Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nasz styl zdrowia
PostWysłany: Śro Gru 04, 2013 1:17 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 14, 2013 12:12 pm
Postów: 13
Żeby dobrze dbać o swoje zdrowie wypada znać siebie. Truizm, ale faktycznie tak jest. Ja ostatnio trafiłam na test: http://www.stworzonedlazdrowia.pl/stylezdrowia/ który umożliwia określenie swojego stylu zdrowia. To daje możliwość zapoznania się z informacjami i poradami, jak należy o siebie dbać. Według mnie całkiem ok, a według was? Co wam wyszło?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Nasz styl zdrowia
PostWysłany: Śro Gru 04, 2013 2:24 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Prawdopodobnie chodzi tu o zdrowy styl życia nie o styl zdrowia. Rzeczywiście dobór środków i metod zapewniających zdrowy styl życia jest indywidualny zgodnie z powiedzeniem mierz siły na zamiary. Dla jednych dobra będzie odpowiednia dieta i sport. Dla drugich dobór ćwiczeń w stylu aerobic lub kalanetix. Dla trzecich będą to ćwiczenia stateczne typu joga złożona z kolejnych postaw czyli asan. Wreszcie dla czwartych mogą to być spacery i ruch na świeżym powietrzu. Ważne jest aby wybór był prawidłowy, odpowiedni do stanu zdrowia, wieku i sił witalnych organizmu. Reszta zależy od czasu i życiowych planów.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nasz styl zdrowia
PostWysłany: Czw Gru 05, 2013 10:36 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 09, 2013 7:59 am
Postów: 46
Racja,pewnie chodzi o zdrowy styl życia,ale to przecież nic trudnego- wymaga od nas jedynie trochę wysiłku oraz motywacji,konsekwencji aby uprawiać sport czy zdrowo się odżywiać bo właśnie żywność będzie tutaj kluczem do osiągnięcia sukcesu.

_________________
www.E-market24.com.pl - zdrowa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nasz styl zdrowia
PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 8:01 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 18, 2016 9:57 pm
Postów: 27
Nasz styl życia na pewno odgrywa dużą rolę na naszą egzystencję.To nie tylko zdrowe odżywianie ,uprawianie sportów,ale również otaczające nas środowisko.Zdajemy sobie sprawę że nad wszystkim trzeba pracować aby osiągnąć zamierzony cel.Ja też należę do osób dbających o te szczegóły więc z mężem właśnie skończyliśmy budowę domku parterowego poza miastem Dla zainteresowanych polecam projekty z których korzystałam a mój domek to "Julia" http://www.archeton.pl/projekty-domow-parterowych Mam nadzieję że po przejściu na emeryturę będziemy mieli na prawdę wszystko co potrzeba do zdrowego stylu życia.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] oraz 42 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności