Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: dentysta
PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 10:52 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 18, 2017 11:17 am
Postów: 25
No z takim zapaleniem dziąseł lepiej iść od razu do specjalisty, nawet jak się nie lubi chodzić... w Warszawie w Corten Medic mają dobrych specjalistów, mają krótki czas oczekiwania i przyjmują też w ramach funduszu nfz


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 9:28 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Cze 19, 2017 9:08 am
Postów: 10
Ja od lat korzystam z gabinetu Stomatologia Pałyga w Sosnowcu. Nigdzie indziej nie gwarantują takiej precyzji leczenia i takiego ludzkiego podejścia do pacjenta!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 11:10 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 26, 2019 5:58 pm
Postów: 8
Moim stomatologiem jest Pani Anna Czerska, przyjmuje w Centrum Demed na Ursynowie. Chodzę do niej prywatnie. Kobieta zna się na swojej pracy, a dodatkowo jest naprawdę delikatna, nie trzeba obawiać się wizyt u niej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 3:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
Taki sprawdzony stomatolog to prawdziwy skarb :) ja leczę się już od dawna w Platinum Dent w Gdyni ( na Placu Górnośląskim). Rozbudowana oferta, niewygórowane ceny, doświadczony zespół lekarzy specjalistów. Robiłam u nich leczenie zachowawcze i protetyczne, wszystko na bardzo wysokim poziomie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 12:02 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 9:43 am
Postów: 17
Regularne odwiedzanie dobrego stomatologa oraz dbanie zęby może pomóc w uniknięciu tego rodzaju problemów zdrowotnych. Jeśli jednak takie już się pojawią, a my sami dawno u dentysty nie byliśmy, jak najbardziej powinniśmy umówić się na wizytę. Warta polecenia jest opieka stomatologiczna zapewniana w przychodni specjalistycznej Śliwa w Wałbrzychu, z którą osobiście posiadam bardzo dobre doświadczenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 12:10 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 5:46 pm
Postów: 24
Oj tak wiem coś w temacie .Musiałam leczyć kanałowo ostatnio dwa zęby. Robiłam nawet przeswietlenie sama na własna rekę w Diagdent na Ursynowie, bo mój stomatolog nie ma możliwości zrobienia prześwietlenia w gabinecie.Dzięki temu od razu dentysta mógł działać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 8:49 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 25, 2019 9:21 pm
Postów: 8
Skoro o dentystach, to czy byliście w Dental Pro w Gdańsku Ujeścisku? Ciekawi mnie, jak oceniacie tamten gabinet i czy Waszym zdaniem warto jest tam w ogóle się pojawić. Chodzi o leczenie, ale i usunięcie bocznego zęba, który sobie rośnie niezależnie od innych. Myślicie, że mi w tym pomogą?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 2:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lut 16, 2020 2:43 pm
Postów: 1
Miejscowość: Żagań
Polecam tego stomatologa *** ale trzeba chwilę do niego jechać z Gdańska


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 6:06 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 01, 2013 9:12 pm
Postów: 36
Ja jestem z Krakowa i leczę zęby w centrum Cichoń. Aktualnie mam dwa zeby które wymagają leczenia pod mikroskopem. Moim stomatologiem jest pani Magda Grabowska-Jędryczka. Super kobieta. W ogóle całe centrum jest na poziomie. Jeśli jesteście z Krakowa to polecam leczyć zęby właśnie tam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 10:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 21, 2020 10:00 am
Postów: 1
Możecie mi może polecić jakiegoś chirurga stomatologa? Znalazłam taką ofertę z krakowa: *** myślicie, że będzie to dobry pomysł? Generalnie chciałam usunąć zęby mądrości


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 8:55 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 25, 2020 8:44 am
Postów: 16
Miejscowość: Tuchola
jeny... na prawdę nie zazdroszczę usuwania zęba. widziałam co moja kuzynka przechodziła i na prawdę bolało ją strasznie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 11:04 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 12, 2021 4:21 pm
Postów: 43
E tam, bez przesady. W trakcie masz znieczulenie a potem jak boli to tez bierzesz leki przeciwbólowe i masz spokój. To naprawdę nic strasznego, nie ma co się tego tak bać. Jak ma się jeszcze dobrego dentystę, co potrafi stres zredukować to już w ogóle można na spokojnie podejść. Ja właśnie tak miałam - w ES Dentica w Tychach pracują super lekarze, w tym moja ulubiona dentystka pani Anna Sitko- Chladek i dzięki niej cały zabieg wyrywania ósemki poszedł bezstresowo. A potem, jak mówiłam, brałam ze dwa dni leki i tyle, szybko było dobrze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 11:30 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 17, 2021 11:26 am
Postów: 2
Od lat chodzę do Elektoralnej, leczyłem się kanałowo i nie dość, że bezboleśnie to wszystko dało się załatwić ekspresowo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Śro Sie 25, 2021 9:35 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 25, 2021 9:31 am
Postów: 1
Zawsze bałam się dentysty i przez rzadkie wizyty nazbierało mi się ubytków, którymi trzeba było się zająć. Skorzystanie z usług *** / było najlepszą decyzją jaką podjęłam. W kwestii gabinetów stomatologicznych Rzeszów ma dużo do zaoferowania, ale to właśnie tutaj mam zamiar wracać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dentysta
PostWysłany: Nie Maj 01, 2022 8:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Maj 01, 2022 7:27 pm
Postów: 14
Polecam mocno gabinet Dent SM na Bemowie :) Mają tam świetnych specjalistów i myślę, że zajmą się Twoim uzębieniem kompleksowo. Mają nowoczesny sprzęt, dzięki czemu odpowiednio zdiagnozują i wyleczą Twój problem. Panuje tam miła, bezstresowa atmosfera, wizyty są pozbawione bólu :) Personel jest kompetenty, ale też miły :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] oraz 36 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności