Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 1:51 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 03, 2017 9:52 am
Postów: 27
Czy jest tu ktoś z Łodzi i może podzielić się opinią na temat lekarza ginekologa w Łodzi? Gdzie warto udać się na konsultacje przed ciążą i być pod opieką w czasie ciąży?
Na innym forum czytałam, ze Pani dr. Katarzyna Sender to świetny ginekolog. Z tego co udało mi się ustalić to pełni dyżur w dawnym szpitalu Madurowicza i w Centrum Medycznym LaVida na Rektińskiej, ktoś może jest pacjentem tej Pani?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 12:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 25, 2018 11:38 pm
Postów: 4
To zależy, czy wolisz chodzić do mężczyzny czy do kobiety. Mówią, że dobry ginekolog to mężczyzna, bo jest bardziej delikatny. Lubię chodzić do Jacka Majosa https://ranking.abczdrowie.pl/Przyjmuje przy ul. Piotrkowskiej. Prowadził moją ciąże.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 10:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Też zazwyczaj szukam lekarzy z polecenia, ostatnio miałam problem z tabletkami, musiałam zmienić i chciałam znaleźć lekarza który dobierze mi najlepsze. Trafiłam do super Pani doktor która po badaniach i dokładnym wywiadzie przepisała mi dwuskładnikową belarę, okazało się, że dwa hormony zadziałały na mnie lepiej niż jeden jaki brałam wcześniej. Strzał za 1 razem od razu w dziesiątkę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 11:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 11, 2018 6:05 pm
Postów: 6
Ja polecam zapoznać się z rankingiem https://ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog/%C5%82%C3%B3d%C5%BA Ja osobiście chodzę do dr Eweliny Mielczarek. I bardzo ją polecam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 5:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 6:26 pm
Postów: 26
Ja na szczęście trafiłam na ginekologa z prawdziwego zdarzenia. Chodziło mi o antykoncepcję. Ale nie to,że poszłam, dostałam receptę i już. Najpierw wywiad, usg, badania i dopiero dostałam belarę akurat. I czy mam jakieś pytanie na szybko to nawet mogę zadzwonić i jak nie odbierze, bo wiadomo nie zawsze może to oddzwania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 11:11 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 5:12 pm
Postów: 33
Ja chodzę do pani ginekolog, nie wyobrażam sobie badania u mężczyzny. Jestem w ogóle zadowolona, bo szybko udało się wykryć wczesny etap endometriozy dzięki rezonansowi magnetycznemu. Pani doktor miała nosa i zamiast czekać, bądź leczyć zachowawczo od razu poleciła mi badanie, zrobiłam już następnego dnia w Wizji V . Mam teraz wdrożoną terapię hormonalną z dużą szansą że ingerencja chirurgiczna nie będzie potrzebna


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 4:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 21, 2019 4:07 pm
Postów: 1
Witam. Czy jest tutaj na grupie dostępny ginekolog którego mogłabym o coś zapytać ???


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Śro Kwi 21, 2021 2:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 21, 2021 2:03 pm
Postów: 13
chyba nie ma, a ja też mam pytanie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ginekolog Łódź?
PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 7:43 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 27, 2019 6:11 pm
Postów: 30
A ja wole pytać na żywo o wszystko albo podczas telewizyty. Poza tym ostatnio ze względu na endometrioze trafiłam do szpitala medicover i tam mogę wypytać o wszystko najlepszych specjalistów od endometriozy w Polsce


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności