Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:40 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 6:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Sty 20, 2018 5:30 pm
Postów: 34
Minęło już trochę czasu, więc jeżeli watek jest nadal aktualny oraz zaglądasz na forum to koniecznie daj znać jak w chwili obecnej wygląda sytuacja oraz czy badałeś to kolano, czekamy na Twoją odpowiedź.

_________________
www.Optyk.Lublin.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 4:19 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
Moi drodzy, a może ktoś z was próbował preparatu stopból i może podzielić się opinią? Czytałam, że działa na bóle mięśni i stawów i zastanawiam się nad jego kupnem. Nie chcę truć się tabletkami i interesują mnie raczej naturalne środki do walki z bólem...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 4:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 5:12 pm
Postów: 33
Z mojego doświadczenia radzę od razu udać się do ortopedy a nie zwlekać, bo niestety czas gra na naszą niekorzyść. Ja trochę swój uraz kolana zbagatelizowałam przez co pojawiły się komplikacje, ale na szczęście trafiłam na niezwykle kompetentnego specjalistę od kolan dr Jopowicza w CM Medicum w Warszawie , któremu udało się wyleczyć mój problem. Ale przeciągnęło się to w czasie, gdybym zareagowała natychmiast pewnie dużo szybciej byłabym zdrowa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Lut 20, 2019 12:18 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 20, 2019 12:14 pm
Postów: 15
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat w tej kwestii mam podobne zdanie i również uważam, że warto wybrać się do dobrego ortopedy celem wykonania badań kub nawet rezonansu magnetycznego, to jedyne co pozostaje jeżeli wszystkie inne badania zawiodły. Daj znać na forum jak będziesz już po nich, co wykazały.

_________________
www.HitechMedical.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Mar 27, 2019 2:33 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 9:43 am
Postów: 17
Też uważam, że pierwszą rzeczą, jaką należałoby zrobić, jest odwiedzenie sprawdzonego ortopedy, ponieważ przyczyn bólu kolana może być całkiem sporo. W zlokalizowaniu przyczyny problemu na pewno pomóc może artroskopia, która przeprowadzana jest choćby w szczecińskiej placówce Orthosport. Sam byłem tam u ortopedy p. Karaczuna i byłem zadowolony z opieki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Mar 27, 2019 2:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 27, 2019 11:57 am
Postów: 2
Maści tu nie pomogą,gdyż nie wnikają odpowiednio głęboko a zostają na skórze. Trzeba odbudować kolagen. W niektórych gabinetach są zastrzyki z kolagenem. Warto również spróbować preparatu,który likwiduje ból i stan zapalny. Wprowadza w głąb organizmu wszystkie substancje,które są mu potrzebne aby zwalczyć ból. Następnie odbudowuje zniszczony kolagen i elastynę.
I tu już zapraszam do gabinetu Medycyny Ortomolekularnej. Fitoterapia,tlenoterapia i chromoterapia.
Kod:
www.ortmedis.p
l


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 7:54 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 21, 2019 9:46 pm
Postów: 23
januszzz napisał(a):
Byc moze sam sobie jestem winien, bo w młodosci dużo smigałem na motocyklu a wtedy jeszcze nie bylo takich ubran ochronnych tylko reklamówki w kolana i dawaj . A moze byly ale kogo bylo stac… Moze to zbieg okoliczności a może od tego ale odczuwam teraz silny ból w kolanach i troche nie wiem jak sobie z nim poradzic. Smarowałem mascią żony ale nie pomaga. Nie lubie lekarzy. Doradzicie coś?



Witaj doskonale cię rozumiem sporo osób z tym się zmaga bólem kolan .
Są produkty które mogą ci pomóc . Pytanie ile jesteś wstanie zainwestować w swoje zdrowie ??
Produkty które chcę ci zaproponować są sprawdzone osobiście , używam ich od 1,5 roku i dalej je stosuje .
Powiedz mi proszę czy jesteś otwarty na pomoc ???
Jeśli tak to podaj telefon i adres e-mal na adres fal_pol_olczyk@vp.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Kwi 03, 2019 9:03 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 13, 2019 10:32 am
Postów: 12
Miejscowość: Słupsk
ja miałam podobny problem ale własnie przez to, ze rzepka nie była wypełniona mazią.. ogólnie nie polecam przemęczania wtedy kolan ćwiczeniami.

_________________
Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest zawsze próbowanie jeden, kolejny raz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 9:19 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 27, 2021 8:52 am
Postów: 4
udaj się do lekarza! ból kolan nie jest czymś normalnym...trzeba zbadać przyczynę i podjąć leczenie. serdecznie polecam Ci Orthos, świetni ortopedzi pod Wrocławiem. dokładna diagnoza, badanie, troszczą się o pacjenta, jak mało kto :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 12:05 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 05, 2021 1:16 pm
Postów: 78
W takiej sytuacji robi się USG i nie ma się nad czym zastanawiać, serio. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Wcale nie trzeba czekać miesiącami. W moim przypadku to było załatwione w ciągu kilku dni, ale w Multimedzie w Wawie. Mają solidne wyposażenie, same porządne rozwiązania, tutaj nie ma się czego czepiać. Nigdy nie zwlekajcie z takimi rzeczami. Mam porównanie, jak to wygląda w różnych miejscach - takiego wyposażenia jak w Multimedzie jeszcze nie widziałem. Świetnie wykonana robota i tak to powinno wyglądać. Brawo!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 12:56 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 18, 2016 9:42 pm
Postów: 6
Spróbuj akupunktury może? Polecam http://akupunkturapokrywka.pl/normobaria/ . Nie wiem dokładnie czy tutaj pomoże ale kuzyn ma problemy straszne z kolanami przez robotę i to mu pomaga.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2023 8:24 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Lut 16, 2023 6:34 am
Postów: 35
Możesz się skontaktować w sprawie rehabilitacji z ORIGIN Polska – ich strona https://originpolska.com/. To centrum medyczne, które posiada oddziały w Krakowie oraz Otwocku. Terapia przeznaczona dla pacjentów z różnym stanem zdrowia.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności