Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 11:59 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czerwień a ciśnienie lub tarczyca?
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 10:47 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 30, 2020 10:45 am
Postów: 1
Witam mam mam 19lat i mam taki otóż problem z czerwienieniem się tzn. Często wieczorami ale szczególnie jak wejdę do zamkniętego pomieszczenia albo samochodu robi mi się strasznie gorąco poce się i występuje rumieniec na policzkach i nosie oraz przy jakiś pracach fizycznych albo bieganiu. Cały czas też czuję takie pieczenie policzków. Występuje u mnie też drżenie rąk czasami mniej czasami bardziej dodam też że odczuwam jakby serce mi szybciej biło i czuje jakby takie pulsowanie na całym ciele tak jakby krew uderzała mocniej. Choruje na cukrzyce insulinozależną jest ona tak średnio ustabilizowana. Ponadto często miewam niepokój nerwowość zmęczenie. Czy to może być ciśnienie czy coś innego bardzo byłbym wdzięczny gdybym dowiedział się mniej więcej co to może być po zakończeniu tych wszystkich obostrzeń zamierzam udać się do lekarza. Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Czerwień a ciśnienie lub tarczyca?
PostWysłany: Nie Maj 10, 2020 4:02 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Cześć. :D
Zajmuję się usuwaniem przyczyn dolegliwości. Chciałbym zadać Ci kilka pytań, jeśli wejdziesz na forum i jesteś zainteresowany moją pomocą daj znać. Chętnie pomogę, pomaganie to moja pasja.
Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czerwień a ciśnienie lub tarczyca?
PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 9:22 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 09, 2020 11:48 am
Postów: 3
Może warto wybrać się na jakieś okresowe badania? [urlhttps://instytut-mikroekologii.pl/kalprotektyna-marker-stanu-zapalnego-jelit/[/url]


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 98 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności