Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:41 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 9:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 21, 2019 9:46 pm
Postów: 23
gabi335 napisał(a):
Mam dosyć stresującą prace, ciągły kontakt z klientami, i w dodatku nacisk ze strony kierownika .. problemy ze snem ..
szukalam duzo sposobów na internecie, brak efektów.. macie jakieś porady ? :twisted: :evil: :cry:
i kolejne pytanie, w Radawie w hotelu Bacówka Radawa SPA otworzyli Farme Zdrowia, znalazłam pakiet trafiony w sedno, Profilaktyka leczenia stresu
mam ochote sie wybrac tam, nie dość ze odpoczne od pracy to możliwe ze mi pomogą, pytaanie czy warto ? :?: :?: :?: :?: :?:

Cześć jestem w stanie ci pomóc , doskonale cię rozumiem .
są na to rozwiązania sprawdzone i przetestowane osobiście .
Więcej informacji udzielę telefonicznie 720724916 . Pozdrawiam .


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 10:29 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 21, 2019 9:46 pm
Postów: 23
gabi335 napisał(a):
Mam dosyć stresującą prace, ciągły kontakt z klientami, i w dodatku nacisk ze strony kierownika .. problemy ze snem ..
szukalam duzo sposobów na internecie, brak efektów.. macie jakieś porady ? :twisted: :evil: :cry:
i kolejne pytanie, w Radawie w hotelu Bacówka Radawa SPA otworzyli Farme Zdrowia, znalazłam pakiet trafiony w sedno, Profilaktyka leczenia stresu
mam ochote sie wybrac tam, nie dość ze odpoczne od pracy to możliwe ze mi pomogą, pytaanie czy warto ? :?: :?: :?: :?: :?:



Polecam suplementy diety sprawdzone w 100% . info na :
fal_pol_olczyk@vp.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 3:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 25, 2019 3:32 pm
Postów: 9
Jak dla mnie warto walczyć ze stresem na różne sposoby. Dobre efekty daje aktywność fizyczna, masaże. Wyjazd także może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem, lecz o wskazanym miejscu niestety nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo tam nie byłam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 8:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 21, 2019 9:46 pm
Postów: 23
gabi335 napisał(a):
Mam dosyć stresującą prace, ciągły kontakt z klientami, i w dodatku nacisk ze strony kierownika .. problemy ze snem ..
szukalam duzo sposobów na internecie, brak efektów.. macie jakieś porady ? :twisted: :evil: :cry:
i kolejne pytanie, w Radawie w hotelu Bacówka Radawa SPA otworzyli Farme Zdrowia, znalazłam pakiet trafiony w sedno, Profilaktyka leczenia stresu
mam ochote sie wybrac tam, nie dość ze odpoczne od pracy to możliwe ze mi pomogą, pytaanie czy warto ? :?: :?: :?: :?: :?:



Witam serdecznie jestem wstanie ci pomóc mam produkty które pozwolą ci spać w nocy a w dzień dodadzą ci energii .
Pytanie ile jesteś wstanie zainwestować w swoje zdrowie .
Jeśli jesteś zainteresowany to podaj telefon i adres e-mel na adres fal_pol_olczyk@vp.pl . Przedstawię ci produkty i ich sposób działania .Pozdrawiam Krzysztof .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 8:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 21, 2019 9:46 pm
Postów: 23
Żyjzdrowo100% napisał(a):
gabi335 napisał(a):
Mam dosyć stresującą prace, ciągły kontakt z klientami, i w dodatku nacisk ze strony kierownika .. problemy ze snem ..
szukalam duzo sposobów na internecie, brak efektów.. macie jakieś porady ? :twisted: :evil: :cry:
i kolejne pytanie, w Radawie w hotelu Bacówka Radawa SPA otworzyli Farme Zdrowia, znalazłam pakiet trafiony w sedno, Profilaktyka leczenia stresu
mam ochote sie wybrac tam, nie dość ze odpoczne od pracy to możliwe ze mi pomogą, pytaanie czy warto ? :?: :?: :?: :?: :?:

Cześć jestem w stanie ci pomóc , doskonale cię rozumiem .
są na to rozwiązania sprawdzone i przetestowane osobiście .
Więcej informacji udzielę telefonicznie 720724916 . Pozdrawiam .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 10:52 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 27, 2019 10:34 am
Postów: 8
Preparaty ziołowe, które działają uspokajająco oferuje wiele e-sklepów, jak więc dokonać właściwego wyboru, w którym z nich kupić? Dzięki shopsmart.pl nie musimy już odwiedzać różnych sklepów, aby sprawdzić dostępność produktów i porównać wartość całego koszyka, gdyż automatycznie zrobi to za nas system. Dzięki niemu wybierzemy sklep, w którym złożymy zamówienie, a na końcu przejdziemy do niego i sfinalizujemy zakupy.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Śro Mar 25, 2020 1:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 19, 2020 10:41 am
Postów: 5
Jeśli będziecie potrzebować sklepu ze sprzętem bądź akcesoriami medycznymi to zdecydowanie polecam :arrow: https://bmtmedical.pl/ :!: Super ceny i jakość produktów! :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Sob Kwi 25, 2020 10:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 18, 2020 9:30 pm
Postów: 10
U mnie to ciągłe siedzene w domu, prac zdalna i ogarnianei lekcji z dzieciakami spowodowało mega stres, źle się czuje, nei mogę spać do tego zacząłem mieć problemy ze wzwodem, staje tylko na chwilę choćbym ni wiem jak był podniecony.Myślę nad kupeniem czegoś z sildenafilem, maxon podobno jest dobry


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 6:32 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 29, 2019 12:22 am
Postów: 23
stres to u każdego libido by zabił, maxon zdarza mi się czasami brać, jest teraz też wersja forte, która ma jeszcze większą dawkę sildanafilu obecnie najwiekszą w sprzedazy bez recepty, doznania świetne, całą noc działałem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Śro Sie 12, 2020 10:35 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lip 16, 2020 12:46 pm
Postów: 10
przed snem koniecznie odstawić wszystkie urządzenia, telefon, telewizor itp, zrobić coś relaksującego dla siebie, jakaś kąpiel moze albo poczytac ksiązkę, puścić muzykę może w ten sposób


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 8:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 05, 2019 11:16 am
Postów: 7
Jakieś kilka miesięcy temu (chyba z resztą na początku lock downu) zdarzyła mi się podobna sytuacja - dużo stresu, problemy ze snem, zmęczenie, a robota i tak czeka do zrobienia. No, w każdym razie u mnie okazało się, że to był problem z niedoborami. Poszła u mnie witamina B6 (chyba P-5-P Forte, myvita). Dieta do poprawki, no i jeszcze przed snem całkiem spoko okazała się joga


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 11:35 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 24, 2020 11:15 am
Postów: 1
Miejscowość: Białystok
Ja problemów ze snem nie miałem ale za to ciągłe zmęczenie. Zacząłem pić regularnie elektrolity i pomogło

_________________
https://zdrowiebezkolejki.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 8:16 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 23, 2020 2:20 pm
Postów: 11
Elektrolity? A są badania na to, ze to pomaga na problemy ze snem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 12:56 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
życie w stresie to coś strasznego, ja dopiero pół roku temu zmieniłam pracę i nareszcie mam więcej czasu dla rodziny i samej siebie, chodzę na zajęcia fitness i w końcu mam prawdziwy uśmiech na ustach, ale oczywiście zanim zmieniłam pracę stres mocno odbił się na moim zdrowiu, miałam uciążliwe bóle brzucha, zlecono mi usg jamy brzusznej, które wykonałam w przychodni Multimed w Warszawie – polecam i wam doskonałe centrum medyczne, wyniki były niepokojące i musiałam zmienić dietę oraz tryb życia, powoli wracam do dawnej ja! Uważajcie na siebie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Śro Wrz 23, 2020 1:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 23, 2020 1:42 pm
Postów: 9
a moze zapisz się na jakis box dla kobiet, zebys rozładowała to napiecie, albo jakikolwiek sport, który da Ci się "wyżyć". Moze wizyta u psychologa tez moze pomóc.
A może pomysl o zmianie pracy?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności