Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 5:10 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: stan energetyczny, zła aura
PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 12:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 05, 2015 12:44 pm
Postów: 1
Witam, jestem nowa na forum, chciałam Was zapytać o Wasze sposoby na poprawę stanu energetycznego, idzie jesień, aura się zmienia, ogólnie nic się nie chce, boli głowa, człowiek "przymulony", najchętniej to się schować pod kołdrę, a jeszcze nie ma chlapy i deszczy! więc spodziewam się, że będzie coraz gorzej.
ja od dawna cierpię na dolegliwości energetyczne, nie wiem z czym jest to związane, ale non stop bym spała, albo leżała, wszystko robię bo muszę, a nie bo chcę...
zaczęłam interesować się tematyką talizmanów, amuletów, kryształów, oraz ziół i zdrowych produktów uzupełniających dietę.
Czy ktoś ma doświadczenia w tym zakresie?
Gdzie kupować w.w. produkty?
Pomóżcie, doradźcie :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: stan energetyczny, zła aura
PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 6:18 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- to zalezy jakie czakry masz otwarte, przez te otwarte czakry wchodzi "zła" energia.
- ja stosuje w tym przypadku obronę (ochronę) energetyczną bo mam takie możliwości.
- czyli z Flower Plex Roy Martina kompozycja numer 5 , szyszynka cudowny meridian oraz czakroterapia.
- poszczególne markery przepisuję na granulki lub wosk, w przypadku wosku noszę go w woreczku na szyi.
- granulki trzeba zażywać przed i po pracy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: stan energetyczny, zła aura
PostWysłany: Śro Paź 07, 2015 7:54 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o takich praktykach,które stosuje się w przypadku pozyskania dobrej energii,możesz napisać na czym to dokładnie polega? Im więcej szczegółów tym rzecz jasna lepiej:)

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: stan energetyczny, zła aura
PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 10:13 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Aura ludzka otacza z reguły ciało człowieka i ma kształt jajowaty. Zdrowa aura jest zwarta, natomiast chora zdradza miejsca najbardziej wrażliwe i dotknięte chorobą. W miejscach tych aura jest zwykle postrzępiona i cechuje się słabą emanacją energetyczną. Widzialność aury zależy więc od jej stanu energetycznego, a w konsekwencji od naszego zdrowia. Aura mieni się kolorami, które obrazują energię ośrodków energetycznych czyli czakramów. Kolory te w kolejności czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, indygo i fiolet.
Ogólnie można powiedzieć że terapie naturalne poprawiają stan naszej aury. Szczególne znaczenie w tym względzie mają terapie energetyczne jak Reiki, Polariti, czy Bioenergoterapia. Kiedyś mało było dowodów naukowych na skuteczność tych terapii. Jednak dziś dzięki fizyce kwantowej wiemy już znacznie więcej. Wiemy też że to co niewidzialne da się wytłumaczyć w czysto naukowy sposób. Mimo to wydaje się że ta wiedza, jest jeszcze tylko pewnego rodzaju raczkowaniem. Dopiero przyszłość odsłoni nam w pełni tajemnice, które dziś pozostają dla badaczy zagadką.
Jak się okazuje nie tylko ludzie mają aurę. Emanacją energetyczną odznaczają się też inne organizmy żywe, począwszy od świata roślin. Emanacja ta zależy także od otoczenia, jak wykazały badania polskiego naukowca Tadeusza Piaskowskiego.
Na temat aury i leczenia auralnego możemy się dowiedzieć z publikacji wspomnianego tu Tadeusza Piaskowskiego pt Medycyna natury, ale również z publikacji Keitha Sherwooda pt Czakroterapia, czy Elżbiety Cybulskiej pt Nowe tajemnice niekonwencjonalnej medycyny, w której autorka m in pisze na temat Litoterapii, czyli leczenia i wzmacniania aury kamieniami szlachetnymi.
Pozdrawiam serdecznie
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: stan energetyczny, zła aura
PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 1:09 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
W dalszym ciągu nie mówi mi to nic,osobiście jestem raczej sceptycznie nastawiona do podobnych produktów czy zabiegów mających wzmocnić naszą aurę i samopoczuccie. Myślę,że problem leży zupełnie gdzieś indziej.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: stan energetyczny, zła aura
PostWysłany: Nie Lis 29, 2015 2:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lis 28, 2015 9:19 pm
Postów: 3
Witaj.
Jakie aury,bzdury...!!
Magnezu z B6 sporo-dobre preparaty,,soki naturalne,światłoterapia,sport,mikroelementy dobre,ekolog.jedzenie...ziel.herbata,itd. Zdrowy sen,wyspanie,ale nie w nadmiarze,zmuszanie się do pracy fizycznej ,pasje...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności