Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:33 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 8:03 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Myślę, że bólu kolana nie można tak zlekceważyć. Dobrze jest je prześwietlić.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 9:44 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
Ja miałam tak z barkiem... nie wiedziałam skąd mi się bierze ból, choć miałam podejrzenia że mogłam sobie kiedyś nadwyrężyć na siłowni. Dopiero jak poszłam do Ultragenu na prześwietlenie to lekarz zdiagnozował mi, że mam wybity bark ;/ wcześniej lekarz pierwszego kontaktu nie potrafił stwierdzić....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Śro Sie 19, 2015 8:43 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 03, 2015 9:08 am
Postów: 19
Jest mnóstwo dobrych środków na takie dolegliwości. Słyszał ktoś o maści SUSTAVITAL? Kupiłam taką w sklepie MojaNatura.pl i byłam pozytywnie zszokowana. Wcześniej nigdy takiej nie widziałam. Co do żeli z biszofitem to ciekawy temat bo biszofit to najlepsze minerały ,a widzę że ten sklep ma też maści rosyjskie z biszofitem takie jak Pełobiszofit i żywokost z biszofitem firmy Eliksir Ukraina.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Śro Sie 26, 2015 3:16 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 23, 2015 1:22 pm
Postów: 6
Miejscowość: Warszawa
Przy chorobach zwyrodnieniowych stawów polecam zabiegi ultradźwiękami, które wykonać można w naszym Centrum Kompresjoterapii. Polegają one na wywołaniu w tkankach, przez falę ultradźwiękową, określonych reakcji cieplnych, mechanicznych i fizykochemicznych. Działają przeciwbólowo, zmniejszają napięcie mięśni, rozszerzają naczynia krwionośne i hamują procesy zapalne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 12:34 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek w dalszym ciągu jest aktualny to koniecznie daj znać na forum czy byłeś z tym problemem u lekarza specjalisty oraz co wykazały badania,prześwietlenie. Czekamy na Twoją odpowiedź.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Gru 31, 2015 3:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lis 23, 2015 4:31 pm
Postów: 15
ja kiedyś miałam podobny problem, zgłosiłam się do ortopedy i okazało się, że mam coś co się nazywa nawykowe zwichnięcie rzepki. Nie do końca było wiadomo, co jest przyczyną, bo mogło być nawet krzywe postawienie stopy, cokolwiek. W moim przypadku potrzebna była operacja, czyli rekonstrukcja rzepki, na którą musiałam jechać aż do Poznania, bo tam w AtroCenter mają najlepszych specjalistów, których polecili mi w Lublinie. Musiałam jechać na koniec świata, ale było warto, bo od kilku lat nic mnie nie boli, a jakoś specjalnie nie uważam na to jak chodzę ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 8:06 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 08, 2015 10:12 pm
Postów: 7
Radzę poszukać czegoś na stawy. W sklepie *** powinno coś być na twój problem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 1:49 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Myślisz,że to tylko ból stawów? Oby w przypadku autora właśnie tak się skończyło,bo kolano to akurat skomplikowana sprawa,posiada przecież wiele więzadeł,które też mogą być przyczyną bólu. W dalszym ciągu czekamy na Twoją odpowiedź jak będziesz juz po wizycie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 10:49 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Kwi 21, 2016 10:44 am
Postów: 6
Miejscowość: Warszawa
Polecam Normaflex, który wspomaga ruchomość, elastyczność, wytrzymałość i sprężystość stawów (chrząstki stawowej), przeciwdziała zmianom zapalnym i zwyrodnieniowym, a także pomaga w syntezie kolagenu. Składa się z natywnego kolagenu typu II, ekstraktu z owoców dzikiej róży i kory sosny nadmorskiej, a także z witaminy C.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 6:53 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Miałam podobny problem kiedyś. Bóle były spowodowane złym doborem butów do biegania. Zaczęłam stosować suplement diety arthroblock forte oraz zmieniłam buty. Teraz już bóle mnie nie męczą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Śro Kwi 27, 2016 2:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 03, 2015 9:08 am
Postów: 19
Napewno bardzo dobry produkt godny polecenia.
***


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 10:25 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 15, 2016 9:20 am
Postów: 7
Ja też miałam nawykowe zwichnięcie stawów- na szczęscie po zabiegu artroskopii i gługiej rehabilitacji- udało się :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 9:25 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
W dalszym ciągu nie mamy odpowiedzi ze strony autora odnośnie tego czy udało mu się poradzić z bólem kolan oraz co okazało się być ich faktyczną przyczyną. Zabieg artroskopii jest dosyć inwazyjny i nie polecam,no chyba że to już ostateczność.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 12:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 17, 2016 12:27 pm
Postów: 1
Też miałem problem z kolanami. zdecydowalem sie pojśc do lekarza w Kręg-Clinic. Zlecili zabiegi, rehabilitacje i teraz wszystko jest w porzadku. wiadomo , że kolana nigdy nie beda takie jak wczesniej, ale przyjamniej moge sprawnie wstać z fotela.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 9:45 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Tak czy inaczej podstawa jest wizyta u lekarza i to jak najprędzej,najlepiej od razu do ortopedy,czyli specjalisty zamiast tracić czas na pierwszego kontaktu. Ból kolan może być wynikiem np złej diety lub przeciążenia podczas ćwiczeń.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności