Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 10:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowa książka dr Pokrywki
PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 7:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 7:20 pm
Postów: 1
Witam wszystkich,

Niedawno ukazała się nowa książka dr Pokrywki, napisana we współpracy z Filipem Żurakowskim pod tytułem "Na zdrowie - jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu". Książka zawiera syntezę poglądów doktora, związanych między innymi ze zdrowym odżywianiem, mitem zdrowej wody mineralnej, powszechnym niedoborze magnezu oraz jego poglądach na długowieczność. Jak do tej pory książka została ciepło przyjęta i po jej zakupieniu byłem ciekawy, czy są tu na forum osoby, z którymi mógłbym na ten temat podyskutować. Książka otworzyła mi oczy na wiele tematów i od jakiegoś czasu wprowadziłem przekazane w niej wskazówki w życie z bardzo dobrymi skutkami (szczególnie dobrze oceniam zmianę spożycia wody mineralnej na ustrukturyzowaną i nasyconą wodorem wodę Red-Ox). Dla tych, którzy nie słyszeli o książce, tu jest link do jej strony: http://nazdrowie.drpokrywka.pl a tu jej recenzja na blogu ladyofthehouse.pl: http://www.ladyofthehouse.pl/na-zdrowie/

Co sądzicie o teorii doboru diety do typu organizmu (dieta wychładzająca dla organizmów przegrzanych i na odwrót)?
Czy próbowaliście oleju lnianego wg przepisu dr Budwik?
Czy stosujecie ksylitol jako zamiennik cukru białego?

Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Nowa książka dr Pokrywki
PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 7:30 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
jak reklama to REKLAMA.
a ja polecam ksiązkę Jerzy Zięba "ukryte terapie"
www.ukryteterapie.pl

tak na marginesie, zakupiłem sobie jonizator wody (PTV-KL) i produkuje oraz piję w ilości 3-3.5 litra wody zjonizowanej o parametrach ph 9.5, ORP (redox) od -50 mV do -150 mV.
obecnie już mam wyrównaną równowagę kwasowo-zasadową, obecnie pH moczu porannego to 5.5 pH, a miałem prawie 4.5 pH.
wodę zjonizowana piję 30 minut przed posiłkiem i co najmniej 2 godziny po posiłku.
test buforów zasadowych oraz buforów kwasowych (z pomocą plasterka cytryny) wychodzi pozytywny.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności