Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Souvre - Kolagen na ból stawów?
PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 4:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 31, 2017 4:38 pm
Postów: 1
Witam.
Od 6 lat uprawiam sport. Gram w koszykówkę i nie raz mam problem ze stawami, dokładnie z lewym kolanem (wybijam się z lewej nogi przy dwutakcie). Chodzę do Osteopaty na zabiegi, który powiedział mi, że w skład mazi stawowej wchodzi kolagen i warto byłoby zakupić sobie jakiś preparat/suplement diety na uzupełnienie kolagenu.

W Internecie znalazłem firmę Souvre, która posiada suplement diety "Na Stawy". Chwalą się, że mają 100% Kolagen Naturalny. Widziałem, że działają w systemie marketingowy ale mnie to nie interesuje. Chodzi mi tylko produkt.
Czy ktoś go może używał i może go polecić, bo kupiłbym go na spróbowanie ale nie jest najtańszy, stąd moje pytanie?
Dziękuję za pomoc.

ps może ktoś zna inny fajny preparat z kolagenem?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Souvre - Kolagen na ból stawów?
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 12:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 01, 2017 10:44 am
Postów: 1
@Vital Sam stosowałam ten suplement, ale możesz też znaleźć dodatkowe informacje i opinie między innymi na stronie http://opinieosuplementachsouvre.pl/. Wiem, że produkty zawierają bardzo wysokiej jakości składniki takie jak wyciąg z kadzidłowca indyjskiego, siarczan glukozaminy 2KCI, liofilizowany kolagen rybi, a także kwas hialuronowy dają radę! :o Stosowałam suplement po dość poważnej kontuzji jakiej się nabawiłam (a w zasadzie moje kolano się nabawiło w trakcie gry w tenisa :( :( ). Faktem jest to, że suplement ten nie należy do tanich, ale gwarantuję ci, że z pewnością pozytywnie wpłynie na stan twojego kolana. Aktualnie korzystam jeszcze z suplementu souvre witamina k2+d3 plus. Jeśli zdecydujesz się na połączenie tych dwóch preparatów to z powinieneś jeszcze szybciej odczuć pozytywne skutki ich działania. Jeśli miałbyś jakieś pytania odnośnie tych produktów to pisz śmiało. 8) 8)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Souvre - Kolagen na ból stawów?
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 5:12 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 9:29 am
Postów: 42
Generalnie rzecz biorąc kolagen jest bardzo skuteczny jeżeli chodzi o wzmocnienie stawów i nie tylko bo również jako suplement wygładzający cerę czy ujędrniający ją. Można przyjmować kolagen w każdej postaci, tutaj bezie to wskazane.

_________________
www.MocAntyoksydantow.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności