Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:37 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 12:56 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Jeżeli leki nie pomagają,to zerknij również na Zielonysmak.pl gdzie znajdziesz skuteczne środki medycyny naturalnej oraz zdrową żywność,naprawdę warto:)

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 3:57 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Zobacz tutaj http://o-you.pl/bole-stawow-jak-je-zlagodzic/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Śro Sie 17, 2016 8:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 17, 2016 7:38 pm
Postów: 10
Dr Piotr Krawczuk pomógł mi w przeprowadzeniu operacji stawu kolanowego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 2:34 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 12, 2015 12:10 pm
Postów: 45
Moim zdaniem na stawy warto się zastanowić nad stosowaniem kolagenu naturalnego :) Moja znajoma wiem, że próbowała ten https://www.lagenko.pl/blog/kolagen-na-stawy-lagenko-pl/ i była bardzo zadowolona :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 10:18 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Ja osobiście nie narzekam na bóle kości stawów czy też mięśni. Moja mama ma jednak z tym ogromny problem. Od kiedy pamiętam miała trudności z kolanami. Lekarze często jej mówili, że to problem z otyłością, ale moja mama jest osobą szczupłą, także nie wiem skąd ten problem. Szukałam ostatnio dla siebie jakiś suplementów i tak przypadkiem znalazłam ten Koenzym http://zdrowesuplementy.pl/17-kosci-i-stawy zamówiłam mamie tak na prezent bez okazji. Stosuje go już jakiś czas i stwierdziła, że naprawdę pomaga na stawy. Moja mama go wypróbowała, także z czystym sumieniem mogę polecić:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Śro Lis 16, 2016 10:58 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Moim zdaniem poza wszelkimi maściami czy też aktywnością fizyczną, warto przede wszystkim postawić na dobrą dietę oraz niezbędne witaminy i minerały aby uzupełnić niedobory pierwiastków organizmie. Właśnie od tego zaczynają się bóle stawów i mięśni. Na TopWitaminy znajdziecie wszystko czego potrzeba w tej kwestii, warto zerknąć.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 10:52 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
Nie wolisz udać się do lekarza? Możesz skorzystać np. z internetowej przychodni- eDoktor24. Ja już w ten sposób kilka razy otrzymałam szybko profesjonalną diagnozę bez konieczności wychodzenia z domu i stania w kolejce. Myślę, że to rozsądna opcja dla zabieganych :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 1:33 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Mi na bóle stawów pomaga olej z wiesiołka :) zawsze zamawiam stąd http://zdrowesuplementy.pl jeżdżę dużo na rowerze i mam czasem problemy ze stawami. Ten suplement działa leczniczo w chorobach stawów, w przypadku złamań i uszkodzeń więzadeł, łagodzi bóle reumatyczne. Także nie tylko na bóle stawów jest dobry :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:31 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Olej z wiesiołka też ponoć jest dosyć skuteczny, zresztą są przecież maści wykonane na jego bazie z dodatkiem kolagenu,który ma za zadanie wzmocnić stawy oraz kości. Możesz także pryjmować kompleks multiwitaminy, szeroki wybór znajdziesz u nas.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 2:30 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Bezpośrednio do chorego stawu podajemy komórki macierzyste ADSC, które zostały wcześniej pozyskane z własnej tkanki tłuszczowej. Powodują one jego regenerację i odżywienie, a także poprawiają ruchomość. W efekcie, znikają dolegliwości bólowe i poprawia się komfort życia.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności