Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 7:49 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak bardzo alkohol może zmienić człowieka?
PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 1:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Paź 01, 2015 3:29 pm
Postów: 20
Czytam Wasze historie i jestem przerażona… Tzn., człowiek wie, że ten alkoholizm jest, że to nie jest rzadki problem. Ale jak się z tym zderzyć, jakie historie tu przedstawiacie. Nie zrozumcie mnie źle, bo alkoholik po prostu zawsze się kojarzył raczej z kimś, kto jest na dnie społecznym. A tymczasem tu piszecie o tym, że ktoś jest prezesem, ktoś miał firmę, czyli tak naprawdę często wpływowi ludzie. Mogę się chyba uważać za szczęściarę, że mam normalnych rodziców i partnera, który nawet specjalnie nie lubi imprezować.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak bardzo alkohol może zmienić człowieka?
PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 10:20 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 10, 2015 9:57 am
Postów: 7
Jak bardzo jest to zdradziecka choroba, to myśle, że można dowiedzieć się własnie ze strony samego ośrodka http://agnusterapia.pl . Może na nią zachorować zarówno robotnik, nauczyciel czy nawet prezes. Co nie zmienia faktu, że można prynajmniej zahamować rozwój. Uważam nawt, że trzeba, jeśli chce się zachować resztki swojego ja. Inaczej Twoje „ja” ginie w litrach alkoholu, któe wypijasz przez kolejne dni, tygodnie i miesiące. Dlatego nie warto czekać, tylko trzeba po prostu wziąc się za siebie, czy za swojego bliskiego, spróbować nim wstrząsnać (byleby nie tak, żeby próbował w ten parszywy sposób uciekać do szklanki) i iść na terapię. Samodzielne praktycznie nie ma wyjścia z tego. Trzymam za Was kciuki i wciąż oczekuję wiesci od założyciela tematu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak bardzo alkohol może zmienić człowieka?
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 8:58 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 14, 2016 10:15 am
Postów: 26
Alkoholizm to straszna choroba. Ktoś, kto tego na własnej skórze nie przeżył może się tylko domyślać... Chodzi zarówno o osoby uzależnione jak i współuzależnione. Jest to w pewnym sensie trauma dla całej rodziny. I powinny się leczyć poprzez terapię nie tylko te osoby, które alkoholu nadużywają, ale także ich rodziny i najbliższe osoby, bo na nich również się to wszystko odbija.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak bardzo alkohol może zmienić człowieka?
PostWysłany: Śro Paź 05, 2016 7:30 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Zgadza się, alkohol podobnie jak narkotyki również bardzo uzależnia i jest to niewątpliwie choroba z którą walka trwa latami i nie ma gwarancji że się uda. Alkohol potrafi też zmienić człowieka, niestety na ogromny minus i doprowadza do wielu nieszczęść.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak bardzo alkohol może zmienić człowieka?
PostWysłany: Śro Paź 19, 2016 11:04 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 23, 2016 2:46 pm
Postów: 10
Miejscowość: Warszawa
Ze względu na działanie uspokajające alkoholu wiele osób cierpiących na bezsenność spożywa go w celu wywołania snu. Jednakże człowiek może wówczas spać niespokojnie, budząc się i z trudnością zasypiając ponownie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak bardzo alkohol może zmienić człowieka?
PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 9:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 18, 2016 9:57 pm
Postów: 27
Alkohol może bardzo zmienić człowieka.Z Twojej wypowiedzi wynika że musi może mieć jakieś problemy osobiste Wszystko zależy od charakteru człowieka.Jeden sobie radzi z problemami dnia codziennego a inny sięga po używki.Może warto z nim porozmawiać i spróbować może z poradnią tego typu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności