Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 8:36 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 9:27 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 28, 2016 12:22 pm
Postów: 4
A ja się przekonałam, że w moim przypadku złe samopoczucie i odczuwany stres wynikał z niedoboru magnezu. Gdy zaczęłam regularnie łykać magnez, to poprawiło mi się samopoczucie. Lepiej się wysypiałam, byłam spokojniejsza.. i nawet ludzie przestali mnie aż tak denerwować, jak przedtem ;) Niedawno trafiłam na reklamę produktu, który nazywa się chlorek magnezu sześciowodnym. Ponoć można dostarczyć za jego pomocą odpowiednią ilość magnezu do organizmu, bez konieczność obciążania lekami żołądka. Myślicie, że to faktycznie działa? Niby trzeba tylko dosypać trochę tego specyfiku do kąpieli. :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 9:37 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Mi pomaga zawsze Nerwomix. A co najważniejsze nie uzależnia tak przynajmniej twierdzi moja znajoma doktorka


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Śro Lut 15, 2017 12:29 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 12:10 pm
Postów: 6
Miejscowość: Warszawa
Polecam Depresanum, który zawiera ekstrakt z kwiatu szafranu, tryptofan i inozytol. Dzięki temu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie dobrego samopoczucia. Według przeprowadzonego w 2016 r. badania aż 97% osób, z obniżonym nastrojem, deklarowało chęć dalszego stosowania naszego preparatu.

http://depresanum.pl/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 1:07 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Trzeba brać witaminę B-12 to stres zniknie :) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, 1 kapsułka dziennie jest ok. Poczytajcie tu np opis tego https://ichemia.pl/498,witamina-b-12-500g-100-kaps-.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 7:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 23, 2014 8:47 am
Postów: 3
Mnie lekarz 1 kontaktu przepisał Cital.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 11:31 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Damian78 napisał(a):
Trzeba brać witaminę B-12 to stres zniknie :) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, 1 kapsułka dziennie jest ok. Poczytajcie tu np opis tego https://ichemia.pl/498,witamina-b-12-500g-100-kaps-.html



Ja to kupuję z ichemia, bardzo pomaga naprawdę, u mnie to stresy cały czas, tabletki nawet różne brałam czasami, ale faktycznie, witamina B-12 poprawia funkcjonowanie układu nerwowego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 11:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 21, 2016 1:31 pm
Postów: 16
Miejscowość: Nasut
Relaksację wspomaga Pau d’Arco, który zawiera wyciąg z kory wewnętrznej Lapacho. Kora tego drzewa zawiera wiele substancji aktywnych, spośród których szczególne znaczenie ma lapachol.

https://hepatica.pl/sklep/pau-darco/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 6:13 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Stresu nie wolno bagatelizować bo może naprawdę mieć fatalne skutki dla naszego organizmu, wiem coś o tym bo moja mama miała problemy w pracy, co się właśnie odbijało na jej zdrowiu ciągle była zestresowana chodziła jak bomba zegarowa. Naprawdę odbijało się to na jej zdrowiu i na zdrowiu naszej całej rodziny, zresztą tutaj https://adamed.expert/przewlekly-stres/ ostatnio też czytałam o wpływie stresu na nasz organizm m.in jakich chorób można się nabawić przez nieleczony stan


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 7:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 04, 2017 1:21 pm
Postów: 5
Każdy ma swoje sposoby na pokonanie stresu. mi w sumie wystarczy gorąca herbata, inni liczą do 10 na głos, a jeszcze inni śpiewaja :D Gorzej jak nic nie pomaga. Wtedy najlepiej jest udać się po profesjonalną pomoc, bo życie w stresie to nic przyjemnego. Polecam w takim przypadku zapoznać sie z oferą firmy Bezproblemowo, oferującą psychoterapię on-line, która na pewno wam pomoże w walce ze stresem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 4:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 3:23 pm
Postów: 31
Ja polecam IQ ecomer, warto go stosować, zwłaszcza w sytuacjach stresowych i wzmorzonej pracy umysłowej. Warto czasem odżywić nasz mózg czymś odpowiednim. Ja go stosuję, gdy czuję się przeciążona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 10:03 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
W sytuacjach stresowych bardzo pomaga aktywność fizyczna i polecam zacząć właśnie od tego plus dodatkowo pić herbatkę np: Yerba mate która też znakomicie koi nerwy i pozwala się zrelaksować.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 5:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 21, 2017 12:49 pm
Postów: 5
Dla mnie najlepszy jest do tej pory nervomix forte. Troche uspokaja, pomaga się wyciszyć i co dla mnie bardzo ważne ma naturalny skład, więc jest całkowicie bezpieczny. Pomaga szczególnie jak czeka mnie ciężki dzień w pracy, dzięki niemu mogę jakoś tak spokojniej spojrzeć na problem i nie denerwować się od razu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 8:59 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Zerówka- ruch (sprzątanie, pływanie na plecach lub kraul) i waleriana
A , AB -rumianek i wizulizacja
B -wizualizacja

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 3:26 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
A nie myślałaś żeby zamiast chemii po prostu znaleźć ćwiczenia na zniwelowanie nerwów?? Bardzo fajne są na portalu nanerwy.expert także zerknij sobie bo naprawdę szkoda organizmu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 10:23 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
TO też dobry pomysł, czyli dużą dawka aktywności fizycznej aby dać ujście negatywnym emocjom i złości która w nas drzemie. Dzięki temu będziemy mogli lepiej poradzić sobie w walce z codziennym stresem.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności