Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 7:16 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szkodliwe substancje w żywności...
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 1:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 13, 2014 1:47 pm
Postów: 1
Witajcie

Muszę się z wami podzielić moim ostatnim znaleziskiem :) Otóż ostatnio trochę szperałem w internecie i znalazłem taki oto artykuł: http://www.topsuplementy.com/szkodliwe-substancje-w-zywnosci/ Według mnie fajny artykuł i to właśnie on zainspirował mnie do tego, by założyć ten wątek. Będziemy w nim rozmawiać na temat chemii w jedzeniu itd, ogólnie o szkodliwych substancjach w żywności. Co wy na to? Czekam na wasze komentrze... :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Szkodliwe substancje w żywności...
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 1:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Mar 14, 2014 8:41 am
Postów: 27
Miejscowość: Mazowieckie
Jakoś mnie to nie dziwi ;]

Ostatnio kupiłem dobrą szynkę. I z braku laku postanowiłem ją sobie usmażyć. Gdy zaczęła oddawać wodę to mnie jakoś nie zaskoczyło. Ale jak wygotowały się konserwanty, to wyglądało to tak, jakby do tej zupy, która się wytworzyła na patelni dolał benzyny. Wszystkie kolory tęczy ;]

Myślę ogólnie, że to nie jest tylko wymóg rynku i próba dostosowania się do niego (jeśli chodzi o dodawanie tych syfów do żywności). To jakaś zmowa, na bank ;] Doją nam żywność całkowicie wypłukaną ze składników, rafinowaną itp itd. Co robi człowiek po badaniach krwi? Kupuje suplementy diety. Interes się kręci a kasa jest w obiegu ;]

_________________
http://drcubala.com/cms/leczenie-autyzmu-autyzm-objawy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Szkodliwe substancje w żywności...
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 12:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2014 12:02 pm
Postów: 33
Jakoś mnie to w ogóle nie dziwi,w końcu każda żywność zawiera teraz mnóstwo chemii i szkodliwych substancji konserwujących,dlatego też ja osobiście zawsze staram się wybierać tą "ekologiczną" tak aby była jak najzdrowsza.

_________________
www.MrHilary.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności