Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:36 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Depresja w czasie ciąży
PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 9:47 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 14, 2018 12:38 pm
Postów: 3
Też byłam w deprecji ale nie w czasie ciaży... przez.Nic mi się nie chciało: ani spotykać ze znajomymi ani coś innego. W internetowej aptece "all-generic-meds.com" właśnie odkryłam dla siebie taki lek- Zoloft. Mogę powiedzieć, że sytuacja zmieniła się na lepsze kiedy go użyłam. Mam nadzieję, że to nie wróci do mnie!


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Depresja w czasie ciąży
PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 12:17 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Potrzebna jest suplementacja wit D3. W badaniach stwierdzono, że 92% Polaków ma za mało wit D3 (prof. Płudowski), a choroby zaczynają się przy za niskim poziomie metabolitu 25(OH)-który jest miarą tej witaminy w magazynie naszego organizmu... statystycznie rzecz biorąc trzeba mieć przynajmniej 50, okresowo może być i 150... i nawet więcej. Czym mniej tym bardziej chory jest człowiek (osoby z nowotworami mają ok.10) . Osiąga się to albo suplementacją (czasem bardzo dużymi dawkami) albo wychodzeniem na słońce w południowych godzinach na kilkanaście minut (bez kremów). Potem nie można zmywać tych odkrytych miejsc przez wiele godzin... trzeba też mieć trochę tłuszczyku :) bo w nim organizm magazynuje wytworzoną na skórze witaminę D3. Warto jadać zgodnie z grupą krwi, bo dieta ta zapewnia niezbędne składniki... też jod. Bez niego, dowiedziono... dzieci mają niskie IQ

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Depresja w czasie ciąży
PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 2:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
dominikas napisał(a):
Może potrzebujesz porady jakiegoś specjalisty, który porozmawia z tobą i doradzi. Też w ciąży miałam takie stany jest to normalne jednak w niektórych przypadkach może z tego wyniknąć depresja która później jest bardzo trudna do wyleczenia. Wydaje mi się że jak najszybciej powinnaś skontaktować się ze specjalistą z dziedziny psychologii. W Warszawie jest klinika ciesząca się dużym powodzeniem psychomedic.pl także zadzwoń i umów się na wizytę.


Popieram. W tej klinice na pewno otrzyma się pomoc, bo są w stanie poradzić sobie nawet w ciężkich przypadkach. Zawsze służą pomocą i wsparciem. Poza tym mają świetne podejście do każdego klienta. Ja wspomnę jeszcze o tym, że można się do nich rejestrować przez Internet i umawiać na wideokonsultacje.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności