Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia.
Obecny czas: Śro Wrz 20, 2017 4:58 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ból w kolanach
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 9:31 am 
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 12, 2015 2:04 pm
Byc moze sam sobie jestem winien, bo w młodosci dużo smigałem na motocyklu a wtedy jeszcze nie bylo takich ubran ochronnych tylko reklamówki w kolana i dawaj . A moze byly ale kogo bylo stac… Moze to zbieg okoliczności a może od tego ale odczuwam teraz silny ból w kolanach i troche nie wiem jak sobie z nim poradzic. Smarowałem mascią żony ale nie pomaga. Nie lubie lekarzy. Doradzicie coś?

zdrowie

Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 1:09 pm 
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
też mnie bardzo często boli kolano, no ale cóż mam taką pracę, jestem krawcową także ciągle muszę pracować nogą naciskając na pedał od maszyny. Tak czy inaczej zawsze chciałam szyć kocham tą pracę także nie narzekam. Jeśli mogę Ci coś doradzić to na stronie Adamed Expert masz artykuł o wzmocnieniu kolana ćwiczenia które w moim przypadku bardzo pomagają także poczytaj to

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 10:32 am 
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 12, 2015 2:01 pm
no jak ci nie ustąpi to będziesz musiał polubic lekarzy niestety. takich rzeczy nie ma co bagatelizowac

PostWysłany: Śro Wrz 06, 2017 2:44 pm 
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 09, 2017 3:41 pm
Słyszałam że imbir działa na takie rzeczy, możesz albo wcierac w kolano maść imbirową albo pić taką herbatke z imbiru

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 2:18 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 04, 2017 7:54 am
Domowe sposoby mogą pomóc, ale na krótką metę. Jeśli ból jest zaawansowany, a jego źródło ukryte głębiej, konieczne będzie wsparcie medyczne. To może być problem ze stawami, zwiastujący chorobę reumatyczną. Im wcześniej zostanie zdiagnozowana, tym skuteczniej da się ją leczyć. Z dostępnych środków przeciwreumatycznych proponuję Ci maść borowinową z uzdrowiska Busko Zdrój: http://www.sulphur.com.pl/masc-borowinowa/. Wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, a przy tym zmniejsza obrzęki i poprawia ruchomość stawów. Obok skuteczności działania jej niewątpliwą zaletą jest brak skutków ubocznych, przez co kurację z jej wykorzystaniem można stosować przez długi czas.

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:00 am 
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 12, 2015 2:04 pm
Zona też mnie wysyła do lekarza ale troche tak głupio mi było: panie doktorze, boli mnie kolano. Ale jak mówicie że nie ma zartów to chyba trzeba schowac dume do kieszeni i przyznać że juz nie te lata co sie na maszynie hulało… Mam już jakąś masc od żony ale nie działa, możę faktycznie trzeba czegoś innego spróbowac, o borowinie nie słyszałem, co to własciwie jest?

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 9:00 am 
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 12, 2017 8:39 am
Może na początek warto skonsultować się z dobrym ortopedą aby zbadał nasze kolano, natomiast co do samych kremów czy preparatów polecam stosować głównie ten z kolagenem, który powinien pomóc i złagodzić ból.

PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 4:57 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 13, 2017 3:48 pm
Lekarz najprawdopodobniej przepisze jakąś kolejną maść i tyle najlepiej pokonać problem od środka naturalnymi produktami a proponuje zapoznać się z tym filmem napewno dowiesz sie jak zwalczyc ten ból :

https://myduolife.com/link/435a45c17eb143c1

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina