Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:43 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Psychoterapia online
PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 8:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 10, 2015 9:42 pm
Postów: 19
Macie problemy, z którymi sobie nie radzicie? Jesteście przygnębieni i wszystko dla Was straciło sens? Nie warto się zadręczać - sięgnijcie po pomoc sprawdzonego psychologa online. Pomoc psychologa można uzyskać bez wychodzenia z domu. Wystarczy zapisać się na konsultację na stronie Bezproblemowo https://bezproblemowo.com/ . To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na wizytę u psychologa lub po prostu wstydzą się spotkania. Psycholog online zapewnia całkowitą anonimowość. Nie czekaj - daj sobie pomóc już dziś.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 1:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 04, 2017 1:21 pm
Postów: 5
Porady psychologa on-line wydają się bardzo wygodną opcją, szczególnie jak chcemy zachować anonimowość. Dlatego oferta bezproblemowo wydaje się być bardzo atrakcyjna :) A macie może doświadczenia z wysyłaniem bliskiej osoby na takie konsultacje? Chciałbym to zrobić jednak wiem, że może to być trudne i nie chciałbym nikogo obrazić czy zranić


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 12:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 12, 2017 12:16 pm
Postów: 7
Nie znam nikogo kto by z czegos podobnego korzystał ale tez mało kto w Polsce wciąz sie przyznaje do korzystania z jakichkolwiek pomocy psychologicznych. tak online to moim zdaniem tylko w jakichs drobniejszych sprawach bo jak poważne propblemu to chyba jednak normalnie w gabinecie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 10:41 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 18, 2017 10:39 am
Postów: 17
Wydaje mi się, że kwestią czasu jest, kiedy to 80% wizyt u specjalisty będzie mogło się odbywać on-line.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 12:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 12, 2017 12:16 pm
Postów: 7
Niewykluczone, wszystko sie przenosi do internetu, w coraz większym stopniu, niemniej to na razie wciąz piesn przyszlości. Póki co sa infolinie i jakies zaufane adresy mailowe spejcalistów pod które mozna pisac zeby sie skonsultować a to juz krok w tym kierunku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 2:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
Maciek jeśli masz jakąś osobę w bliskim otoczeniu, która potrzebuje pomocy to jak najbardziej podsuń jej tą stronę bezproblemowo. Ja sama nie korzystałam ale moja dobra znajoma z pracy już tak i mówi, że terapie są bardzo skuteczne. Poza tym zawsze można tam też skorzystać z jednorazowych porad wysyłanych za pośrednictwem e-maila. Sprawdzałam i cenowo też wygląda to bardzo korzystnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 6:31 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 26, 2017 11:56 am
Postów: 38
Ja Ci mogę też polecić kontakt z poradnią CoTam? Mają poradnie w Warszawie na Bemowie, ale też jest możliwość wizyty online. Przyjmuje tam Pani dr Anastazja Grebień bardzo dobry psychiatra. Dodatkowo też przyjmuje tam na prawdę bardzo dobrych kilku psychologów. Jeśli faktycznie komuś się wydaje, że potrzebuje takiej pomocy to nie warto zwlekać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 8:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Psychoterapia online jest jak najbardziej skuteczna jeśli człowiek tego chce. W Warszawie jest ciesząca się dużym powodzeniem poradnia psychologiczna PsychoMedic która właśnie oferuje terapie online można zadzwonić na nr 22 253 88 88 i umówić się na wizytę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 2:46 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
dominikas napisał(a):
Psychoterapia online jest jak najbardziej skuteczna jeśli człowiek tego chce. W Warszawie jest ciesząca się dużym powodzeniem poradnia psychologiczna PsychoMedic która właśnie oferuje terapie online można zadzwonić na nr 22 253 88 88 i umówić się na wizytę.

W tej klinice mają specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią i dbają o dobro każdego pacjenta. Robią co w ich mocy by tylko mu pomóc. Fajne jest również to, że można się do nich rejestrować przez Internet, bez wychodzenia z domu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 9:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 6:26 pm
Postów: 26
A ja znów spróbowałam bioenergoterapii online i wiecie co, jeśli trafi się na fachowca, że tak powiem z prawdziwego zdarzenia i z doświadczeniem to może pomóc. Jest to pani Klaudia Szewcowa, joginka i bioenergoterapeutka. Trochę spraw posypało mi się w życiu, psychicznie bardzo je odchorowałam i właśnie pani Klaudia swoimi seansami postawiła mnie na nogi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 9:43 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 09, 2017 10:48 am
Postów: 8
Ja z takiej wersji online wizyt u psychiatry jeszcze nie korzystałam i chyba nie będę, bo mam swojego dobrego i zaufanego psychiatrę, który już naprawdę zdołał mi bardzo pomóc. No i wychodzenie do ludzi też lepiej robi. Może jednak spróbujcie normalnej terapii? Psychoterapeuta Dariusz Rudaś przyjmuje w Krakowie i nie trudno go znaleźć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 2:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 28, 2020 1:58 pm
Postów: 1
Jeśli chodzi o psychoterapię online to polecam psychoterapeutę pana Michała Matyjaszkiewicza. Ja leczę u niego stany lękowe i powiem szczerze, że nigdy wcześniej nie spodziewałam się, że taka terapia online ma taką super skuteczność. Polecam zerknąć sobie jego stronę psychoterapeuta-online.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 7:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 05, 2020 7:19 pm
Postów: 1
Psychoterapia online jest formą terapii zyskującą na popularności. Nie tylko jest wygodna dla klientów, ale jak dowodzą badania naukowe, skutecznością nie ustępuje spotkaniom terapeutycznym twarzą w twarz w gabinecie. Od formy terapii bardziej istotne jest odpowiednie dobranie nurtu i narzędzi terapeutycznych dostosowanych do konkretnej osoby i przypadku. Polecana przeze mnie terapia online:

www.annadobosz.pl/psychoterapia-online/

Na stronie tej można również dowiedzieć się o zaletach terapii przez internet i zapoznać z wynikami badań naukowych nad jej skutecznością. Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej, to warto spróbować odbyć przynajmniej jedną sesję i doświadczyć osobiście oraz wyrobić sobie zdanie, czy forma online jest dla ciebie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Psychoterapia online
PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 11:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 22, 2021 9:32 pm
Postów: 1
Mjoej mamy koleżanka zadręczała się kwestią córki i jej depresją, która naprawdę była poważna. Narzeczony ją zostawił, nagła redukcja etatów w firmie i 30 letnia dziewczyna pełna energii, codziennie uśmiechnięta i komunikatywna, bo sama ją znam stała ise cicha, wycofana. Terapia o to on line dała naprawdę świetny efekt. Dlatego patrząc na poprawę u tej dziewczyny polecam z czystym sumieniem: https://psychoterapeuta.mateuszdobosz.pl/.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności