Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:38 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 11:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 11, 2016 10:54 am
Postów: 1
W moim przypadku tez odczuwałam bardzo długo ból kolan. Po prześwietleniu okazało się, że wymagane jest ich wzmocnienie i natychmiastowa rehabilitacja. Po kilku tygodniach specjalnych ćwiczeń ból ustąpił i do tej pory nie odczuwam żadnych dolegliwości. Radzę nie zaniedbywać kwestii zdrowia, bo z każdym dniem bólu kolana coraz bardziej się degenerują. Polecam rehabilitanta, który wyciągnął mnie z mojego problemu: ***


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Śro Sie 17, 2016 8:18 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 17, 2016 7:38 pm
Postów: 10
Dr Piotr Krawczuk pomógł mi w przeprowadzeniu dokładnie procesu rehabilitacji oraz powrotu do zdrowia po urazie kolana.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:03 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 14, 2016 10:15 am
Postów: 26
Czasem bóle kolan pojawiają się przy nadwadze, ale zakładam, że Ciebie ten problem nie dotyczy... :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Śro Paź 05, 2016 7:21 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
W zasadzie z perspektywy forum naprawdę ciężko jest stwierdzić co tak na dobra sprawę może Ci dolegać oraz skąd faktycznie bierze się ból kolan, może mieć on wiele czynników i wynikać z różnych kwestii, jak chociażby bóle reumatyczne stawów. Jeżeli problem się nasila i utrudnia codzienne funkcjonowanie, to polecam wybrać się do lekarza specjalisty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 12:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 12:20 pm
Postów: 2
Przez kilka miesięcy borykałam się bólem kolan, wcierałam różne maści, na początku myślalam,że to może od tego,że na początku mialam bardzo malo ruchu a potem nagle zaczęlam ćwiczyć, więc mój trener poradził mi zrezygnować na pewien czas z niektórych partii, przeczekac. Tak zrobiłam,ale problem nie ustał, zaczęłam też robić sobie okłady, zastanawiałam się czy całkiem nie zrezygnować z ćwiczeń, ale zanim to zrobiłam poszlam do lekarza, który mi zalecił rehabilitację. Chodzę do teraz, ból się zmniejszył (mam nadzieję,że niedługo calkiem zniknie już na stałe) więc mogę wam polecic http://physio-medica.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 9:50 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Najlepszym rozwiązaniem udać się do jakiegoś lekarza specjalisty. Tak jak już wyżej wspomniano, trudno jest ocenić sytuacje poprzez forum.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:22 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 12:30 pm
Postów: 3
Dziwny ból, może to rodzaj rwy? Proponuję udać się do fizjoterapeuty bądź ortopedy by to nie przerodziło się w coś poważniejszego. Bardzo dobrzy specjaliści są w http://rehapro.com.pl którzy zajmują się różnymi dysfunkcjami


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:24 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Minęło już trochę czasu, więc jeżeli zaglądasz na forum to koniecznie daj znać jak w chwili obecnej wygląda sytuacja oraz czy byłaś z tym problemem bolących kolan u lekarza, czekamy na Twoją odpowiedź.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 10:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Utrzymującego się bólu kolan nie wolno lekceważyć, szczególnie w młodym wieku... moją mamę na zmianę pogody bolą owszem, ale ona ma 70 lat - jak mówi lekarz - mają prawo. Ale i tak przeprowadził dokładną diagnostykę. Moja sąsiadka za to odkładała badania ponad rok, aż stawy jej tak napuchły, że nie mogła się podnieść... Musiała zrobić rezonans (w Rex Medica w Warszawie warto robić, na drugie kolano dostaje się zniżkę plus można się skonsultować z lekarzem po badaniu tam u nich na miejscu) i w ciągu tygodnia trafiła na stół operacyjny...i to nie był wcale łatwy zabieg, a kolana naprawdę długo dawały objawy. Jakby poszła od razu skończyło by się prostym zabiegiem w znieczuleniu miejscowym.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 12:17 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Bezpośrednio do chorego stawu podajemy komórki macierzyste ADSC, które zostały wcześniej pozyskane z własnej tkanki tłuszczowej. Powodują one jego regenerację i odżywienie, a także poprawiają ruchomość. W efekcie, znikają dolegliwości bólowe i poprawia się komfort życia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 7:22 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 21, 2016 1:31 pm
Postów: 16
Miejscowość: Nasut
Zdrowe i elastyczne stawy pomaga utrzymać Vilcacora, która zawiera czepotę puszystą, zwaną kocim pazurem lub vilcacorą. Roślina wykazuje właściwości przeciwzapalne, dlatego ekstrakt z niej pomoże łagodzić zapalanie stawów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 10:17 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Paź 17, 2011 2:52 pm
Postów: 38
Mi pomogła rehabilitacja i przeróżne zabiegi. Jako najbardziej skuteczne uważam zabiegi urządzeniem viofor w Natural Medical, magnetoterapia sprawdza się w leczeniu nie tylko problemów ze stawami ale i kręgosłupa a także sportowych kontuzji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 7:31 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Też miałam problemy z kolanami i koleżanka mi poleciła forum flexiforum jest to forum prowadzone przez fizjoterapeutów, także dopiero tam mi doradzono odpowiednie ćwiczenia na ten ból wykonuję je codziennie i problem się zmniejszył i to dużo. Nawet ostatnio byłam u lekarza i też mi doradził żebym jakieś ćwiczenia wykonywała na kolano bo to najlepsze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 7:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 20, 2017 7:44 am
Postów: 3
ja na Adamed.Expert sporo czytałem na temat dolegliwości kolan, bo sam męczę się z tym problemem od ponad 3 lat czyli od mojej pierwszej kontuzji. Powiem Wam tylko, że jeżeli ból w kolanie nie przechodzi np. po 3 dniach to znaczy, że coś już jest nie tak i niezwłocznie trzeba iść do lekarza. Od takiego bólu już tylko o krok od zapalenia...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 8:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
Ból kolan to nic przyjemnego , dlatego warto zrobić sobie badania. Ja jak musiałam zrobić sobie rezonans , to skorzystałam z usług *** Wizyta przebiegła sprawnie i profesjonalnie dzięki wykwalifikowanemu personelowi. A dzięki informacjom na stronie wiedziałam jak się do badania przygotować.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności