Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:58 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 7:26 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 17, 2014 12:46 pm
Postów: 2
Miejscowość: ZIELONAG
Laminine jest unikalnym opatentowanym produktem, który zapewnia organizmowi zestaw najważniejszych białek i aminokwasów, jak również mechanizmy do transportu tych materiałów budowlanych i odżywczych do organów, w których są one potrzebne najbardziej.
Co to jest Laminine?

Nazwa produktu została wymyślona na cześć lamininy – substancji znajdującej się w organizmie każdego z nas na poziomie komórkowym, która dosłownie utrzymuje nasze tkanki razem.

Natomiast sam produkt nie zawiera lamininy.

Rezultaty po zażyciu Laminine są tak nadzwyczajne, że produkt nazwano klejem, który utrzymuje nasz organizm w doskonałej formie fizycznej, mentalnej i emocjonalnej!

Laminine zawiera wyciąg z zapłodnionych kurzych jaj w 9 dniu inkubacji.
Już same zapłodnione jaja kurczaka zawierają masę składników odżywczych, ale 9 - dniowe zapłodnione jaja, zawierają wszystkie składniki odżywcze potrzebne do powstania nowego życia, największą koncentrację składników odżywczych dla ich rozwoju. W tym dniu pobierana jest bardzo aktywna tkanka która towrzy formułę Lamininy.

Dokładnie w 9-tym dniu WSZYSTKIE niezbędne dla stworzenia życia, a później jego prawidłowego funkcjonowania składniki znajdują się w maksymalnym swoim stężeniu.
Właśnie wtedy życiowo ważne proteiny mają w sobie niezwykle silną moc.

9-dniowy ekstrakt z jajek wzbogacono ekstraktem z białka roślinnego oraz białka z ryb morskich. Wszystkie te składniki sprawiają, że Laminine jest jeszcze bardziej efektywnym i unikalnym produktem w skali światowej!

Laminine pomaga regenerować komórki starzejące się i odżywiają komórki niezdrowe, wspieranie przywrócenie do pierwotnego stanu. Twoje ciało ma swój własny mechanizm naprawy, fizyczną zdolność do regeneracji uszkodzonych komórek własnych. Ten mechanizm naprawy jest żywy i dobrze, kiedy byliśmy młodsi, ale słabnie z wiekiem. Laminine uwalnia to potężny mechanizm naprawy wewnątrz każdego z nas. Może przynieść zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne na nowy poziom.

Nie do uwierzenia ,moja mama w maju 14 roku miała robione USG I BYŁY ZŁOGI kamien 12 mm na woreczku żółciowym jadła LAMININE przez 2 miesiące ,we wrzesniu zrobiła USG i kamnienia nie ma został rozkruszony i by tylko piasek ,tak dział laminina
Zarabiaj na Laminine , a będziesz miała zdrowie ,młodość i pieniądze
Dariusz Kotecki tel.78 5508 809
mail; darodzielmysie@gmail.com
http://www.mylifepharm.com/daro
http://www.mylifepharm.com/index.php?Distributor=daro
http://www.youtube.com/watch?v=MwdRQDTQgYA LINK O LAMININIE
linki o Laminine info http://www.laminine24.com/na-co-pomaga.-opinie.html
linki info o Laminine http://laminina.net/
Zapraszam na mamy skype ; nik skorpionela

Moja mama choruje na demencje starcza lub altzhaimera . Od 1,5 roku nie rozpoznawała nas , nic nie pamiętała , a raczej pamiętała epizody sprzed 10-20 lat , ale nie pamiętała co 10 min wcześniej jadła na śniadanie i że w ogóle jadła.Uciekała z domu i się gubiła.
Często była agresywna. Po 4 tygodniach zażywania po 2 kapsułki rano i wieczorem sama chodzi na grzyby i zachowuje się normalnie. To jeszcze nie jest ideał ale po 4 tygodniach zażywania jest nieprawdopodobna zmiana. .
Andzrej Zajko od dawna choruje , mieszka w Irlandi i tam się leczy . Na nogach ma otwarte rany które się nie goiły i wył z bólu Nic mu nie pomagało . Co tydzień chodzi do przychodni na zmiany opatrunków . Po kilku tygodniach juz minęły bóle a rany tak szybko się zmniejszają że pielęgniarki są zaskoczone .U Eli Koteckiej w maju odkryto kamień wielkości 12 mm w woreczku) . W ubiegłym tygodniu napisała na czacie że właśnie jest w szpitalu i robiono jej USG . Kamienia nie odkryto pozostał tylko drobny piasek . Lekarze jej pytali co robiła. Ela miła problemy zdrogami moczowymi ,zniknęły bez śladu. Cukrzyca jej się unormowała,zwyrodnienia na kręgosłupie powoli znikają ,żylaki na łydkach zaczynają sie odwiązywać i zmniejszać.
Znajomy z Lgionowa po udarze mózgu miał niedowład prawej strony ciała . Musiał się uczyć jeść i innych rzeczy lewą ręką . Po 2 tygodniach zażywania lamininy już jadł prawą ręką I czuje się coraz lepiej . Sam mówi ze to cud .Takich przykładów jest dużo . Z każdym z kim się rozmawia jest zachwycony działaniem :)
Koleżanka po wypiciu wódeczki nie miała kaca


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 10:34 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
Słaba reklama. Raz, że o ile wiem jest to niezgodne z regulaminem, dwa że autor chyba sam nie wie o czym pisze? ''najważniejszych białek i aminokwasów'' -> jak to aminokwasy budują białka. I gdzie DOKŁADNY skład? Konkretnie? Brak. Słabe. Chyba tylko totalni naiwniacy po to sięgną.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Sob Wrz 20, 2014 11:51 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Zgadzam się w stu procentach z poprzednikiem. Mało że jest to słaba reklama, bo nie ma dokładnych wiadomości na temat składu leku to jeszcze z opisu wynika że jest to panaceum na wszystkie dolegliwości, a o ile się orientuję takiego cudu jeszcze nie wymyślono. Jeśli coś pomaga na wszystko to nie pomaga w rezultacie na nic. Każdy dobry lek ma indywidualne właściwości i indywidualne spektrum działania i to powinna być główna zasada w jego wytwarzaniu, a potem targetowaniu na rynku farmaceutycznym.
Wątpliwości budzi też definicja dotycząca nazwy leku. Lamina to po łacinie blaszka. Rzeczywiście pierwotna budowa i struktura organizmu opiera się m in na budowie blaszkowej. Na przykład układ nerwowy powstaje w toku życia płodowego z pierwotnej blaszki nerwowej (lamina neuralis). Tak samo blaszkowatą strukturę ma błona komórkowa. Tak więc blaszka może być rzeczywiście pierwotnym komponentem. Pytanie tylko, czy to jest właściwa etymologia słowa Laminine określającego nazwę leku, czy może pochodzenie nazwy jest zupełnie inne? Na to pytanie nie starano się w tym wątku odpowiedzieć, a szkoda.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Sob Wrz 20, 2014 5:26 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
dany10 napisał(a):
Tak samo blaszkowatą strukturę ma błona komórkowa. Tak więc blaszka może być rzeczywiście pierwotnym komponentem. Pytanie tylko, czy to jest właściwa etymologia słowa Laminine określającego nazwę leku, czy może pochodzenie nazwy jest zupełnie inne? Na to pytanie nie starano się w tym wątku odpowiedzieć, a szkoda.
Pozdrawiam
dany

Pewnie wzięte tak sobie. Laminina to białko niefibrylarne występujące w błonie podstawnej - to jest to na czym leży tkanka nabłonkowa a od drugiej strony tkanka łączna ;). Niestety widzę, że na forum nie ma moderacji bo roi się tutaj od takich beznadziejnych reklam produktów czy usług.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 11:20 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 17, 2014 12:46 pm
Postów: 2
Miejscowość: ZIELONAG
Odpowiadam ,że LANININA nie jest lekiem Jest to suplement Laminine pomaga w regeneracji starzejących się komórek i odżywia
chorowite komórki wspomagając ich przywrócenie do normalnego stanu..A po drugie jak już chcecie krytykować to przynajmniej miejcie odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. Ja nie mam nic do ukrycia .TEN produkt jest zarówno dla ludzi zdrowych w celach profilaktycznych jaki przede wszystkim ludzi z poważnymi problemami zdrowotnymi jak nowotwór .
A krytyka właśnie jest potrzebna dla udowodnienia, że ten produkt nie musi się sam bronic najlepiej samemu wypróbować na sobie i mieć własne zdanie .
Chyba że doskonale znacie wartość LAMININE albo jesteście w konkurencji.

pozdrawiam ELŻBIETA KOTECKA

P.S. a może wystarczyło by zapytać WUJKA GOOGLE co to jest LAMININA ? i nie było by niefortunnych pytań .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 10:05 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
elisa60 napisał(a):
Odpowiadam ,że LANININA nie jest lekiem Jest to suplement Laminine pomaga w regeneracji starzejących się komórek i odżywia
chorowite komórki wspomagając ich przywrócenie do normalnego stanu..A po drugie jak już chcecie krytykować to przynajmniej miejcie odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. Ja nie mam nic do ukrycia .TEN produkt jest zarówno dla ludzi zdrowych w celach profilaktycznych jaki przede wszystkim ludzi z poważnymi problemami zdrowotnymi jak nowotwór .
A krytyka właśnie jest potrzebna dla udowodnienia, że ten produkt nie musi się sam bronic najlepiej samemu wypróbować na sobie i mieć własne zdanie .
Chyba że doskonale znacie wartość LAMININE albo jesteście w konkurencji.

pozdrawiam ELŻBIETA KOTECKA

P.S. a może wystarczyło by zapytać WUJKA GOOGLE co to jest LAMININA ? i nie było by niefortunnych pytań .


A to ciekawe, bo o ile wiem to stare i ''chorowite'' komórki są usuwane, a nie regenerowane, by nie zaszła w nich mutacja, prowadząca np. do nowotworu. Kompletny brak wiedzy z Pani strony. Napisałam już wcześniej co to jest laminina. Nie będę kupować drogiego, podejrzewanego preparatu, po to by się przekonać, że najprawdopodobniej nie działa, a jeśli działa to pewnie jako placebo. A wartości tego preparatu ciężko poznać, skoro na stronie producenta nie ma składu (konkretnego) :roll:. Do tego by coś merytorycznie skrytykować nie trzeba się podpisywać imieniem i nazwiskiem. Reklamuje coś Pani, nie podając dokładnego składu tego produktu, do tego popisuje się Pani brakiem wiedzy. Dla mnie jest to słabiutka reklama świadcząca o tym, że preparat zapewne nie jest warty by go kupić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 1:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 02, 2016 1:20 pm
Postów: 1
Ja zażywam laminine od dwóch miesięcy i uważam że nie potrzebuję ona żadnej reklamy...sama się reklamuje tym co robi :)
A co do komentarzy dotyczącej znaczenia słowa laminine to lami 9
Biczyk masz rację laminine nie regeneruje chorych komórek. laminine posiada składnik FDF który pobudza nasze uśpione komórki macierzyste 2. Jak wiadomo jest wiele rodzajów komórek macierzystych. ten produkt jest tak skonstruowany że pobudza właśnie 2. Dlatego że to właśnie one potrafią zaprowadzić restart usuwając uszkodzoną komórkę zastępując ją macierzystą. Często jest tak że na początku suplementacji odczuwamy dolegliwości bólowe ponieważ FGF resetując komórkę wraca do początku stanu chorobowego.
Co do krytyki? Osobiście jestem za nią wdzięczna :)
Zapraszam do kontaktu anna-781@wp.pl Podam skład i więcej informacji. Mam nadzieję że Twoja pokora do tego produktu przeważy ;)
Pozdrawiam Ania


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 2:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 25, 2017 2:03 pm
Postów: 1
Ja też korzystam i używam tego preparatu. Dodatkowo biorę Omegę i Immune. Uważam, że są to dobre suplementy. Pozbyłam się wielu dolegliwosci: bóle głowy, bóle kosci, haluksy. Ponadto moja cera się zdecydowanie poprawiła. Jestem mniej nerwowa. Ponadto w mojej rodzienie ten preparat pomógł osobie chorej na cukrzycę i drugiej osobie mającej problemy z krążeniem oraz zimnymi stopami i dłońmi.
Nie podaję danych do siebie aby ktos nie powiedział,że się reklamuję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Laminine daje ludziom zdrowie
PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 12:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sie 22, 2017 11:47 am
Postów: 2
Witam


Chciałbym zasięgnąć waszej porady dotyczącej lamininy od miesiąca biorę 4 lamininy + i Omegę dziennie ponieważ mam poważne problemy z nerką gdyż jest niewolna i również nadciśnienie i wysoką kreatyninę i grożą mi dializy, których chciałbym unikną. Moje Pytanie brzmi czy ktoś z was ma bądź miał doświadczenie z podobnymi dolegliwościami za wszystkie informację będę wdzięczny piszcie na email mateusz_jagoda@wp.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności