdę piękny uśmiech. Jestem wdzięczna Pani doktor, bo wreszcie nie wstydzę się uśmiechać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co sądzicie na temat kliniki dentystycznej Dental-Design Jaw
PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 5:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 20, 2014 5:19 pm
Postów: 1
Nie wiem czy wiecie ale dr Aleksandra Jaworska zdobyła ostatnio II miejsce w rankingu dentystów 2014. Jest świetnym stomatologiem!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co sądzicie na temat kliniki dentystycznej Dental-Design Jaw
PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 10:04 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 20, 2016 9:53 am
Postów: 2
Niestety nie znam. Natomiast również jestem bardzo zadowolony z opieki dentystycznej. Klinika dentystyczna z Sosnowca - Stomatologia Pałyga to świetni specjaliści mogę każdemu polecić.
Oprócz bardzo nowoczesnego gabinetu, wyposażonego w drogie aparatury dentystyczne mają bardzo fajne podejście do klientów i pracy.
Chce się wracać do gabinetu, co niestety nie jest takie oczywiste przy większości z gabinetów.
Zapraszam na ich stronę: http://stomatologia-palyga.pl
Można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy z zakresu stomatologii.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co sądzicie na temat kliniki dentystycznej Dental-Design Jaw
PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 6:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 04, 2016 12:51 pm
Postów: 5
czyli każdy ma swoją klinikę ze stomatologiem, to dobrze, będą mniejsze kolejki;) a tak na poważnie, ja z kolei cenie sobie https://enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/stomatologia/ Są polskim liderem w dziedzinie stomatologii. Od kilkunastu lat oferują pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Ja jestem bardzo zadowolona. Syn również. A zakres usług to między innymi chirurgia stomatologiczna, chirurgia twarzowo - szczękowa, diagnostyka stomatologiczna, higiena jamy ustnej, implantologia, leczenie dysfunkcji narządu żucia, ortodoncja, pedodoncja i inne. Więc niestety z jednej strony ale każdy znajdzie coś dla siebie;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności