Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 7:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 10:20 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Mam nadzieję, że uda Ci się pozbyć alergii raz na zawsze. Jak wygląda odczulanie?

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 10:21 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
W sumie również jestem ciekawa jak to wygląda oraz na czym dokładnie polega,ale tak czy inaczej nie obejdzie się tutaj bez wizyty u lekarza specjalisty- alergologa. Ile kosztuje taki zabieg?

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 10:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lip 03, 2016 7:48 pm
Postów: 13
Odczulanie w moim przypadku polegało na podawaniu pewnej dawki alergenu w zastrzykach. Dawka alergenu jest co jakiś czas zmieniana. Każdy zastrzyk poprzedzony jest badaniem przez lekarza, który sprawdza czy jesteśmy w pełni zdrowi. Po zastrzyku pozostaje się w przychodni minimum 30 minut po tym czasie sprawdzane jest reakcja alergiczna jaka wystąpiła.Czas ten je bardzo ważny ponieważ można różnie reagować i lepiej być pod okiem specjalisty. U mnie przebiegało to bez komplikacji - miałam zazwyczaj delikatnie czerwony odczyn w miejscu zastrzyku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 2:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 07, 2016 2:21 pm
Postów: 5
to zalezy jaki stopiec uczulenia. Jedni maja w miare niski, a drugi bardzo wysoki. Koszt odczulania zalezy tez od ilosci uczulen. Bo sa osoby uczulone tylko na jedno, a sa tez uczulone praktycznie na wszystko. A zwykle wizyta u alergologa nie powinna kosztowac wiecej jak 50zl. Choc to tez zalezy, gdzie sie wybierasz. W takich zwyklych przychodniach jak przyjmuja prywatnie to wiecej nie powinni wziac. Ja jak chodzilem to tyle placilem plus potem na leki jak dawalem, to wiecej wychodzilo


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 10:55 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Oczywiście,że wszystko zależy od stopnia uczulenia i nie da się jednoznacznie stwierdzić,że akurat z danej alergii wyjdziemy całkowicie,to już stwierdzi lekarz podczas procesu odczulania.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 11:20 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
I jak ogólne postępy w walce z alergią?

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 6:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Myślę, że najszybciej uratuje Cię alergolog, który na podstawie badań zleci leczenie. Tak to się powinno robić. Obydwoje moich dzieci są alergikami, mąż również. Gdyby nie dobry alergolog nasze życie byłoby o wiele trudniejsze. Obecnie są pod opieką poradni alergologicznej w CM Panorama w Radzyminie, córka miała tam również wykonywane testy alergiczne. Dzieciakami zajmuje się dr Kosmęda. Bardzo dobry lekarz, leczenie dopiera idealnie, intuicji można jej pozazdrościć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Śro Paź 05, 2016 7:13 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Minęło już trochę czasu, więc jeżeli zaglądasz w dalszym ciągu na forum i wątek jest aktualny, to czym prędzej daj znać jak w tej chwili wygląda sytuacja oraz czy są postępy w walce z alergią, będziemy czekać na Twoją odpowiedź.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Śro Lis 02, 2016 1:39 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Ja stosowałam chyba już wszystko.. nie zawsze te leki pomagają :( może tobie wiedza z artykułu pomoże http://obk.pl/alergia-przyczyny-skutki-i-metody-lagodzenia-objawow/ , staram się jak najwięcej unikać pyłków i kontaktów z psem. - pomaga


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Śro Sty 04, 2017 10:52 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 04, 2017 10:28 am
Postów: 6
Nie wiem na co Ty masz alergię, ale ja sezonowo zawsze mam pod ręką alertec i czerwony starazolin. Inaczej nie widzę i nic nie czuję ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 10:06 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Ja bardzo często używam suplementów na alergię głównie to Chang Shan Można go kupić na zdrowesuplementy.pl. Oprócz tego dużo też daje wapno pij codziennie plus ten suplement mi pomógł także spróbuj


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: alergia
PostWysłany: Śro Sty 11, 2017 12:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Używam to samo co bibitka :) bardzo dobry suplement, tutaj jest do kupienia http://zdrowesuplementy.pl/jaki-suplement-na-wzmocnienie-stawow-i-zdrowe-kosci/94-chang-shan-400-mg-ekstrakt-90-kaps-8718164788758.html , blokuje on tworzenie się białek sprzyjających powstawaniu ognisk zapalnych i pomocny w chorobach autoimmunologicznych, jak na takie spore opakowanie to kosztuje niewiele.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności