Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 2:04 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: oczyszczanie jelita grubego
PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 4:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 21, 2021 2:03 pm
Postów: 13
tak, ja bym też się raczej przebadała zanim podejmę jakies kroki


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: oczyszczanie jelita grubego
PostWysłany: Śro Kwi 28, 2021 1:16 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 27, 2019 6:11 pm
Postów: 30
W zasadzie to jest bardzo dobry pomysł ale zanim to nastąpi warto sięgnąć po jakieś probiotyki i produkty z błonnikiem. Jeśli chodzi o probiotyki to polecam proctolact, to probiotyk proktologiczny. Najlepiej sprawdza się on przy odbudowie prawidłowej mikroflory odbytu i odbytnicy, co hamuje wzrost chorobotwórczych bakterii, które są przyczyną stanów zapalnych


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie jelita grubego
PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 9:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 6:26 pm
Postów: 26
U mnie problem z jelitami okazał się dużo poważniejszy, rzekomobłoniaste zapalenie jelita grubego. Już sama nazwa nie brzmi dobrze, a takiej choroby nikomu nie życzę. To zapalenie było powikłaniem zakażenia bakterią Clostridium Difficile. Leczenie antybiotykami często nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Sama dopiero po zabiegu przeszczepienia mikrobioty doszłam do zdrowia. Bardzo dużo zawdzięczam Human Biome Institute, pomogli we wszystkim, nawet ze znalezieniem placówki gdzie takie zabiegi się robi najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Sam materiał (zestaw strzykawkowy) też był od nich.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności