Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 3:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 8:53 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 13, 2008 10:34 am
Postów: 10
Mnie najbardziej pomagają nutraceutyki, produkty bezpieczne, bez skutków ubocznych. Z nich najskuteczniejszy jest z oleju, który jest wyciskany z małż nowozelandzkich.

_________________
Kochane zdrowie...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 9:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 01, 2014 7:02 pm
Postów: 6
Aquamelior.pl napisał(a):
Witam Wszystkich na forum. Bardzo możliwe,że to początek reumatyzmu i na Twoim miejscu udałabym się z mamą do lekarza aby ją zbadał i ewentualnie coś polecił,możliwe że niezbędne będą także bardziej zaawansowane badania.


Tak więc byłam w srode z mama u lekarza, powiedzial ze niestety sa to poczatki reumatyzmu...bo od tego sie zaczyna. zlecil szereg badan zaczynajac od morfologii(nie wyszla najlepiej) konczac na rentgenie(na rentgen dopiero mama idzie w nastepnym tyg.- kolejki) oprocz tego polecil lek Lyprinol- mówił zee jego pacjenci ktorzy choruja na bole stawow, chwala go poniewaz jest bezpiecznym i naturalnym lekiem, tak wiec czekam na efekty u mojej mamy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 1:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sie 19, 2014 1:48 pm
Postów: 15
Miałam podobny problem ze swoją mamą. Lekarz polecił to samo. Może byłyśmy u tego samego ;]

_________________
http://www.hiperbaria.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 3:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 30, 2014 3:08 pm
Postów: 2
Mój tata uzywa maść tygrysią tzw. tiger balm. Kupuję ją dla niego w skelpie www.bombaybazaar.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Śro Wrz 03, 2014 10:46 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Lut 05, 2011 4:21 pm
Postów: 70
Reumatyzm to jest choroba złożona , bóle które występują sa powikłaniami to jest nerki które odkładają produkty przemiany zamiast wydalać osadzają się w kościach , zakwaszony organizm , wszelkiego rodzaju pasożyty , grzyby , zmienić odżywianie a smarowanie kości na nie wiele się przyda , uzupełnić minerały wit w organizmie pić herbatkę z dzikiej róży i zadbać o NERKI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 11:30 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 13, 2014 9:07 am
Postów: 31
Ja stosuję zgodnie z zaleceniami Dr. Jadwigo Górnickiej ssanie oleju. Terapia jest długotrwała ale przynosi też długotrtwałe rezultaty :) Osobiście używam oleju kokosowego, tego rkologicznego. Można go kupić np. na http://hh-life.pl/?product=olej-kokosowy-ekogram-280g


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 9:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 24, 2015 8:07 pm
Postów: 4
Witam,

Na bóle stawów, problemy z chodzeniem najlepiej pomaga FLX (nowoczesnesuplementy.pl) jest to preparat w formie żelu, łatwy do połknięcia i niezwykle skuteczny. Zawiera 4 związki, które nie występują w żadnym innym suplemencie razem ( glukozamine, celadrin, chondroitynę i MSM) Już po kilku tygodniach łatwiej się chodzi, stawy nie bolą. Poprawia się również skóra, gdyz pobudza organizm do produkcji kolagenu. Warty spróbowania


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:39 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 23, 2015 1:22 pm
Postów: 6
Miejscowość: Warszawa
Polecam zabiegi magnetoterapii, których celem jest łagodzenie stanów zapalnych, obrzęków, bólu i poprawa ruchomości zajętych stawów. Pole magnetyczne działa na kolagen, kreatynę i inne białka, pobudzając wzrost kości, a także ruch komórek. Przyśpiesza rozwój tkanki łącznej i wytwarzanie blizny kostnej.

http://www.centrumkompresjoterapii.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Śro Lip 29, 2015 8:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 29, 2015 8:10 pm
Postów: 1
Polecam produkty z ichemia.pl mają naprawdę szeroki asortyment o wszystkie zzwiązki w najczystszej postaci, przetestowałam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 9:22 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2014 1:23 pm
Postów: 30
Miejscowość: Wroc
Polecam Doppelherz System Kollagen 11000 Plus w formie ampułek, którego główny składnik to kolagen. Przyczynia się on do utrzymania prawidłowej elastyczności stawów i wspiera regenerację chrząstki stawowej. Jako główny składnik tkanki łącznej, wspiera jej działanie, a także stymuluje kości, chrząstki i ścięgna. Preparat uzupełniony jest o siarczan chondroityny, witaminę C i D3, miedź i selen.

https://www.apo-discounter.pl/doppelherz-system-kollagen-11000-plus-ampulkach-p-52638.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 2:54 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 17, 2015 2:45 pm
Postów: 8
Tanio, skutecznie, anonimowo, a przede wszystkim bez kolejek - tak mogę podsumować moją wizytę w wirtualnym gabinecie, który znalazłam na stronie Znamtenbol.pl. Po wpisaniu swoich objawów, inteligentny system ekspercki zdiagnozował mój problem i wybrał dla mnie najlepsze ćwiczenia wideo. Dzięki nim odzyskałam dawną sprawność, a ból minął. Polecam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Śro Paź 07, 2015 8:57 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Kolagen jako suplement na pewno okaże się tutaj pomocny,a dodatkowo jeżeli występują obrzęki mięśni,to polecam maść Voltaren,która jest bardzo skuteczna i szybko neutralizuje ból,warto spróbować również na stawy.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 2:34 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sie 13, 2015 1:37 pm
Postów: 6
Miejscowość: Warszawa
Polecam metodę Orthokine, którą od niedawna oferuje warszawska Rex Medica Sport. Polega ona na leczeniu zwyrodnień i zapalenia stawów, poprzez wstrzyknięcie w chore miejsce, autologicznych białek surowicy, czyli białek uzyskanych z jego własnej krwi (osocze bogatopłytkowe). Podawana surowica, nie zawiera żadnych obcych dla pacjenta substancji.

http://www.rexmedicasport.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 11:41 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2015 9:12 am
Postów: 31
Najpierw należy dokładnie zbadać stawy,aby móc stwierdzić czy kwalifikują się do zabiegu. Często faktycznie jest to kwestia stanu zapalnego i wystarczy dobra maść z kolagenem,która będzie jednocześnie rozgrzewać,natomiast to już musi stwierdzić lekarz specjalista i od wizyty u niego proponuję zacząć.

_________________
Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co na bóle stawów????
PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 1:22 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Moja babacia powiadała , ze na stawy bardzo dobre są wyciągi z kapusty. Sama się przejechała jak się okazalo ze się nie daje to rady. To sama sięgnęła po arthroblock forte. Nawet babcia, która ma w głowie same stereotypy wzięła te tabletki by sprawnie działać w każdej dziecinie aktywnosci.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności