Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 4:25 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Hotel
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 11:24 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 19, 2013 2:53 pm
Postów: 10
W hotelu nie miałam okazji być, ale miejsce naprawdę wyjatkowe, bardzo mi się podoba ta okolica.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Hotel
PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 6:22 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć :)

Nie wiem o czym właściwie chciałaś napisać... ale skoro założyłaś taki wątek napiszę, że w Wołominie jest m.in. Hotel Livia. Mieści się w niepozornym... dostosowanym do usług bloku parę kroków od MDK. Ma miłe wnętrze i dobrą kuchnię... myślę, że można by tam nawet uzgodnić jadanie indywidualne a więc zgodne ze swoją grupą krwi... Ten hotel ma niezłe połączenie z Warszawą (przy MDK jest przystanek "W"... i można za 4 zł dojechać w ok. 50min do centrum stolicy). Na dodatek do stacji PKP też jest niedaleko. Często hotel ten organizuje na zamówienie różne imprezy... Ceny są tam dość przystępne... więc jeśli ktoś chciałby na własną rękę bez dużych nakładów np. zwiedzać Warszawę... lub przyjechać w okolicach 15 sierpnia... warto pomyśleć Livii... info jest zresztą w necie. Dodam, że za 2,5 zł (w obrębie miasta) można tym autobusem dojechać np. do naszej nowej pływalni... i pobliskiego dworku Nałkowskich, gdzie mieści się muzeum i odbywają się kameralne koncerty. Wypada dodać, że poza tym jest u nas jeszcze miejska mini komunikacja... nie w Obchody Cudu nad Wisłą... tylko w zwykłe dni jeżdżą m.in. tamtędy wołomińskie busiki (bilety ulgowe po 1,40) zapewniające też dojazd do naszego szpitala... i muzeum Wodiczki... i oczywiście jeszcze paru miejsc...

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności