Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 4:58 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Niedoceniane cisnieniomierze
PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 7:16 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 20, 2015 1:25 pm
Postów: 23
Cześć, chcciałbym podpytać czy korzystacie regilarnie z ciśnieniomierzy, a jeśli tak to czy zdecydowaliście sie na jeden konkretny model? moim zdaniem ludzie bardzo czesto ie doceniaja takiego drobnego sprzetu medycznego jak cisnieniomierzeczy termometry i kupuja w ciemno byle jaki sptrzet. ja osobiscie od kilku juz lat korzystam z ciśnieniomierza Easy Med niemieckiej firmy medycznej Geratherm, a jak to jest u was, solidny sprzet czy pierwszy lepszy z apteki czy bazarku?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Niedoceniane cisnieniomierze
PostWysłany: Śro Paź 07, 2015 7:50 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Te bazarowe ciśnieniomierze,są bardzo niedokładne jeżeli chodzi o sam pomiar,a nawet więcej- często ulegają zepsuciu po kilku użyciach. Jeżeli chcemy mieć naprawdę dobry ciśnieniomierz,to lepiej zainwestować nieco więcej i wybrać ten solidny model,który posłuży nam przez lata.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Niedoceniane cisnieniomierze
PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 2:11 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Paź 12, 2014 8:44 pm
Postów: 45
pewnie że trzeba przywiązywać wagę jakiej to jakości sprzęt bo inaczej można sobie narobić niezłych problemów jak pomiary są niedokładne, ja korzystam ze sprzętu http://diagnosis.pl/, pani w aptece mi poleciła i faktycznie świetnie się sprawdza, parę razy kontrolnie mierzyłem potem w przychodni i skoków jakich nie było więc nie ma co na bazarkach aparatów kupować tylko postawić na porządny sprzęt


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Niedoceniane cisnieniomierze
PostWysłany: Śro Wrz 07, 2016 7:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lip 03, 2016 7:48 pm
Postów: 13
Nie kontroluję swego ciśnienia regularnie choć może warto byłoby zacząć. Do tej pory miałam styczność z zakupem ciśnieniomierza dla rodziców. Wybierając również szukałam tych dokładnych w pomiarach. Postawiłam na niemiecką dobrą jakość BEURER BM 45 w Mimari. Jest on łatwym w obsłudze automatycznym ciśnieniomierzem naramiennym z funkcją zapamiętania wyników pomiaru, co daje możliwość ich porównywana w każdej chwili. Ma czytelny wyświetlacz, co dla starszych osób jest bardzo ważne. Przy wyborze kierowałam się możliwością dokupienia do niego większego mankietu dla domowników z większym obwodem ramienia. Sprawdza się dobrze, a pomiary w porównaniu do tych wykonywanych u lekarza są niemalże identyczne.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności