Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:09 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: zdrowie
PostWysłany: Śro Lip 25, 2018 12:13 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Bardzo polecam, tego typu łóżko jest naprawdę świetne dla osób z problemami zdrowotnymi. Moja ciocia miała coś podobnego także polecała innym. Łózko może być idealnym prezentem dla osób starszych jaki i chorych polecam.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Śro Maj 12, 2021 7:29 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 27, 2019 6:11 pm
Postów: 30
teraz jak nigdy wcześniej powinno się dbać o zdrowie i pilnować profilaktyki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Śro Maj 12, 2021 7:47 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 30, 2021 7:53 am
Postów: 17
U mnie problem ze zdrowiem był związany z zakażeniem HPV ale lekarz kazał mi stosować żel papilocare przez kilka miesięcy, zapobiega on ryzyku występowania śródbłonkowych zmian małego stopnia LSIL wywołanych przez wirus HPV.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 9:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 11, 2018 10:39 pm
Postów: 8
Zanim po zakażeniu clostridium difficile wróciłam do pełni zdrowia to trochę czasu minęło. A udało się dzięki przeszczepieniu mikrobioty jelitowej dzięki Human Biome Institute. Wcześniejsze leczenie antybiotykami nie było skuteczne, bakteria wróciła. Tym bardziej się cieszę, że są teraz takie metody leczenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 4:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 30, 2021 1:36 pm
Postów: 2
Ja utrzymuje zdrowie na dobrym poziomie przez zdrowe odżywianie, regularne badania krwi i nawadnianie się.
Woda jeszcze nikomu nie zaszkodziła a tylko moze pomoc. Ja pije mineralną, a dokładnie Staropolankę. Obecnie prowadzona jest loteria

https://tiny.pl/rv5mk
www.loteriastaropolanka.pl


Kupujesz wode Staropolanki za minimum 10 zł i rejestrujesz paragon - mozna wygrac kase, wiec przyjemne z pozytecznym. Zostawiam Wam info moze komu sie to przyda zanim wyrzuci rachunek po zakupach ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 9:37 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 6:26 pm
Postów: 26
Zdrowie wiadomo, najważniejsze. Trzeba o nie dbać jak tylko można, z dostępem do lekarzy jest jak jest. Sama ile prywatnie chodziłam to nawet nie liczę. Dużo czytałam o leczeniu polem magnetycznym. Zarówno ja jak i mój mąż korzystaliśmy z takich zabiegów w gabinecie rehabilitacji. A od jakiegoś czasu mamy własne urządzenie do stosowania w domu, Lumina 3D-e od Biomag https://biomag.pl/ . Zajmuje mało miejsca i jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Żeby na coś jednego takie leczenie pomagało, to pewnie bym się nie zdecydowała. Ale magnetoterapia to na różnego rodzaju bóle, problemy ze stawami, regenerację, obrzęki, a nawet na problemy ze snem. W domu to korzystamy kiedy chcemy i mimo wydatku jest to opłacalny zakup. Już dawno nie korzystaliśmy z żadnych zabiegów w gabinecie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 8:20 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Sty 18, 2019 10:36 am
Postów: 60
jeśli macie starsze osoby w rodzinie to możecie im powiedzieć o promocji w DOZ, stacjonarnie w godzinach 8:00-12:00 można kupić leki 20% taniej, promocja jest dla osób po 60tce


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Śro Maj 25, 2022 1:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 30, 2020 9:34 am
Postów: 26
pinokia napisał(a):
jeśli macie starsze osoby w rodzinie to możecie im powiedzieć o promocji w DOZ, stacjonarnie w godzinach 8:00-12:00 można kupić leki 20% taniej, promocja jest dla osób po 60tce

Bardzo fajna promocja, korzystamy z niej regularnie, bo już jakiś czas trwa. Sporo już zaoszczędziliśmy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 9:45 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2018 9:13 pm
Postów: 81
pinokia napisał(a):
jeśli macie starsze osoby w rodzinie to możecie im powiedzieć o promocji w DOZ, stacjonarnie w godzinach 8:00-12:00 można kupić leki 20% taniej, promocja jest dla osób po 60tce

A w jaki sposób można z tej promocji skorzystać? Muszę podpowiedzieć rodzicom i dziadków, sporo leków przyjmują na stałe, więc 20% to już by była ładna oszczędność


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 1:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 30, 2020 9:34 am
Postów: 26
Po prostu trzeba zrobić zakupy w aptece stacjonarnej w godzinach 8-12.00. Zniżka jest dla osób w wieku 60+.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 8:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 16, 2022 7:55 am
Postów: 2
Jeżeli jesteśmy w temacie zdrowia to kiedy badaliście wasz słuch? Ja właśnie jestem po badaniach i okazało się, że w 50% nie słysze na jedno ucho. Muszę mieć aparat słuchowy, żeby lepiej słyszeć. Umówiłam się na konsultację do https://akademiaslyszenia.pl/ i zobaczę co mi zaproponują.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 9:13 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sty 27, 2019 5:50 pm
Postów: 65
Potrzebowałam zrobić pilnie rezonans magnetyczny głowy. Umówiłam się do Radio Medica https://radiomedica.pl/ Polecam miejsce, wspaniale i miłe osoby wspierające - przemiły i empatyczny, bardzo pomocny i życzliwy. Badanie przebiegało bardzo profesjonalnie, nowoczesny i komfortowy sprzęt


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Pon Paź 17, 2022 10:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Paź 17, 2022 10:35 am
Postów: 26
pamelakojder napisał(a):
Bardzo polecam, tego typu łóżko jest naprawdę świetne dla osób z problemami zdrowotnymi. Moja ciocia miała coś podobnego także polecała innym. Łózko może być idealnym prezentem dla osób starszych jaki i chorych polecam.


Dzień dobry, o którym łóżku mówisz w swojej wiadomości? Czy to odpowiada każdemu?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Wto Paź 18, 2022 11:40 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2022 10:09 am
Postów: 38
Obre łóżko a także materac sa niezwykle ważne jeśli chodzi o zdrowy kręgosłup.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowie
PostWysłany: Czw Cze 22, 2023 11:47 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 05, 2021 1:16 pm
Postów: 78
Jeśli macie jakiekolwiek problemy zdrowotne, coś, gdzie warto zrobić badanie USG, to nie czekajcie, tylko załatwiajcie to jak najszybciej. W Multimedzie w Wawie udawało mi się załatwiać badanie w ciągu kilku dni i wszystko szło tak, jak trzeba. Bez skierowania, na godzinę, na nowoczesnym sprzęcie i z konsultacją. To zdecydowanie dobry kierunek i zwyczajnie warto tak działać. A zwlekanie? To nigdy nie kończy się dobrze.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności