Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 8:49 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Asceza w małym grajdole,marazm, lęki,doły,porady...
PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 9:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lis 28, 2015 9:19 pm
Postów: 3
Witam :roll: .
Uprzejmie proszę o poradę,pomoc-od lat żyję w ascezie-niemożność znalezienia odpowiedniej kobiety w małym miasteczku,nie bywam na imprezach,itp-nie znoszę tego,nie mam poza tym już przyjaciół w grajdole. Muszę onanizować się co jakiś czas,w zasadzie codziennie 1-2 razy. Jaka inna możliwość?? Do agencji nie pójdę,jedynie internet pomocą, filmy,zdjęcia. Czy to przy znalezieniu w końcu partnerki może powodować zaburzenia w normalnym stosunku? Miałem swego czasu kobiety,dziewczyny,ale nie miałem w zasadzie stosunku pełnego-tak wyszło. Kara jakaś!Tyle lat braku kobiety i dochodów stałych w tym kraju spowodowało nerwicę, lekką depresję,lęki.Idzie lepsze-znając języki ,wyjazd wreszcie do pracy.
Dziękuję serdecznie.Krzysiek.Wlkp. 48lat. :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Asceza w małym grajdole,marazm, lęki,doły,porady...
PostWysłany: Nie Lis 29, 2015 11:44 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Muszę Cię pocieszyć, iż ze mną było tak samo. Tak się składa że w mym życiu raczej unikałem wszelkiego rodzaju imprez i spotkań towarzyskich. W zasadzie jedynym moim przyjacielem była dobra książka i nawet się nie zorientowałem, kiedy przeleciało mi 20 lat mojej dojrzałej, dorosłej egzystencji. Tak naprawdę od 20 lat, odkąd skończyłem 18nastkę szukałem sobie życiowej partnerki, ale zawsze znajdowałem na swej drodze te niegodne mojego uczucia. Zawsze odkąd pamiętam coś stało na przeszkodzie, a to nie takie zainteresowania, a to brak, nazwijmy to sobie, ogłady towarzyskiej, a to może nie taka pozycja finansowa. Więc pozostawało mi tylko cierpieć i czekać na swoją drugą połowę jabłka. Minęło 20 lat i wreszcie spotkałem tą jedyną wymarzoną Kobietę, której tak szukało moje zranione wielokrotnie serce. A to przez kolegę który nas ze sobą zapoznał. Okazało się wtedy, że mamy wspólne zainteresowania, ten sam charakter i tą samą wrażliwą duszę. Dziś mam 44 lata i jestem z Kasią od 3ech lat. Jesteśmy razem, wspieramy się nawzajem i wspólnie budujemy swoją przyszłość. Nareszcie mam partnerkę na której nie mogę się zawieść.
Taka jest pokrótce moja historia. A przedstawiłem ją Ci ku pokrzepieniu, abyś nigdy nie tracił nadziei, bo nawet nie spodziewasz się dnia kiedy i Ty znajdziesz tą jedyną dla siebie wymarzoną powierniczkę i towarzyszkę życia. Tego Ci właśnie życzę z całego serca.
Pozdrawiam serdeczniie
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Asceza w małym grajdole,marazm, lęki,doły,porady...
PostWysłany: Nie Lis 29, 2015 2:34 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lis 28, 2015 9:19 pm
Postów: 3
Witaj. :)
Dopiero czytam Twój mail,porady...dziękuję serdecznie za poświęcenie Twego czasu,uwagi na mój problem nawarstwiony od tylu lat,nie napisałem też o zagłuszaniu tej samotności,pustki alkoholem od lat-problemami z tym,kosztami jakie poniosłem ja i moja mama. Nie piję od 2 mies. To psychiczne było raczej uzależnienie niż fizyczny nałóg...znajduję inne środki jak film,muza,sport,praca fiz.,kontakty w necie( wspaniała pomoc) na tę pustkę...jakieś kontakty z kobietami 3-ma od pewnego czasu,nawet z Rosji,US,UK...jest duża szansa na zmianę losu-pracę dobrą za granicą-znam języki. Zmarnowałem życie prawie w tym cholernym grajdole,ale swego domku,lokum,wsparcia rodziców nie przeniosę na dłoni do lepszego kraju...takie fakty.
Czytam...miłej niedzieli. Pozdrawiam.Krzysiek. Wlkp :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Asceza w małym grajdole,marazm, lęki,doły,porady...
PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 11:10 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 28, 2016 11:01 am
Postów: 1
Niestety termin samotnosc nie jest i mi obcy... Na samym początku nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić, szukałam tez hobby czegoś co by zajęło mój czas a przy okazji myslalam,ze moze poznam kogos wartosciowego. Szczęście w nieszczęściu odnalazłam pasję, ktróra mnie pochłonęła dzięki nim http://www.worldvideo.pl/ ale wciąż szukam kogos komu mogłabym o tym opowiadac...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności