Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 7:45 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kiedy nosić okulary korekcyjne ?
PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 8:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 27, 2016 6:04 pm
Postów: 2
Cześć

Kilka miesięcy temu byłam u okulisty i okazało się że muszę nosić okulary korekcyjne. Moja wada wzroku to: -0,50 na oka lewe i -0,50 na oko prawe. Przez te 4 miesiące nosiłam okulary non-stop. Rano jak się obudziłam zakładałam, a zdjejmowałam dopiero wieczorem przez snem. Muszę przyznać, że dzięki okularom widzę na prawdę lepiej, ale odkąd je noszę wydaje mi się, że bez nich na nosie widzę o wiele gorzej niż 4 miesiące temu . Do tego ostatnio koleżanka powiedziała mi, że psuje sobie wzrok przez noszenie cały czas moich okularów. Na prawdę bardzo lubię swoje okulary i mój wygląd z nimi na nosie, ale nie wiem czy nie pogarszam swojego wzroku nosząc je cały czas.. Jak myślicie nosić okulary dalej cały czas (i psuć sobie wzrok ???) czy zacząć nosić je tylko na wykłady, do auta itp. ??? Bardzo proszę was o sensowne odpowiedzi z uzasadnieniem.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności